Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★ FORZA HORIZON 4 |PC ANA KONU| ★ - Türkçe !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
3.860
Cevap
72
Favori
195.482
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> ★ FORZA HORIZON 4 |PC ANA KONU| ★ - Türkçe !
Giriş
    719 Mesaj
    arkadaşlar meshur oyundan sebepsiz atma sorununu yasıyorum yenı pc aldım eskı pc de boyle bır sorunla hıc karsılasmadım wındowsta yenı kurdum drıverlar falan hersey guncel toredo kodlarını da yazdım cmd ye afterburner falanda acmıyorum ama ne yaptıysam olmadı ılk gırısımde bı yarım saat 1 saat oynatsada bır kere attıktan sonra 10-15 dakka da bır atmaya baslıyor bırdaha pc yı kapayıp acana kadar varmıdır bır cozum
    |ASUS ROG Z370H-GAMİNG|İNTEL CORE İ7 8700K|CORSAİR HYDRO H55|CORSAİR VANGEANCE PRO RGB 16GB(2x8) 3000MHZ DDR4 CL16|GİGABYTE AORUS GTX 1080Tİ EXTREME EDİTİON 11GB|SAMSUNG 960 EVO 240GB M2 SSD|SEAGATE 1TB 7200RPM SSHD|İNWİN 303 POWERED BY ASUS RGB|TT TOUGHPOWER 750 WATT 80 SMART RGB FULL MODULAR PSU|AOC Q3279WG5B 31" 2K VA 75HZ|KİNGSTON HYPERX CLOUD 2|LOGİTECH G710 |LOGİTECH G300S|LOGITECH G29|SHIFTER|WHEEL STAND PRO
  • Yüzbaşı
    337 Mesaj

18" Civic Type R
    69" Ford Mustang Boss 302
    05" BMW M3
    13" Ariel Atom
    16" Hoonigan Gymkhana 10 Ford Focus RS RX

Bunları da buldum, artık Civiğim var
    |
    |
    ezicioyuncu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • ADATA DDR4 16GB(8*2) 3000MHZ XPG D41 SPECTRIX
  • AEROCOOL P7-L240 sıvı soğutma
  • AEROCOOL Quartz Rgb 3
  • SAMSUNG 970 EVO 250 GB NVME M.2 SSD
  • ViewSonic VX2458-C-mhd 24" 144Hz 1ms
  • Corsair Scimitar Pro RGB
  • Cooler Master Masterkeys Lite
  • Yüzbaşı
    337 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emptychat2

arkadaşlar meshur oyundan sebepsiz atma sorununu yasıyorum yenı pc aldım eskı pc de boyle bır sorunla hıc karsılasmadım wındowsta yenı kurdum drıverlar falan hersey guncel toredo kodlarını da yazdım cmd ye afterburner falanda acmıyorum ama ne yaptıysam olmadı ılk gırısımde bı yarım saat 1 saat oynatsada bır kere attıktan sonra 10-15 dakka da bır atmaya baslıyor bırdaha pc yı kapayıp acana kadar varmıdır bır cozum
    Does the game take off every 15 minutes? Forza Horizon 4
    Manual mode:
    You need to go to the game in the main menu, then minimize it to the window, start the task manager and kill the explorer (explorer) process, then return to the game and you can play as many as you like without crashes.
    And the game crashes because of some kind of conflict with the xbox application, respectively, when the conductor is cut down, the connection with this application and profile in the xbox is interrupted.

Automated method:
    Download the Start_FH4 file from herehttps://yadi.sk/d/Pns4q7hj6Zdc-A orhttps://www38.zippyshare.com/v/I33Imybu/file.html
    Run the Start_FH4 file, then launch the game, 60 seconds after launch, the explorer will fly off and you can play without departures and in the full window. To exit the game via ctrl + alt + del, press the exit button. (Except for the game, nothing in Windows can be pressed, even to turn off, you need to completely exit the session …)

Oyundan atan arkadaşlar bunu denesin bu exeyi indirin oyun açıldıktan hemen sonra yönetici olacak açın oyunu oynamaya başlayın, program arkada explorer.exe'yi kapatıyor. oyundan çıktığınızda görev yöneticisini açıp çalıştıra explorer.exe yazın windows tekrar gelir. bunu denerseniz sorununuz çözülecektir, ben böyle çözdüm
  • AEROCOOL Quartz Rgb 3

• Yüzbaşı
    719 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lycormas QQ

Does the game take off every 15 minutes? Forza Horizon 4
    Manual mode:
    You need to go to the game in the main menu, then minimize it to the window, start the task manager and kill the explorer (explorer) process, then return to the game and you can play as many as you like without crashes.
    And the game crashes because of some kind of conflict with the xbox application, respectively, when the conductor is cut down, the connection with this application and profile in the xbox is interrupted.

Automated method:
    Download the Start_FH4 file from herehttps://yadi.sk/d/Pns4q7hj6Zdc-A orhttps://www38.zippyshare.com/v/I33Imybu/file.html
    Run the Start_FH4 file, then launch the game, 60 seconds after launch, the explorer will fly off and you can play without departures and in the full window. To exit the game via ctrl + alt + del, press the exit button. (Except for the game, nothing in Windows can be pressed, even to turn off, you need to completely exit the session …)

Oyundan atan arkadaşlar bunu denesin bu exeyi indirin oyun açıldıktan hemen sonra yönetici olacak açın oyunu oynamaya başlayın, program arkada explorer.exe'yi kapatıyor. oyundan çıktığınızda görev yöneticisini açıp çalıştıra explorer.exe yazın windows tekrar gelir. bunu denerseniz sorununuz çözülecektir, ben böyle çözdüm

Alıntıları Göster
    hocam ben oyuna gırmeden explorer exeyı kapayıp da denemıslıgım var yıne yaptı kendı kendıne acılıyormu cunku bundan oncekı sıstemımde cok benzer bır sıstemdı ve ıcınde aynı wındows vardı onda 5 saat kesıntısısz oynasamda hıc atmazdı onda calısıyordu hep explorer bana ramlardan kaynaklı bır sıkıntı gıbı gelıyor cunku ılk atması daha uzun surerken onbellek dolduktan sonra yanı sonrakı gırıslerımde 10 ar dakıkada bır atmaya baslıyor bu arada oncekı atmayan sıstemde de bundada 16gb 3000mhz ram kullanıyordum
    |
    |
    |ASUS ROG Z370H-GAMİNG|İNTEL CORE İ7 8700K|CORSAİR HYDRO H55|CORSAİR VANGEANCE PRO RGB 16GB(2x8) 3000MHZ DDR4 CL16|GİGABYTE AORUS GTX 1080Tİ EXTREME EDİTİON 11GB|SAMSUNG 960 EVO 240GB M2 SSD|SEAGATE 1TB 7200RPM SSHD|İNWİN 303 POWERED BY ASUS RGB|TT TOUGHPOWER 750 WATT 80 SMART RGB FULL MODULAR PSU|AOC Q3279WG5B 31" 2K VA 75HZ|KİNGSTON HYPERX CLOUD 2|LOGİTECH G710 |LOGİTECH G300S|LOGITECH G29|SHIFTER|WHEEL STAND PRO

• Er
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Ben mecburen plati.ru adlı siteden almak durumunda kaldım çünkü zaten RDR2 çıkacak ve çok yüzüne bakamayacağım Haftada 2-3 kadar oynayacağım.

Bundan dolayı bir oyuna 270 TL gibi fiyat veremedim hesap uçana kadar oynarım. Şu anlık hiçbir sıkıntı olmadan oynayabiliyorum.
    Bende daha öncesinde Battlefield V almıştım. Hesap şifresi değişince satıcı hemen yenisini veriyordu ben oynamaya devam ediyordum. Hesap kasmak gibi bir derdim yok. Acaba ne tür sorunları var ? Hesap şifresi değişince satıcı yenisini veriyorsa benim için sorun değil.
    |
    |
    Arkadaşlar daha önce hiç Forza Horizon oynamadım.

En son ciddi anlamda oynadığım yarış oyunu Race Driver: Grid di ama yarış oyunu kültürüm pek yok.

Bu oyunu bana tavsiye eder misiniz sıkılmadan oynayabilir miyim? NFS 2015 i almıştım originde duruyor sıkılıp bırakmıştım. Bilgisayarda klavye-mouse ya da logitech kablolu oyun koluyla oynamayı deneyeceğim.
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    3181 Mesaj
    |
    |
    |
    |

Yahu bu Mercedes e 63 ü nasıl aldınız kafayı yiycem oyun bitti süremedim gitti 😡

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Lycormas QQ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    337 Mesaj

wheelspin ile çıkardım . Diğer araçların çoğunu facebookda bi grup vardı oradaki satıcılardan oyun içi CR ile aldım.
    |
    |
    onurk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • AEROCOOL Quartz Rgb 3
  • Binbaşı
    1616 Mesaj
    Bir şey denemek istiyorum, detaylarını özelden anlatabilirim. Oyunu bedavaya oynamak isteyen sadece 1 kişiye geçici erişim sağlayacağım! İsteyen PM atsın!

Orijinalden alıntı: avcitalip

Bir şey denemek istiyorum, detaylarını özelden anlatabilirim. Oyunu bedavaya oynamak isteyen sadece 1 kişiye geçici erişim sağlayacağım! İsteyen PM atsın!
    DUSUNDUGUN SEY OLUYOR KARDEŞİM BENDE İSTEYENE COK MAKUL BİR FİYATA YARDIMCI OLABİLİRİM :D
  • Yüzbaşı
    337 Mesaj

Düşündüğü şey plati.ru'nun yaptığı şey mi
    |
    |
    emptychat2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • AEROCOOL Quartz Rgb 3
  • Yüzbaşı
    719 Mesaj
    quote:

Düşündüğü şey plati.ru'nun yaptığı şey mi

Alıntıları Göster
    muhtemelen hocam bugune kadar hala nasıl farkına varmadı kımse anlamıyorum ınternette 30tl ye oyunu satan cakallardan yakalaması lazım ınsanların
  • Yüzbaşı
    502 Mesaj

Hocam o yöntem neymiş çok merak ettim paylaşabilirmisinz
    |
    |

Ben plati.ru'dan aldım Ultimate edition olacak şekilde 40-45 lira falan verdim galiba 2-3 aydır sıkıntısız oynuyorum. Öyle life time warranty yazanlar gibi de değil direk kendi xbox kullanıcı adı şifrenle oynuyorsun zaten 2-3 ay oynadım sıkıntı çıksa da acımam giden paraya hakkını verdi
    |
    |
  • AEROCOOL Quartz Rgb 3
  • Yüzbaşı
    719 Mesaj
    quote:

Ben plati.ru'dan aldım Ultimate edition olacak şekilde 40-45 lira falan verdim galiba 2-3 aydır sıkıntısız oynuyorum. Öyle life time warranty yazanlar gibi de değil direk kendi xbox kullanıcı adı şifrenle oynuyorsun zaten 2-3 ay oynadım sıkıntı çıksa da acımam giden paraya hakkını verdi

Alıntıları Göster
    format atinca gidicek haberin olsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3181 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 14 Mart 2019; 23:24:56 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,408
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.