Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun açılma ekranında girmiyor atıyor. Başlatma tuşuna bastıktan 4-5 sn sonra atıyor. Bunun çözümü nasıl bilen var mı? Fh3 zamanı da olmuştu Store'u Amerika falan yapıyorduk.Başka basit çözüm var mı? Başına gelip çözen varsa yardımını rica ediyorum.

*Antivirüs programım yok
    *Mikrofon olayı da tamam
    * Msi afterburner kullanmıyorum
    Sorun bunlar değil.

Edit : Silip tekrar yükledim düzeldi 76gb baştan indirtti. Microsoft şaşırtmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaciTTOR -- 7 Mart 2019; 0:36:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lycormas QQ

2010 Audi TT RS Coupe
    1964 Austin FX4 Taxi
    2013 Cadillac XTS Limousine
    1979 Chevrolet Camaro Z28
    2011 Ford F-150 SVT Raptor
    2010 Ford Crown Victoria Police Interceptor
    1993 Ford SVT Cobra R
    1973 Ford XB Falcon GT
    2005 Honda NSX-R
    2004 Honda Civic Type-R
    2006 Hummer H1 Alpha
    2014 Jeep Grand Cherokee SRT
    2016 Lamborghini Aventador LP750-4 SV
    1992 Lancia Delta HF Integrale EVO
    2009 Lotus 2-Eleven
    2005 Lotus Elise 111S
    2013 Mercedes-Benz E 63 AMG
    2012 MINI John Cooper Works GP
    1973 Pontiac Firebird Trans Am SD-455
    2018 Porsche Cayenne Turbo
    2004 Subaru Impreza WRX STi
    2014 Volkswagen Global Rallycross Beetle
    2010 Volkswagen Golf R
    2018 McLaren 720S Preorder Car
    2016 Porsche 911 GT3 RS Preorder Car

bu gibi nadir olan araçların hepsini topladım, sadece forzathon parası ile satılan ferrari 812, honda 18 typre r gibi araçları bulamadım action house'a da hiç düşmüyor :D
    Çarklar da veya sezonluk görevler de güzel arabalar var evet ancak beklemenize değer mi bilemedim çok özensiz yapılmış yeni type r. Aslında fh4 de 308 gti, rcz, seat cupra, yaris grmn gibi hot hatch modellerini görmek isterdim. Bu saatten sonra da gelmez zaten, fh5 de umarım yine 300 kusur eski aracı ekleyip yüzlerce araç var demezler

Bu ara da bari bi type r fotosu atalım

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 7 Mart 2019; 3:55:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    Hocam plati.ru'dan aldıysan kullanıcı şifre değiştirdiklerinde tekrar store'a denuvo girişi yapınca tekrardan indirmek gerekiyor galiba bende öyle çözmüştüm.
  • Arkadaşlar. Oyundayken biri goliath yarışı açmış 50 laplık. Gireyim bari dedim ve girdim. Bir de ne göreyim. 1 dakika sonra oyun bitti ve yaklaşık 5M para ve 20 level birden atladım. Aman tanrım didim. Oyun şuan gırla bu şekilde goliath yarışıyla dolu. Bi seferlik girmiş olduk. İnşallah banlanmayız. Siz de dikkat edin.
  • Forzathon araçlarını almak için fp kasma taktiği var mı ? hep kaçırıyoruz araçları, daha fp toplayamadan bitiyor.
  • Beyler oyun için gamepad önerisi bekliyorum. Konsol için verdiğim fiyata, aldığım haz değecek mi belirtirseniz sevinirim. Kol ile oynamadım hiç.
  • en ucuz ve türkçe olarak oyunu nasıl temin edebilirim durplayde falan 200 küsür
    sahibinde de gördüm 60 tl falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcanbey

Beyler oyun için gamepad önerisi bekliyorum. Konsol için verdiğim fiyata, aldığım haz değecek mi belirtirseniz sevinirim. Kol ile oynamadım hiç.
    Xbox One kablosuz kumanda alın, kol ile daha zevkli kesinlikle. Ben bu modelden aldım gayet memnunum, pahalı derseniz standart sürümünü de alabilirsiniz. Aralarında fark yok, sadece tasarım.

https://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-one-kablosuz-kumanda-koyu-patrol-tech.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 8 Mart 2019; 21:20:26 >

• Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • K E N kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Standart versiyon alacağım sanırım. :) ya da Monster pusat gamepad aklıma girdi ona bakacağım. Kullanan varsa bilgilendirebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ulan bir 20 gün oyuna giremedik diye game pass yenilettim şimdide arabadan ses çıkmıyor oyunu ordan oraya taşımaktan oldu galiba en sonunda oyun hiç açılmaz oldu bekle bakalım 70 gb'ın inmesini şimdi

microsoft store sen neden varsın ? neden mağaza sayfan bu kadar iğrenç dandik yahu insan bir verify yapacak bir şey koyar milyon dolarlık şirketin elindeki yazılımların leş ötesi olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 9 Mart 2019; 13:28:10 >
  • Uygun fiyatlı key satan varsa alabilirim arkadaşlar
  • levo90 kullanıcısına yanıt
    Ben de ilk defa girdiğimde oyun hemen bitince adama sövmüştüm ne yaptı bu diye.
    Parayı görünce işler değişti tabi
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    bu yarışlara nereden giriş yapıyorsunuz oyunu yeni satın aldım bir türlü bulamadım birde çevrimiçi oyna diyorum oturum aranıyor diyor kalıyor öyle sizdede aynımı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eray1135 -- 10 Mart 2019; 18:44:12 >
  • eray1135 kullanıcısına yanıt
    Goliath isimli yarışlarda oluyor ama sizde açılması için ilerlemeniz lazım herhalde.
    Bağlantı hızıyla ilgili problem olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar meshur oyundan sebepsiz atma sorununu yasıyorum yenı pc aldım eskı pc de boyle bır sorunla hıc karsılasmadım wındowsta yenı kurdum drıverlar falan hersey guncel toredo kodlarını da yazdım cmd ye afterburner falanda acmıyorum ama ne yaptıysam olmadı ılk gırısımde bı yarım saat 1 saat oynatsada bır kere attıktan sonra 10-15 dakka da bır atmaya baslıyor bırdaha pc yı kapayıp acana kadar varmıdır bır cozum
  • ezicioyuncu kullanıcısına yanıt
    18" Civic Type R
    69" Ford Mustang Boss 302
    05" BMW M3
    13" Ariel Atom
    16" Hoonigan Gymkhana 10 Ford Focus RS RX

Bunları da buldum, artık Civiğim var
  • quote:

Orijinalden alıntı: emptychat2

arkadaşlar meshur oyundan sebepsiz atma sorununu yasıyorum yenı pc aldım eskı pc de boyle bır sorunla hıc karsılasmadım wındowsta yenı kurdum drıverlar falan hersey guncel toredo kodlarını da yazdım cmd ye afterburner falanda acmıyorum ama ne yaptıysam olmadı ılk gırısımde bı yarım saat 1 saat oynatsada bır kere attıktan sonra 10-15 dakka da bır atmaya baslıyor bırdaha pc yı kapayıp acana kadar varmıdır bır cozum
    Does the game take off every 15 minutes? Forza Horizon 4
    Manual mode:
    You need to go to the game in the main menu, then minimize it to the window, start the task manager and kill the explorer (explorer) process, then return to the game and you can play as many as you like without crashes.
    And the game crashes because of some kind of conflict with the xbox application, respectively, when the conductor is cut down, the connection with this application and profile in the xbox is interrupted.

Automated method:
    Download the Start_FH4 file from herehttps://yadi.sk/d/Pns4q7hj6Zdc-A orhttps://www38.zippyshare.com/v/I33Imybu/file.html
    Run the Start_FH4 file, then launch the game, 60 seconds after launch, the explorer will fly off and you can play without departures and in the full window. To exit the game via ctrl + alt + del, press the exit button. (Except for the game, nothing in Windows can be pressed, even to turn off, you need to completely exit the session …)

Oyundan atan arkadaşlar bunu denesin bu exeyi indirin oyun açıldıktan hemen sonra yönetici olacak açın oyunu oynamaya başlayın, program arkada explorer.exe'yi kapatıyor. oyundan çıktığınızda görev yöneticisini açıp çalıştıra explorer.exe yazın windows tekrar gelir. bunu denerseniz sorununuz çözülecektir, ben böyle çözdüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Lycormas QQ

Does the game take off every 15 minutes? Forza Horizon 4
    Manual mode:
    You need to go to the game in the main menu, then minimize it to the window, start the task manager and kill the explorer (explorer) process, then return to the game and you can play as many as you like without crashes.
    And the game crashes because of some kind of conflict with the xbox application, respectively, when the conductor is cut down, the connection with this application and profile in the xbox is interrupted.

Automated method:
    Download the Start_FH4 file from herehttps://yadi.sk/d/Pns4q7hj6Zdc-A orhttps://www38.zippyshare.com/v/I33Imybu/file.html
    Run the Start_FH4 file, then launch the game, 60 seconds after launch, the explorer will fly off and you can play without departures and in the full window. To exit the game via ctrl + alt + del, press the exit button. (Except for the game, nothing in Windows can be pressed, even to turn off, you need to completely exit the session …)

Oyundan atan arkadaşlar bunu denesin bu exeyi indirin oyun açıldıktan hemen sonra yönetici olacak açın oyunu oynamaya başlayın, program arkada explorer.exe'yi kapatıyor. oyundan çıktığınızda görev yöneticisini açıp çalıştıra explorer.exe yazın windows tekrar gelir. bunu denerseniz sorununuz çözülecektir, ben böyle çözdüm

Alıntıları Göster
    hocam ben oyuna gırmeden explorer exeyı kapayıp da denemıslıgım var yıne yaptı kendı kendıne acılıyormu cunku bundan oncekı sıstemımde cok benzer bır sıstemdı ve ıcınde aynı wındows vardı onda 5 saat kesıntısısz oynasamda hıc atmazdı onda calısıyordu hep explorer bana ramlardan kaynaklı bır sıkıntı gıbı gelıyor cunku ılk atması daha uzun surerken onbellek dolduktan sonra yanı sonrakı gırıslerımde 10 ar dakıkada bır atmaya baslıyor bu arada oncekı atmayan sıstemde de bundada 16gb 3000mhz ram kullanıyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Alisinasyon

Ben mecburen plati.ru adlı siteden almak durumunda kaldım çünkü zaten RDR2 çıkacak ve çok yüzüne bakamayacağım Haftada 2-3 kadar oynayacağım.
    Bundan dolayı bir oyuna 270 TL gibi fiyat veremedim hesap uçana kadar oynarım. Şu anlık hiçbir sıkıntı olmadan oynayabiliyorum.
    Bende daha öncesinde Battlefield V almıştım. Hesap şifresi değişince satıcı hemen yenisini veriyordu ben oynamaya devam ediyordum. Hesap kasmak gibi bir derdim yok. Acaba ne tür sorunları var ? Hesap şifresi değişince satıcı yenisini veriyorsa benim için sorun değil.
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.