Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (117. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bak ki forza 5 de Tokyo da geçmesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Verdikleri hesaplar çalıntıymış hep yalnız. Daha sonradan ana sahipleri geri alıyormuş. Sözlüklerde falan yazmışlar hep sakat geldi bana.

Alıntıları Göster
    2 yöntem var birisi activator ile bios'a işleniyor, diğeri de normal hesap veriyorlar siz giriyorsunuz. 1. Yöntem de verilen key anakartı değiştirmediğiniz sürece defalarca format atsanız bile kullanabiliyorsunuz. 2. Yöntem bildiğimiz normal hesap/şifre kombinasyonu bu tarz satanlar hesabın gitmesi halinde tekrar size bir hesap/şifre gönderiyor. Ben kasım da 1.yöntem olan şekliyle ultimate aldım ve oynamaya devam ediyorum.

• arkadaşlar oyunu bir süredir oynuyorum. henüz satın almadım, ilk başta 1 aylık 1 liraya gamepass ile denedim şu anda da 14 günlük ücretsiz gamepass denemesi ile deniyorum.

oyunu logitech driving force pro setimle oynuyorum(dfgt ile aynı sayılır)

oyunda ilk izlenimlerimi aktaracak olursam şöyle diyebilirim:

+ oyunun grafikleri muazzam, atmosfer, ses efektleri vb. bence gayet tatmin edici
    + oyunun haritası güzel ancak şehir kısmının çok küçük olması güzel olmamış
    + görev bakımından baya zengin gibi duruyor
    + araç sınıfı çeşitliliği gayet iyi, her çeşit araba var
    + direksiyon setiyle ilgili bazı sorunlar var. oyun arcade-pro tarzı olduğu için direksiyon setlerinin konfigürasyonuna pek önem vermemişler gibi geldi. ben direksiyon setini 900 derece kullanıyorum ve bazı arabaların direksiyonları 900 derece dönerken bazıları dönmüyor. bu bana açıkçası çok saçma geldi.

oyunu henüz almaya karar veremedim. indirimlerle 160 tl ye kadar iniyor diye biliyorum. muhtemelen bir daha indirim yakalarsam alırım diye düşünüyorum. ama bu oyun bence 100 tl gibi bir fiyatı hakediyor.

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

• Şu tarz montajlara bayılıyorum ya. :)
  • Arkadaşlar, dün oyunu biraz oynadım ve sonra kapadım. Tekrardan açmak istediğimde masaüstü ve başlattaki oyunun ikonu siyah şekildeydi. Store' a girip tekrar indirdi oyunu ve güncelleştir butonu çıktı. Ona da tıklayınca ekranın sağ alt tarafında '' yüklenemedi, birazdan yeniden deneyeceğiz'' yazısı çıkıyor. Sorun sizce neyden kaynaklanıyordur?
  • Selam arkadaşlar şuan İndirim varmı kaçtan alabılıyoruz oyunu bılgısı olan varmıdır?
  • Logitech G27 direksiyon ayarı ne olmalı en iyi ayarlar nasıl ben aracı kontrol edemiyorum pek istediğim gibi

• Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirinler5511 -- 13 Şubat 2019; 22:18:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oKsyqeN

quote:

Satın alma hakkında bilgi verir misin biraz kod falan mı yolluyorlar ? Satıcı önerirsen sevinirim.

1.4 Mb dosya büyüklüğünde bir uygulamanın linki, bu uygulamaya yazabileceğin 52 haneli pin ve gerekli talimatların hem ingilizce hemde rusça yazılmış olduğu bir eposta gönderiyorlar. Özetle bilgisayarındaki microsoft store'da sana k.adı ve şifreyi göstermeden bir hesaba giriş yapıyorlar. Kütüphanede oyun oluyor yükle diyip indirip oynuyorsun. Sorun çıkarsa başka hesapla giriş yapıyorlar böyle böyle gidiyor. Ben herhangi sorun yaşamadım. Teamviewer ve telegram destek garantisi veriyorlar. En çok satış yapmış olan satıcıyı tavsiye ederim. Fortune island veya hazine haritaları felanda satın alınmıştı benim için çok iyi oldu.

quote:

Arkadaşlar Merhaba,
    Görev yaptırarak haftalık 100 forzathon puanı veren görevler varya bu hafta Mitsubishi eclipse ile birşeyler yaptırıyor biliyorsunuz. 3 aşamasını yaptım 4. aşamasında Eclipse ile drift yaparken rakiplerinizle yarışırken gösteriş puanı kazanın filan diyor 5 kez. Bunu yapamadım ne demek istediğini anlamıyorum. Yapan varsa bilgi verebilir mi?

Ben yaptım o görevi. Çok basitti. Araç kayarken rakiplerini geçmeni istiyor. Dümdüz yolda imkansız sonuçta aracın kayıyor hız kaybediyorsun. En kolay yolu rakiplerin hemen arkasında dik bir viraja gelirken fren yerine el frenini çekmen ve kayarak duvara toslaman. Tek virajta 3 gösteriş almıştım
    1-2 dolara BF1 BF 5 vs de satıyorlar... Şeytan beni de dürttü de başkasının ağladığı maldan hayır gelmez arkadaşlar. Cr*ck li olsa meselaolan oyunun kopyasını oynuyorsun ama bunda direk şahsa ait olan bir hesap çalınmış ve sana satılıyor..

• Yahu insanımız ne kadar bilmeden atıp tutmayı seviyor. Önce bi al sonra bakarsın çalıntı mı değil mi. Anca boş boş konuşun.

Plati.ru'dan aldığım hesabın kullanıcı adı. Bir insan böyle bi kullanıcı adı alır mı hiç. Aile paylaşımı açılmış sıfır hesaba giriş yapıyorlar. Yarın aile paylaşımı kapanınca üzülmeyecekseniz alın kullanın. Keza ben 2 haftadır oynuyorum nerdeyse oyunu kapattım sayılır hevesimi aldım 30 liraya. He bana kalırsa ömürlük oynarsınız size sağladıkları uygulama ve key sayesinde.
    Satın almak isteyen varsa buradaki boş yapan insanları sallayın bana pm atın yardımcı olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: oKsyqeN

Yahu insanımız ne kadar bilmeden atıp tutmayı seviyor. Önce bi al sonra bakarsın çalıntı mı değil mi. Anca boş boş konuşun.

Plati.ru'dan aldığım hesabın kullanıcı adı. Bir insan böyle bi kullanıcı adı alır mı hiç. Aile paylaşımı açılmış sıfır hesaba giriş yapıyorlar. Yarın aile paylaşımı kapanınca üzülmeyecekseniz alın kullanın. Keza ben 2 haftadır oynuyorum nerdeyse oyunu kapattım sayılır hevesimi aldım 30 liraya. He bana kalırsa ömürlük oynarsınız size sağladıkları uygulama ve key sayesinde.
    Satın almak isteyen varsa buradaki boş yapan insanları sallayın bana pm atın yardımcı olurum.
    Bende ordan aldım. Store ordaki mailli giriyorsunuz xbox kendi mailinizi bir şey olmuyor. Bu şekilde oynuyoruz biz... Ha olabilirmi olur tabi

• Ben bu arabayı alınca yarış marış yapamıyorum
    Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

• Gallardo Spyder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 15 Şubat 2019; 1:35:59 >

• Yahu oyun bitti hala şu Mercedes E63 ü süremedik 😡

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xbox : mertsengoz ekleyin takılalım
  • Xbox da oyuna sahip olup PC versiyonunu satmak isteyen arkadaşlar PM atabilirler, 24 Yaşındayım işten gelince biraz takılabileceğim kafa dağğıtabileceğim ekip ile oynamak çok isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 17 Şubat 2019; 16:40:8 >
  • Arkadaşlar oyun açılırken yükleme ekranından atıyor.Bunun sebebi ne olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0x803F8001 bu hatayı alıyorum 2 gündür
    store a yönlendiyor oyunu açmıyor
    yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.