Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (114. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.590
Cevap
87
Favori
449.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Horizon yaşamına bağlan ya da çevrimiçi oyna ya tıklayacaksınız. Forzathon live etkinlikleri, online bağlı olduğunuz sürece belli aralıklarla çıkıyor.
    Sürekli online oturumda olmanız gerekiyor kısaca.
  • Sağolun hocam çevrimdışı oynuyormuşum kendi kendine mi kapanıyor çevrimiçi bağlantı anlamadım birde arkadaşlar ps3 kolu ile oynuyorum ayarlarda titreşim kapa bulamadım varmı kapatmayı bilen birde kol kablosu kısa Masaüstü pc bluetooth aparatı alsam verimli olurmu uyumlu olurmu kol ile 3200

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • devulations kullanıcısına yanıt
    Start- Ayarlar - Kontrol ayarları - xbox a göre X ile gösterilen tuşa basın (playstationda kare). Orada en altta 0-100 arası titreşim yoğunluğu var. Varsayılan olarak 25 ya da 50 ile geliyor olması lazımdı. Onu yön tuşuyla 0a kadar çekin ve onaylayın X ile. Böyle yapınca titreşim kapalı oluyor.

Ayrıca tavsiyem, mutlaka uzun bir kablo alıp onunla bağlayın gamepadi.
    Kabloluyken bile Windows 10da DS3 ve DS4 çok sorunlu ve gecikmeli çalışabiliyor. Pratikte zaten xbox 360 controller driverını yükleyip emule ediyor. İlla kablosuz oynayacam diyorsanız, herhangi bir usb bluetooth adaptör ü usb portuna takıp eşleştirip kullanabilirsiniz.

Xbox one s gamepad kullanmanızı önerirdim normalde ama pahalı diye almak istemeyebilirsiniz. ki bence 200-230TL aralığında bir şekilde bulabilirseniz mutlaka alın.
    Nispeten daha uygun ve yine Windows ile tam uyumlu olan xbox 360 gamepad i almanız çok iyi olur. DS3 de güzel cihaz ama tetik tuşları insanın parmaklarını çabucak yoruyor. Yarış oyununda da tetik tuşları çok önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulkane -- 23 Ocak 2019; 19:41:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aslanleo75

Bu mesaj silindi.
    30 fps ye sabitle oyunu..
  • MS oyunlarında online oynamaya enge olan illet teredo hatasının çözümünü zorda olsa araştırıp buldum.DNS NAT ip atamaya gerek kalmadan kendi hızınızla CMD yi yönetici olarak çalıştırıp sırasıyla bu komutları kopyala yapıştır yapın cmd'ye

1.Kod:Netsh Int Teredo Set State Enterpriseclient

2.Kod:netsh interface teredo set state servername=teredo.remlab.net
  • quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

MS oyunlarında online oynamaya enge olan illet teredo hatasının çözümünü zorda olsa araştırıp buldum.DNS NAT ip atamaya gerek kalmadan kendi hızınızla CMD yi yönetici olarak çalıştırıp sırasıyla bu komutları kopyala yapıştır yapın cmd'ye

1.Kod:Netsh Int Teredo Set State Enterpriseclient

2.Kod:netsh interface teredo set state servername=teredo.remlab.net
    Forza motorsport 7 de benimde başımı çok ağrıtmıştı bu teredo hatası. Format attım tekrar indiriyorum umarım sorun olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Gardiyan-

Forza motorsport 7 de benimde başımı çok ağrıtmıştı bu teredo hatası. Format attım tekrar indiriyorum umarım sorun olmaz.

Alıntıları Göster
    bu kodlari cmd ye yapıştır kesin çözecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turki5hmo -- 25 Ocak 2019; 11:27:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kod için teşekkürler. =)
  • Herkese iyi oyunlar. 10 gün öncesine kadar oynadığım forza4 nedense 10 günden beri oyunun ilk ekranına giriyor maalesef ondan sonra takılıp kalıyor sonra da oyundan atıyor sebebi neyse bir türlü bulamadım. Bilen arkadaşların yardımcısı olmasını rica ediyorum

• Arkadaşlar oyunda diğer oyunculara çarpamıyorum içinden geçiyo benim araba videolarda falan oynayanlar çarpabiliyo ilk başta çarpabiliyodum acaba bi ayarmı var onumu kapadımki bilen varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan297

Arkadaşlar oyunda diğer oyunculara çarpamıyorum içinden geçiyo benim araba videolarda falan oynayanlar çarpabiliyo ilk başta çarpabiliyodum acaba bi ayarmı var onumu kapadımki bilen varmı ?
    Online normal yarışlarda çarpabilirsiniz, serbest modda çarpma yok.
  • He tamam hocam anladım saolun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rica ederim.
  • Oyuna Türkçe rehber yapan varmı beyler araç inçe ayarları vites zamanlama vs kapsamlı bi rehber olsa keşke

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu araçları satabiliyor muyuz, satılıyorsa nereden satıyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Festival yada eve girip müzayededen satabilirisn

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 28 Ocak 2019; 4:55:31 >
  • Arkadaşlar oyun multiplayerda çok laglı nasıl düzeltebiliriz? Bir de arkadaşımla forzathon live etkinliğine katıldığımızda yani katılma yerinde beklerken bir sürü kişi bekliyor ama etkinlik başladığında herkes kayboluyor koca etkinliği 2 kişi yapmak zorunda kalıyoruz. Düzeltmenin yolu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LBerk008 -- 28 Ocak 2019; 16:26:4 >
  • Arkadaşlar ben oyunu çok uzun süre oynamadım ama yeni görevler açılmıyo neden ?

• Beyler forza 4 aldım indirdim ama oyunu yürüt diyorum son bahar resmi geliyor sonra oyun açılmıyor sıkıntı ne olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.