Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★ FORZA HORIZON 4 |PC ANA KONU| ★ - Türkçe !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ir0n MaideN Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 6 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
4.085
Cevap
79
Favori
215.332
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> ★ FORZA HORIZON 4 |PC ANA KONU| ★ - Türkçe !
Giriş
    59 Mesaj
    Arkadaşlar, Forza Horizon 4'ü aynı Microsoft hesabını kullanan iki bilgisayara yüklediğimizde, oyunu iki bilgisayardan da aynı anda açıp oynayabiliyor muyuz? Microsoft mağazasından iki bilgisayarada yükleyebiliyorum bir sorun olmuyor ama yükledikten sonra sorun çıkar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Bourne90

Mitsibushi araçlarını kullanamıyorum.Oyun içinde satın alma ekranına atıyor sunucuya bağlanıyor yazıyor sonra herhangi birşey olmuyor.Nedenini bilen var mı ?
    Güncelleştirme falan var mı?

Herhangi bir güncelleştirme yok.Güncellemeleri kontrol et yaptım da herhangi bir sonuç çıkmadı.
    |
    |
    K E N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Triangulum

Arkadaşlar, Forza Horizon 4'ü aynı Microsoft hesabını kullanan iki bilgisayara yüklediğimizde, oyunu iki bilgisayardan da aynı anda açıp oynayabiliyor muyuz? Microsoft mağazasından iki bilgisayarada yükleyebiliyorum bir sorun olmuyor ama yükledikten sonra sorun çıkar mı?
    1 xbox 1 adette pc de kullanabilirsiniz aynı hesabı.' pcde açamazsınız.
    Youtube/BelgeselciDayı

AMD Ryzen 5 1600 || Asus B350 Prime Plus || MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED || Samsung 860 Evo 500gb || Samsung 850 Evo 250gb || Seagate 1 TB 210MB || FSP HYDRO 700 80 BRONZE 700W || NZXT S340 ELİTE || Asus MX279H 27" İPS
  • Çavuş
    59 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

1 xbox 1 adette pc de kullanabilirsiniz aynı hesabı.' pcde açamazsınız.

Alıntıları Göster
    Ama yüklerken uyarı vs. vermedi.

Vermemesi normal.Açılınca sorguluyor çünkü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Triangulum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3193 Mesaj

Oyuna girerken hesaba bağlanıyor ama deneyin bakalım.
    |
    |
    Triangulum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Bourne90

Herhangi bir güncelleştirme yok.Güncellemeleri kontrol et yaptım da herhangi bir sonuç çıkmadı.
    arabalar galeride ustune bas unlock et

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERK BEY -- 20 Ocak 2019; 21:36:12 >
    |
    |
  • Çavuş
    50 Mesaj
    Arkadaşlar bu oyunu Microsoft Store'dan 14 günlük ücretsiz deneme sürümü ile oynuyordum, bu 14 gün dolduktan sonra ortalama 2 ay daha oynadım hiçbir şekilde ücret falan kesmedi kartımdan zaten otomatik ödeme vs. kapalıydı online giremiyordum sadece sonra bırakmıştım oyunu, 2 hafta önce canım sıkıldı tekrar oynamak istedim ve şu uyarıyı aldım ''Forza Horizon 4 şu anda hesabınızda kullanılamıyor. İhtiyacınız olursa kullanmanız için hata kodu: 0x803F8001'' o an üzerine pek gitmedim sonra çözerim dedim ama bugün denedim hala aynı hatayı veriyor çözemedim durumu, yardımcı olabilecek birileri var mı? İnternette bulunan Microsoft Store'dan herhangi bir uygulamayı indir sonra oyunu aç düzeliyor denilen çözümü denedim olmadı.

Süren dolmuş işte sonsuza kadar hesabında mı durması gerekiyordu oyunun?
    |
    |
    mstf26131 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mstf26131

Yazdığımı okumadınız galiba, 14 günlük sürem dolduktan sonra bi 2 ay daha oynadım ben bu oyunu sadece online girmeme izin vermiyordu sürem dolduktan sonra. Şimdi hepten gitti oyun hiç açılmıyor.
    2 ay oynadınız diye sonsuza kadar açık kalmasını mı bekliyordunuz diye sordum bende işte. Kapatmışlar erişime işte, 2 ay bedavadan oynadım diye sevineceğinize daha niye kapalı diye soruyorsunuz. Üstüne ticket atın isterseniz ben 14 günlük almıştım 3 ay geçti üstünden ama oynayamıyorum diye. Pes.
    |
    |
    Evet onlar koşulsuz şartsız sürem bittikten sonra 2 ay oynamama izin veriyorlarsa bende 2 ayın sonunda neden kestiklerini sorgularım, sen para verdin diye mi zoruna gitti bu kadar? O yüzden mi bu saldırganlık? İnternette durduk yere ücretsiz uygulamalarda bile aynı hata kodunu alanlar var benim sorunumda onların yaşadığı gibi bi sorun olabilir diye çözüm arıyorum, konu hakkında bi fikrin yoksa boş yere muhalefet olma.

Orijinalden alıntı: mstf26131

Evet onlar koşulsuz şartsız sürem bittikten sonra 2 ay oynamama izin veriyorlarsa bende 2 ayın sonunda neden kestiklerini sorgularım, sen para verdin diye mi zoruna gitti bu kadar? O yüzden mi bu saldırganlık? İnternette durduk yere ücretsiz uygulamalarda bile aynı hata kodunu alanlar var benim sorunumda onların yaşadığı gibi bi sorun olabilir diye çözüm arıyorum, konu hakkında bi fikrin yoksa boş yere muhalefet olma.

Saldırganca bir tavrı sergileyen senmişsin gibi geldi, 2 ay ekstradan oynamışsınız işte , microsoft bazen boyle şeyleri gözden kaçırabiliyor..:)

Parasını verir oynarsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AMD Ryzen 7 2700X 4.3Ghz İŞLEMCİ //AMD RGB WRİTH CPU COOLER//GIGABYTE AORUS X470 ULTRA ANAKART//(2*8GB) 16GB CORSAIR VENGEANGE DUAL DDR4 3000 Mhz RAM//11GB ZOTAC RTX 2080Ti TWIN FORCE EKRAN KARTI //LOGITECH Z906 5.1 THX DTS THEATER//SHARKOON 750WATT Series 80+ Bronze PSU//SANDISK ULTRA-II 480GB SATAIII 2.5" SSD// 500GB SEAGATE SATAII HDD//LOGITECH G502 RGB OPTIC GAMING MOUSE//MICROSOFT WIFI Gaming Mouse//FRISBY GAMEMAX FULL ALUMINYUM KASA//XBOX ONE WIRELESS CONTROLLER //SAMSUNG 65'' 65Q7C Series 4K QLED CURVED TV
  • Teğmen
    100 Mesaj

hocam gamepad ile gaz ayarlı sürülebiliyor mu. ne oranda basarsak o kadar km gibi
    |
    |
    K E N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    msi rx480 8gb gaming x ekran kartı
    750watt aopen 80plus
    Dark prestij kasa
    ViewSonic VA2719 27" monitör
  • Çavuş
    50 Mesaj
    Saldırganca tavır sergileyen ben miyim? İnsan gibi soru sormuşum ücretsiz uygulamalarda bile bu hatayı alanlar var benimki de aynı sorun olabilir diyerekten çünkü erişimi kesecek olan Windows sürem dolar dolmaz keserdi diye düşündüm, sürem dolduktan sonra sadece online girmemi engelleyip oyunu oynamama izin verdiyse şimdi durduk yere kesmesi saçma geldi, belkide onlar kesmedi benim hesabımda bir sıkıntı vardır diye. Arkadaş 2 mesaj yazmış ikisinde de alaycı tavırları ortada, konu hakkında hiçbir bilgisi olmamasına rağmen tek yaptığı boş muhabbet ve olay çıkarmak.
    |
    |

Basma kuvvetine göre değişiyor evet, sonuna kadar basarsan tam gaz basıyor pedala. Hafif basınca 10 km ile sürersin. Uyguladığın kuvvete göre değişiyor.
    |
    |
    tanerbaba396 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
son dakika
seo paketleri
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.