Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (111. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar, gtx 1070 testi normal mi sizce degerler. Bana biraz düşük geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

Arkadaşlar, gtx 1070 testi normal mi sizce degerler. Bana biraz düşük geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 15 Ocak 2019; 1:13:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hafta gelecek güncelleme ile oyuna Mitsubishi araçlarını ekleyecek paket "ücretsiz" olarak kullanıcılara dağıtılacak. Paket Gran Turismo'nun Japon araçlarının lisanslarını elinde tutmasıyla yaşanan krizin ardından en popüler 7 adet Mitsubishi aracını oyuna ekliyor. Evoların bütün kasaları var. Kaldı Toyota bakalım araçlar gelecek mi... Ayrıca FH3'deki benim de çok sevdiğim Adventure modunun bir benzeri ve yeni Taksicilik görev hikayeleri de oyuna eklenecekler arasında. Dolu bir güncelleme.

• quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Bu hafta gelecek güncelleme ile oyuna Mitsubishi araçlarını ekleyecek paket "ücretsiz" olarak kullanıcılara dağıtılacak. Paket Gran Turismo'nun Japon araçlarının lisanslarını elinde tutmasıyla yaşanan krizin ardından en popüler 7 adet Mitsubishi aracını oyuna ekliyor. Evoların bütün kasaları var. Kaldı Toyota bakalım araçlar gelecek mi... Ayrıca FH3'deki benim de çok sevdiğim Adventure modunun bir benzeri ve yeni Taksicilik görev hikayeleri de oyuna eklenecekler arasında. Dolu bir güncelleme.
    Güzel haber
  • Rekabetçi modunda çok geç oyun buluyor. Bunun sebebi nedir? Oyuncu azlığı mı?
  • Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 16 Ocak 2019; 4:30:49 >

• 5k.

• dosyaları onarma yada doğrulama gibi bişey yok mu ya bu aralar oyun sürekli bozuluyor yeniden indirmek zorunda kalıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayjkartal

dosyaları onarma yada doğrulama gibi bişey yok mu ya bu aralar oyun sürekli bozuluyor yeniden indirmek zorunda kalıyorum
    Microsoft Store üzerinden güncelleştirmeleri al butonuna tıklayınca onarmıyor mu acaba? Birde neden sürekli bozuluyor merak ettim, disk çok mu eski?
  • K E N kullanıcısına yanıt
    farklı disklerde de denedim ama bi önceki windows güncellemesinden sonra oldu fortune de hiçbi sıkıntı yoktu mainland da gezerken atıyordu şimdi de direksiyonda profil oluştururken windowsapp klasörünü denetime aldım ondan sonra açılmadı.
    en sonunda bi ssd alıp ona kurdurtacak oyun da işte onun için uğraştırıyor.

• K E N kullanıcısına yanıt
    Pastel renklerden kurtulmuşsun sonunda :))
  • Bullseye_F16 kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.