Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (Ana Konu) Metascore 92

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.255
Cevap
30
Favori
48.308
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Yarış >> Forza Horizon 4 (Ana Konu) Metascore 92
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1961 Mesaj
    FORZA MOTOTRSPORTS RACING SERIES (EARLY SPORT TOURING CLASS) / BGK DTM 90'S 3.SEZON ORGANİZASYONU(SONBAHARDA BAŞLAYACAK)

Arkadaşlar Merhabalar, Forza Motorsports 7 nin yeni Updateleri menü ve ayarlarda yenilikler ile beraber s3.sezon organiazsyonumuzu Sonbaharda başlatacağız. Son 2 sezonun en çok rağbet gören yarış pistleri seçildi. Ayrıca Takım eşleşmeleri gecen sezona göre çapraz yapıldı ve yeni katılan arkadaşlar dengeli bir şekilde eklenecek. (örnek Gecen yılın Şampiyonu sonuncu olan, gecen yılın 2.si sondan 2. ile eşleşiyor) .Takımlar oluştuktan sonra kullanılacak iki araç için kura çekildi ve takımlara dağıtıldı. Sonbahara kadar itiraz gelmediği sürece bu şekilde devam edilecektir. Ayrıca bu sezon çeşitli kurallarda değişiklikler mevcuttur. Örneğin Yarışlar simülasyon madunda oynanacaktır yani lastik aşınması benzin tüketimi ve gerçekçi hasarlar açık olacak. Penaltı sistemi hem sıralama hem de yarış içinde açık olacak. Sıralamalarda artık erken çıkmak gerekmeyecek 5.tur tamamlanacak (Erken çıkılırsa sistem DNF vermektedir). Malesef Time Racing te penaltılar kapalı oldugu için sıralamalar belli süre içinde tamamlanamıyor 5 tur içinde atılan en iyi zamana göre belirleniyor. Yarış kısmındaki en büyük yenilik ise, gelen son güncelleme ile "Ghost Backmarkers" seçeneği ile yarışta tur bindirdiğiniz araçlar sizden turlarını alıncaya kadar "Ghost" olarak görünecektir böylelikle çekişme kendi turundaki kişiler ile olup gerideki araçların öndeki yarışmacıların turlarına etki etmesinin önüne geçilecektir. Yarışlarda Performans indexi 524 olup aynı sınıftan sadece belirlenmiş 2 araç ile oynanacaktır. Homologasyonun izin verdiği ölçüde araç update edilse de setuplar fabrika çıkışlı kalacaktır. Dolaysıyla bu yıl setup aramakla ugrasmak yerine sürüş odaklı antrenmanlar yapılacak ve sezon sonuna kadar aynı araçlar kullanılacak. Eğer bununla ilgili bir itirazınız olursa 5. yarıştan sonra araçları değiştirebiliriz. Bununla ilgili taleb çok geldiği taktirde buna göre değiştirebiliriz. Sonbaharda aramızda olmayı düşünen arkadaşlar Özelden, İsim soy isim,Facebook Profil Linki,Mail adresi ve Cep numarasını ve deneyimi ile ilgili kısa bir bilgi ile özelden mesaj atsın lütfen. Detaylı kurallar ve organizasyon bilgileri aşağıdaki gibidir.

OYUNCU LISTESI:
    1.OYUNCI ADI (GAMER TAG)
    2.OYUNCI ADI (GAMER TAG)
    3.OYUNCI ADI (GAMER TAG)
    4.OYUNCI ADI (GAMER TAG)
    5.OYUNCI ADI (GAMER TAG)
    6.OYUNCI ADI (GAMER TAG)
    7.OYUNCI ADI (GAMER TAG)
    8.OYUNCI ADI (GAMER TAG)

9.OYUNCI ADI (GAMER TAG)
    10.OYUNCI ADI (GAMER TAG)
    11.OYUNCI ADI (GAMER TAG)
    12.OYUNCI ADI (GAMER TAG)
    13.OYUNCI ADI (GAMER TAG)
    14.OYUNCI ADI (GAMER TAG)
    15.OYUNCI ADI (GAMER TAG)
    16.OYUNCI ADI (GAMER TAG)

SIRALAMA:
    5 Turluk bir sıralama seansı açılacak. Yeni cüncelleme ile beraber Grid Ordering "Finish Position" seçilip Score Option, "Compare Best Lap Sores: YES" Şeklinde ayarlanacaktır. Sıralama yarışından artın çıkmaya gerek yoktur yarışı terkeden sistem tarafından "DNF" olarak değerlendirilmektedir. 5 turluk sıralama yarışı tamamlanacaktır.
    YARIŞ:
    Yarışlarda Penaltı sistemi aşağıdaki gibi olup yeni güncelleme ile gelen "Ghost Backmarkers" seçeneği ile yarışta tur bindirdiğiniz araçlar sizden turlarını alıncaya kadar "Ghost" olarak görünecektir böylelikle çekişme kendi turundaki kişiler ile olup gerideki araçların öndeki yarışmacıların turlarına etki etmesinin önüne geçilecektir.

KURALLAR:
    YARIŞ 20 TUR
    PIST: BARCELONA GP
    FORZA RACE REGULATION: STANDARD RULES
    DAMAGE DIFFICULTY: SIMULATION (SADECE YARIŞTA / HASAR-LASTİK AŞINMASI VE BENZİN KULLANIMI AÇIK)
    GHOST BACKMARKERS:ON
    HOMOLOGATED ONLY
    ASSISTS: ON (CUSTOM RACE DE ASİSTLER AÇIK OLACAK İSTEYEN AŞAĞIDAKİ GİBİ KENDİ ASİSTLERİNİ GERÇEKÇİ ŞEKİLDE AYARLAYABİLİR)

[GERÇEKÇİ YARIŞ ASİSTLERİ YILDIZLA GÖSTERİLMİŞTİR. İSTEYEN DAHA ZORLU OLARAK BU ŞEKİLDE BAŞLAYABİLİR]
    ***NO FRICTION ASSIST
    ***MAXIMUM BRAKING ASSISTANCE ABS ON
    ***MAXIMUM STEERING ASSISTANCE ABS ON]

GENEL KURALLAR:

ALLOW UPGRADES: YES
    ALLOW TUNNING: STOCK
    OWNERSHIP: RENTAL (KİRALANABİLİR)
    CAR DIVISION: EARLY SPORT TOURING
    CAR CLASS: ANY
    PERFORMANS INDEX >ANY
    PERFORMANS INDEX <525

ARAÇLAR:
    1990 Mercedes-Benz 190E
    BMW M3 1991 Max B

YARIŞ PUANLARI
    Puanlama:
    30-27-24-21-18-16-14-12-10-8-6-4-3-2-1 DNF:0 (Kendi isteği ile çıkması durumunda DNF Verilecektir)

PISTLER:
    1.Barcelona
    2.Autodromo Nazionale Monza
    3.SPA
    4.Mazda Raceway Laguna Seca
    5.Bathurst Mount Panaroma
    6.Hockenheimring
    7.Circuit of the America
    8.Mugello Autodromo Internazionale
    9.Silverstone GP
    10.Nürburgring

|
    |
    XBOX - PSN-STEAM ID:Lazmuteahhit Forza Motorsports 7,Forza Horizon 4,Assetto Corsa,F1,GRID, Ace Combat 7 ve Division 2, Ghost Recon 2 ve icin ekleyebilirsiniz. Oyun grubumuz icin iletisime geçebilirsiniz.

• Binbaşı
    1128 Mesaj

Zaten bu sene Motorsport’un tanıtılmayıp seneye iki oyununda birleşimi yapılacağı konuşuluyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Deathcallsdeath kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    531 Mesaj
    bu fotoğraf için baya uğraştım. One S kullandığım için fotoğraf modunda .çevre detayı, uzak çizimler sorun oluyor. araç detayı iyi ama çevre detayı baya kırpılıyor.

1965 Ford Mustang GT Coupe

|
    |

|
    |
    Benim için Lego tam bir hayal kırıklığı. Eğlencili, oynanmaz değil ama insanlar haritanın genişlemesini bekliyor. Büyük bir havalimanı istiyor. Horizon 2’den nasıl bu kadar düşebildiler anlamıyorum. Horizon 2’nin haritasını tek şu oyuna koy efsane olur.

|
    |
  • Yarbay
    2604 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spartan 117 -- 15 Haziran 2019; 2:30:18 >
    |
    |
    Legonuz batsın

|
    |
    2425 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rabasandratana

bu oyunun amacı ne abi hala anlamadım ya. oyunu kurduğum günden beri dağ bayır sürüyorum. bilen varsa anlatsın bir zahmet
    Amacsız zaten oyun genelde eğlence üzerine kurulu yarışlara giriyon puan topluyon para kazanıyon skill açıyorsun falan.
    |
    |

PSN:yuzi_TR / XboxLive:yuziTR
  • Yüzbaşı
    531 Mesaj
    arkadaş ne legosu ya, tamam eğlence oyunu. motorsport serisi gibi ciddi yarışmak değil olay ama.
    yüzlerce gerçek araba birebir modelleyip koymuşsun, gerçek harita koymuşsun. daha yaratıcı bir şey koyamadınız mı.

önce hot wheels, şimdi lego , sonrası minecraft olur, daha sonrası 8 bit derken, cılkı çıkar bu işin.
    |
    |
    Arkadaşlar platiden 9 ay önce aldığım ultimate sürüme lego gelmiş mükemmel bir şey ya çok mutlu oldum &#128578; alacaksanız kesinlikle platiden alın 300 lira vermeyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1961 Mesaj

Plati.ruise dedigin arkadasim psn den yaptigi alisveris sonrasi mac ten 6 aylik ban yemisti. O paraya degmez kart sahtekarligi var. Yine de illa disarda alacaksaniz MTC tavsiye edetim hic olmazsa Redeem kod veriyor. Dikkatli olun...

|
    |
    PeTeRPaNN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    706 Mesaj

valla nerdeyse 1 yıl olacak tık yok. Herhalde satana göre de değişiyor
    |
    |
    mkmdesign kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Diyorum risk. Hesap yerine kod seklinde almanizi oneririm. Rusya tarafi tam bir kart kopyalama merkezi gibi calisiyor. Dolandirilan arkadasim bir de Polis ti sen dusun..

|
    |
  • Yarbay
    3915 Mesaj

Plati den oyun alınmaz.

|
    |

Aslında hem hesap değil hem de kod değil. Değişik bir şekilde çalışıyor. Bir etkinleştirici var mağazada adamın hesabını açıyor. Adamın hesabında ultimate sürüm var tüm özellikler açılıyor. Lego da satın almış adam. Adam dediğim de denuvo &#128578; Yani bir şey olacağını sanmıyorum. 1 yıl oldu sonuna kadar da gider diye düşünüyorum

|
    |
    mkmdesign kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    706 Mesaj

Aynen 500 ödeyip al sen. Ben de 50 ödeyip oynayayım. Bence de alma &#128578;

|
    |
    JESKO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3915 Mesaj

Bir gün banı yiyince görürüm senin 50₺ yi

|
    |

Aynen 8 ay önce de böyle diyorlardı. Üstünden onlarca güncelleme onlarca hediye aldı hesap. Ultimate vip hediyeleri bu arada

|
    |
    JESKO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    531 Mesaj
    911 hayranı olarak dikkat ettim ki sadece 911 modellerinin fotoğrafını çekiyormuşum

|
    |
Reklamlar
e-ticaret
üniversite
izmir web tasarım
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.