Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
27
Favori
98.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    VPN ile ve arapça yazılanları anlaman lazım ben denedim henüz çözemedim 1 haftaya kadar kesin sonuca ulaşırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abel xavier

VPN ile ve arapça yazılanları anlaman lazım ben denedim henüz çözemedim 1 haftaya kadar kesin sonuca ulaşırım.

Mısır store a girdiğimde adresse ki linki ar—eg den en—eg yapınca ingilizce mısır storeda fiyatta mısır para birimi ama parayı karttan çekmiyor. Vpn ile denemek gerek. Denerseniz bilgi verirsiniz.

• ZiveR kullanıcısına yanıt
    Pc üzerinden vpn ile bile alamazsınız onuda engellediler.

• Araç listesi sızdırılmış. Tarihin gördüğü en iyi araç listesi bence. VW de var

https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-Forza_Horizon_4_Arac_Listesi_Sizdirildi-91337.htm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FlightClub kullanıcısına yanıt
    5 yıldır aynı araçlarları direk kopyala yapıstır yapıyorlar bunun neresi iyi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kim Kitsuragi

5 yıldır aynı araçlarları direk kopyala yapıstır yapıyorlar bunun neresi iyi?
    Ne yapacaklardı ? Zaten her sene bir Forza Motorsport ve Horizon olmak üzere Forza oyunu çıkıyor. Her sene oyuna eklenebilecek kaç tane otomobil tanıtılıyor da adamlar eklemiyorlar ? FH3 listesinde en çok eleştirilen araçlar olan E60 M5 var, Audi RS6 var adamlar koymuş. Gayet te şu an kadar çıkmış Horizon'ların içindeki en iyi araç listesi. Bunun neyini beğenmediniz bu sefer ? Araçlar Forza Motorsport 7'den taşındı diye mi beğenmediniz ?
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Her yeni horizon ve motorsport oyununda aynı şeyi yapıyorlar 5-10 tane yeni araç ekliyorlar diğer bütün 400+aynı araç model yıllarına kadar komple yeni oyuna aktarılıyor artık bu tutumları cidden çok sıktı

• Araç listesi doyurucu pc de optimizasyon özürlü çıkmaz umarım.
  • 50 araç olması daha mı iyiydi? Adamlar 450+ araç koymuş, dlc ile 500'ü geçecek büyük ihtimalle ama yine beğenmiyorsun. Ben hiç bir oyunda görmedim açıkçası böyle bir liste. Ayrıca FH3 alamayanlar bunu alarakta FH3 + bütün dlc' leriyle beraber almış gibi birşey olacak.
  • Pc konusunada yazdım . Range Rover L322 yok , 2014 Range Rover yok , Q7 V12 TDI yok , Volvo Xc90 T8 yok , Touareg R50 yok , Fk8 Typer yok . Typer kesinlikle olmaliydi Fk2 var ep3 var fn2 var ek9 var fk8 yok . Dağ tepe mevsimsel gecişler kar çamur gibi etkenler olacak motorsport 7 de ekleyip horizon 4 de suv lerin çogunu kaldırmışlar . Böyle bi mantık olamaz . Onun yerine klasik ingiliz arabaları kaynıyor liste . Ayıptır be .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine aynı araçlar bıktırıyorlar FH2 dede aynıydı nerdeyse buradada vw gurubunu eklemişler. Honda bir kaç aracı olabilirdi accord civic fc5, Ford mondeo, seat grubu,bmw nin m3 ü yeni kasa gibi bence çeşit olması güzel ama yenilik olsun istiyor insan ?
  • akt02 A kullanıcısına yanıt
    Yazdığın araçların içinde q7 ve xc90 dışında hepsi var

• biraz da ben bulup da bunuyorum iki dk izin verin ..
  • Mısır bölgesinden horizon 4 alma işi kesin olarak yatmış bulunmaktadır. Konsolda mısır store olmadığı için vpn ile bile almamız mümkün değildir. Oyun bu fiyata sadece microsoft mısır store da satıldığı için ve buradan vpn ile bile almak mümkün olmadığı için mısır da yaşayan insanlar hariç hiçbir ülkeden almanın imkanı yok. Mısır dan sonra en ucuz 2. Store Türkiye olduğu için oradan almaktan baska çare yok bekleyen arkadaşların bilgisine...

• quote:

Orijinalden alıntı: akt02

Pc konusunada yazdım . Range Rover L322 yok , 2014 Range Rover yok , Q7 V12 TDI yok , Volvo Xc90 T8 yok , Touareg R50 yok , Fk8 Typer yok . Typer kesinlikle olmaliydi Fk2 var ep3 var fn2 var ek9 var fk8 yok . Dağ tepe mevsimsel gecişler kar çamur gibi etkenler olacak motorsport 7 de ekleyip horizon 4 de suv lerin çogunu kaldırmışlar . Böyle bi mantık olamaz . Onun yerine klasik ingiliz arabaları kaynıyor liste . Ayıptır be .
    2014 Range olmasa da 2015 var. Touareg R50'de var. FK8'i Forza 7'de ücretsiz DLC olarak verdiler bu oyuna neden dahil etmemişler anlamadım, belki lisans problemleri vardır fakat ben ne olursa olsun FK8'in oyunda olacağını düşünüyorum daha 1 ay önce Forza 7'ye getirdiler çünkü. F90(G30) BMW M5'i bekleyenler ise beklemesin zira o aracın lisansını EA almış. Aracın lansmanı zaten NFS Payback oyunu ile birlikte yapıldı. Bu aracı oyununda kullanmak isteyenler BMW'nin değil EA'in kapısını çalmak zorunda.
  • Ayrıca ben listenin sadece %80-90 ının doğru olduğunu düşünüyorum. Resmi liste gelmedikçe

Çünkü listede Supra da gözükmüyor.
    Ayrıca r34 Skyline hem Vspec hem de Vspec II olması enteresan geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlightClub -- 26 Haziran 2018; 22:1:13 >
  • Oyunda kaldırım kenarlarında ve çevrede herhangi bir yerde gezen insanlar var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TostluSucuk T kullanıcısına yanıt
    Yok

• Beyler horizon ile motorsports serisinin farkları ne? Daha önce Collin McRae Rally 3 oynamış biri olarak forzayı beğenir miyim? Arabalara meraklıyımdır ama teknik detaydan fazla anlamam,forza oynarken bu konularda bilgi edinebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMD En Eyisi Moruq -- 27 Haziran 2018; 19:8:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMD En Eyisi Moruq A kullanıcısına yanıt
    Motorsports daha çok simülasyon ve pist içinde geçiyor. Horizon ise açık dünya sim-arcade bir yarış oyunu

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.