Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU] (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.824
Cevap
27
Favori
98.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiziklerden yana sorun yok bence, tam olmasi gerektigi gibi. Benim icin tek eksiklik sokaklarin canli olmamasi. Oyun bu hali ile mukemmel gorsellik sunuyor resmen şölen, ama sokaklarda yasam belirtisi yok. Horizon serisinin en buyuk eksikligi bu..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modfiye konusunda biraz gelişim göstermemeliler araç çeşitleri güzel ama mesela önemli araçlar hala yok tuhaf ( Mercedes C serisi olsun BMW 3 serisi olsun Renault Yeni Megane vb) Diğer dediğiniz detaylarda hoş olurdu. Fizik konusu bencede fizik olarak çok iyi araçlar ama harita ve şehir canlılıgınada katılıyorum mesela. 5 tanıtılcak mı nerede gecicek buda muamma

• Ps4 pro yu forza aşkına sattık ama forumda bile sanki konusunda yeller esiyor.. Bugün yarın alacak gibiyim pişman olurmuyum Xbox one x alsam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LogiaType

Ps4 pro yu forza aşkına sattık ama forumda bile sanki konusunda yeller esiyor.. Bugün yarın alacak gibiyim pişman olurmuyum Xbox one x alsam ?
    Beklentilerinize bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Beklentilerinize bağlı.

Alıntıları Göster
    Malum Xbox deneyimim olmadığı için beklentim tam olarak şudur diyemiycem.. Tek söyleyebileceğim racing severim, forza yıllardır içimde kalan bi oyundu aslında tek amacım neredeyse forza.. Bir yandan da oyuncu kitlesi olmamasındna korkuyorum. Öğrenmek istediğim mesela neler yapabileceğim bu konsolda.. Media içeriği olarak olsun klavye mouse desteği olsun açtığımda web de dolanabilecekmiyim rahat rahat..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LogiaType -- 21 Mart 2019; 17:35:12 >

• K E N kullanıcısına yanıt
    Koenigsegg Agera RS ve Bugatti Chiron dan ss ler bekliyoruz senden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır, not alındı.

• quote:

Orijinalden alıntı: LogiaType

Malum Xbox deneyimim olmadığı için beklentim tam olarak şudur diyemiycem.. Tek söyleyebileceğim racing severim, forza yıllardır içimde kalan bi oyundu aslında tek amacım neredeyse forza.. Bir yandan da oyuncu kitlesi olmamasındna korkuyorum. Öğrenmek istediğim mesela neler yapabileceğim bu konsolda.. Media içeriği olarak olsun klavye mouse desteği olsun açtığımda web de dolanabilecekmiyim rahat rahat..

Alıntıları Göster
    forzathon live aktiviteleri hala insan dolu :) oyuncu kitlesi hep var yani... multimedia konusunda ps4'e göre daha geniş bir format desteğine sahip konsol, orada da rahat olabilirsin... klavye mouse konusu zaten destekleniyor ama browser'ı çok başarılı değil bence(zaten çok da kullanmadım)... öte yandan ben de gran turismolardan forzaya geçince ufkum açıldı... evet horizon tam olarak GT rakibi değil ama benim için arcade ile sim arasında güzel bir denge tutturabiliyor... motorsport serisi zaten çok güzel :) hasar simülasyonu ile oynamak büyük heyecan motorsportları...

yani özetle pişman etmez bence... uygun fiyata gold ve gamepass de bulabilirsen müthiş oluyor... sırf gamepass'e gelen oyunları oynamaya vakit yetmiyor benim durumumda... Tomb Raider bitecek de just cause'a başlayacağım, ki bunları yaparken haftalık forza görevlerini kaçırmamak filan zor mesele :D

• Arkadaşlar ben bu oyunu logitech g29 ile oynuyorum ama araç çok fazla aşırı kayıyor millete bakıyorum sanırsın buz üstünde elle aracı yönlendiriyor bense hafif bi sağ sol yapıyorum aracı kontrol edebilene helal olsun

• Oyunu uzun zamandır oynamıyordum festival çalma listesi gelmiş burda 2019 z4 var ordaki etkinlikleri tamamlayıncamı alınıyor bi solda %1var bi sağda %0 arabaların üstündede %50 yazıyor nedir bunlar z4 ü almak için ne yapmalıyım??Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 5 Nisan 2019; 4:59:4 >
  • Sağ taraftaki görevleri ve yarışları yapman gerekiyor. Tamamladıkça yüzde artar arabayı hediye olarak garajına ekler.
  • Oyunu Gamepass üyeliği ile oynuyorum. BMW M5 2018 gibi bazı araçları satın alacağım zaman eklentileri satın almam gerektiği uyarısı çıkıyor. Bu araçlar sürekli eklenti olarak mı sunulacak yoksa oyunu tam paket halinde satın almam mı gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dream Machine

Oyunu Gamepass üyeliği ile oynuyorum. BMW M5 2018 gibi bazı araçları satın alacağım zaman eklentileri satın almam gerektiği uyarısı çıkıyor. Bu araçlar sürekli eklenti olarak mı sunulacak yoksa oyunu tam paket halinde satın almam mı gerekiyor?
    Oyunu tam paket alsan dahi o araç pack'leri ayrıca alman lazım. Yahut oyunun full sürümünü alırsan tüm pack'leri kendi bünyesinde barındırıyor diye biliyorum.
  • Sonunda alabildim şu arabayı.

4K - https://images2.imgbox.com/79/6c/So4Uh0BH_o.jpg

Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU]

• Mercedes-AMG GT 63 S geliyor!

• 4K -https://images2.imgbox.com/84/83/rwSR0Jla_o.jpg

4K -https://images2.imgbox.com/06/ea/Z7csLWrB_o.jpg

4K -https://images2.imgbox.com/49/3f/F2Jxycyq_o.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 13 Nisan 2019; 17:44:36 >

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.