Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU] (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.824
Cevap
27
Favori
98.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bob Seger -- 31 Aralık 2018; 16:0:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direksiyon ile daha iyi oynayabiliyorum. Kol ile pek oynayamıyorum ama oyunun fizikleri de direksiyon kullanan birisi için biraz zor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abiler konvoy yaptığım biriyle nasıl yarışa girebilirim? Başa baş haricinde, oyunun kendi yarışlarına?

• XY_SCORPION X kullanıcısına yanıt
    Konvoy lideri etkinlik başlatır veya takım macerası arar girersiniz. Ancak sıralamalı yrışa girecekseniz hepiniz aynı yerde olun. Birbirinizden uzak olursanız sizi yarışa almayabiliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: letmax

Direksiyon ile daha iyi oynayabiliyorum. Kol ile pek oynayamıyorum ama oyunun fizikleri de direksiyon kullanan birisi için biraz zor
    biraz daha alıştım direksiyona. oyun harika olmuş gerçekten. daha çözemediğim bir sürü özellik var.
    peki istediğim aracı nasıl satın alabiliyorum? yoksa oynadıkça mı açılıyor arabalar?
  • İstediğiniz aracı sıfır araç galerisinden biriken paranizla alabiliyorsunuz. Ayrıca wheelspin den de araç çıkabiliyo. Bi de unutulmuş araçlar var, kapalı garajların içinde terkedilmiş araçları bulduğunuz zaman alıp yeniliyosunuz ve kullanabiliyosunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fp06

İstediğiniz aracı sıfır araç galerisinden biriken paranizla alabiliyorsunuz. Ayrıca wheelspin den de araç çıkabiliyo. Bi de unutulmuş araçlar var, kapalı garajların içinde terkedilmiş araçları bulduğunuz zaman alıp yeniliyosunuz ve kullanabiliyosunuz.
    tamamdır teşekkürler..
  • arkadaşlar bir arabayı müzayedeye istediğim fiyattan koyamıyorum.(mağaza fiyatını aşmıyor)aynı aracı bazıları istediği fiyata satışa çıkarabiliyor.nasıl yapılabiliyor bu?kaç saatte kaç tane araç müzayedeye koyulabiliyor.ben dün 10 tane sanırım koydum,sonrasını kabul etmedi.bir saat bekledim yine kabul etmedi

bu arada logitech g920 ile bir türlü oynayamadım şu oyunu.otomatik viteste geriye alınmıyor.daha doğrusu fren doğru dürüst çalışmıyor.sanırım frenden kaynaklı olarak geriye de almıyor.benim gibi bir çok insan olduğunu gördüm yabancı forumlarda.ayrıca direksiyon hassas değil.hareketi birebir yansıtnıyor.internetteki bir çok ayarı denedim,sonuç değişmedi.normalde kobsolda oynuyordum ama bu ara pcde oynamak zorunda kaldım ve pcde kol ile oynamak çok daha kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

arkadaşlar bir arabayı müzayedeye istediğim fiyattan koyamıyorum.(mağaza fiyatını aşmıyor)aynı aracı bazıları istediği fiyata satışa çıkarabiliyor.nasıl yapılabiliyor bu?kaç saatte kaç tane araç müzayedeye koyulabiliyor.ben dün 10 tane sanırım koydum,sonrasını kabul etmedi.bir saat bekledim yine kabul etmedi

bu arada logitech g920 ile bir türlü oynayamadım şu oyunu.otomatik viteste geriye alınmıyor.daha doğrusu fren doğru dürüst çalışmıyor.sanırım frenden kaynaklı olarak geriye de almıyor.benim gibi bir çok insan olduğunu gördüm yabancı forumlarda.ayrıca direksiyon hassas değil.hareketi birebir yansıtnıyor.internetteki bir çok ayarı denedim,sonuç değişmedi.normalde kobsolda oynuyordum ama bu ara pcde oynamak zorunda kaldım ve pcde kol ile oynamak çok daha kolay.
    bende g920 ile oynuyorum. geri vitesi bulana kadar bende kafayı yedim otomatik şanzımanda. ama buldum. :) araç durunca fren pedalına sert basınca geri gidiyor. biraz saçma bir durum ama böyle.
    onun dışında direksiyon ile oynamak zor. tepkileri normal araç direksiyonu gibi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

bende g920 ile oynuyorum. geri vitesi bulana kadar bende kafayı yedim otomatik şanzımanda. ama buldum. :) araç durunca fren pedalına sert basınca geri gidiyor. biraz saçma bir durum ama böyle.
    onun dışında direksiyon ile oynamak zor. tepkileri normal araç direksiyonu gibi değil.

Alıntıları Göster
    ben dediğiniz şekilde yapmıştım ama ne yazık ki bende olmamışı.sert basmak derken ne kadar sert basıyorsunuz.bir kez daha deneyeyim o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

ben dediğiniz şekilde yapmıştım ama ne yazık ki bende olmamışı.sert basmak derken ne kadar sert basıyorsunuz.bir kez daha deneyeyim o zaman

Alıntıları Göster
    tekrar deneyin. olması lazım.
  • Fh4 te aynı cihaza iki kol ile bağlanıp ekranı ikiye bölerek oynamak mümkün mü? Arkadaşımla gezmek istiyoruz o şekilde mümkün müdür acaba? Bilen birisi yanıt verebilir mi? Teşekkürler

• Buralara da bi geldik kullanıcısına yanıt
    Mümkün değil maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jayleen -- 2 Ocak 2019; 21:13:51 >
  • Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU]

• resmi forumda da gördüğüm kadarı ile g920 ile bu oyunu çoğu insan oynayamıyor.
    g920'nin bu oyun için uygun olmadığı görüşünde herkes ki gerçekten oyun içinde saçma sapan oversteering olayı yaşıyorsunuz.
    kol ile çok daha rahat oynanıyor. forumda da herkes bu şekilde belirtmiş. ileri de bir güncelleme gelir mi gelmez mi bilemem ama bu şekilde direksiyon pek tat vermiyor.
    bu oyun için g920 alacak varsa hiç almasın. ama fm7 de güzel çalışıyor. onun için alınabilir. umarım fh4 içinde güncelleme gelir.
    konu hakkında daha detaylı bilgiler için buraya bakabilirsiniz...https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst132935_-XBOX--FH4-Unplayable-with-Logitech-G920-Wheel.aspx?=

• Kendi çalışmam

Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU]

• Unutulmuş arabaları bulamıyorum bir türlü. Bit kolay yolu falan var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: FlightClub

Kendi çalışmam

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Unutulmuş arabaları bulamıyorum bir türlü. Bit kolay yolu falan var mıdır?
    İşaretli alan içerisinde bulamadığından bahsediyorsan eğer ben, işaretli alan içerisinde drone moduna geçiş yapıyorum. Sonra etrafı drone ile geziyorum. Zaten yaklaşınca ev işareti çıkıyor. Akabinde arabaya dönüp nokta atışı aracı alıyorum.
  • Çektiğimiz fotoğrafları nasıl PC'ye indirebiliriz?
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.