Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU] (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.824
Cevap
27
Favori
98.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Thrustmaster T300 e gore yapilmis ve denenmis Forza Horizon 4 ve Forza Motorsports 7 ayarlarim mevcuttur. Gayet de iyiler burda paylasmidtim belki dikkanuziden kavti. Ozelden cep telefonu numaranizi ve isminizi yazarsanız WhatsApp tan size ayarlatin ekran gotuntulerini iletebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/789014/84757c57-3b66-42ee-ac76-2b1e61a06d53.jpg [/simage] arkadaşlar bu derece hangi araçlar modifiye oluyor ? genelde body kitliler varda onun dışında ön arka ve yanları değiştirmek istiyorumda. böyle bir liste var mı ?
  • yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    Modele göre farklılık gösterir. Çoğu araçta standart dışı olarak yalnızca ayarlanabilir kanat takılabiliyor. Çok az modelde tampon ve marşpiyer seçeneği var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU]
  • Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU]

Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU]

Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU]

• Beyler istediğimiz arabayı nasıl alıyoruz bu oyunda. Bana çok karışık geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: letmax

Oyunun direksiyon limiti 180 derecedir. Kullandığınız direksiyon açısını 180 e oranlar ve ona göre tepki verir. Ben 270 derecelik kullanıyorum.
    Merhaba. Bende de g920 var. En iyi horizon ayarlarını nereden bulabilirim?

• Forzamotorsport.net adresindeki forumda genelde fh4 kullanıcıları kendi ayarlarını paylaşıyor ama kişiye göre değişiyor. Birinin ayarını öbürü beğenmiyor vs. Ben tam ayarladım derken son güncelleme ile resmen içine ettiler. Zaten ayarlayincaya kadar canım çıktı

• quote:

Forzamotorsport.net adresindeki forumda genelde fh4 kullanıcıları kendi ayarlarını paylaşıyor ama kişiye göre değişiyor. Birinin ayarını öbürü beğenmiyor vs. Ben tam ayarladım derken son güncelleme ile resmen içine ettiler. Zaten ayarlayincaya kadar canım çıktı
    Hafi ya. Kötü olmuş. Siz nereye göre ayarlamıştınız? Forumda ki ayarlara göre mi?

• Cross country de deneye deneye ayarlamıştım. Oversteering çok oluyor. Ordaki ayarlar normal kullananlara göre genelde. Ben normal kullanamıyorum. Dönmüyor araba normal ayarda

• letmax kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler. Ya peki bu oyunda araba nasıl alabiliyoruz? Puan toplayarak mı FM7’de ki gibi. Bu oyunda biraz acemiyim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her yarıştan veya etkinlikten cr kazanıyorsunuz. Bu cr lerle alabilirsiniz

• quote:

Her yarıştan veya etkinlikten cr kazanıyorsunuz. Bu cr lerle alabilirsiniz
    Tamam. Fm7 gibi. Teşekkürler.

• Bir de direksiyonda geri vites ayarlanmıyor. Yada ben beceremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

Bir de direksiyonda geri vites ayarlanmıyor. Yada ben beceremedim.

Otomatik vites kullanıyorsun sanırım, daha önce bu konu konuşulmuştu.

• Kankkunen kullanıcısına yanıt
    Evet. Manuel olarak mı kullanmak gerekiyor? Yani o şekilde daha mı randımanlı çalışıyor.
    Eski sayfalara bakamadım çok sayfa var. :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Evet. Manuel olarak mı kullanmak gerekiyor? Yani o şekilde daha mı randımanlı çalışıyor.

Sanırım otomatik kullanırken öyle bir sıkıntı varmış, ama o arkadaş çözüm buldu mu bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kankkunen

quote:

Sanırım otomatik kullanırken öyle bir sıkıntı varmış, ama o arkadaş çözüm buldu mu bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    Manuel olarak bir deneyeyim bakayım nasıl olacak. Yoksa arabayı yolda tutamıyorsun ki saçma sapan kayıyor sağa sola çayıra çimene ki hızlı bir araba da değil yani. ve geri viteste yok direksiyon ile oynayınca. belki manuel modda vardır o da.

• quote:

Manuel olarak bir deneyeyim bakayım nasıl olacak. Yoksa arabayı yolda tutamıyorsun ki saçma sapan kayıyor sağa sola çayıra çimene ki hızlı bir araba da değil yani. ve geri viteste yok direksiyon ile oynayınca. belki manuel modda vardır o da.

Arabalar saçma sapan kaymıyor aslında, yani Horizon için bunu diyorsanız Assetto Corsa, Project Cars veya Dirt Rally filan hiç oynamamanız lazım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kankkunen

quote:

Arabalar saçma sapan kaymıyor aslında, yani Horizon için bunu diyorsanız Assetto Corsa, Project Cars veya Dirt Rally filan hiç oynamamanız lazım :)

Alıntıları Göster
    belki de ben beceremiyorumdur bilmiyorum ama fm7 daha rahat oynanıyor. horizon 4 kol ile çok daha rahat oynanıyor mesela. sanki kola göre tasarlanmış.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.