Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (Ana Konu) Metascore 92

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
1.293
Cevap
31
Favori
50.768
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Yarış >> Forza Horizon 4 (Ana Konu) Metascore 92
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4540 Mesaj

|
    |
    Intel Core i7 9700K - ASUS ROG STRIX B360 - MSI GeForce RTX 2080 GAMING X TRIO - Corsair Vengeance RGB Pro 32GB - Adata 480GB SSD - MSI Optix MAG241C 23.6" 144Hz - Logitech G213 Prodigy Rgb Gaming Klavye - Logitech G102 Prodigy Oyuncu Mouse - SteelSeries Arctis 7 (2019 Edition)

PS4 Pro 7216B 1 TB - New Gold Wireless Headset

• Yüzbaşı
    444 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Yeni görseller Drive Club ı hatırlattı bana. (Biraz daha şans verilseydi potansiyeli çok yüksekti, Sony stüdyoyu kapatarak ayağına sıktı resmen.)
    Yaris oyunlarini forzaya kadar takip etmezdim pek, forza horizon 4 cikinca bi sure sok olmustum daha ne yapilabilir bir yaris oyununda diye. Driveclub in hava durumu olayini gordukten sonra anladim. Forzanin driveclubtaki kalitede hava durumu efektlerine ihtiyaci var. Yagmurlu havada o yagmur hissiyatini driveclub daki gibi yasatamiyor. Umarim sonraki oyunlarda bunu farkedip uzerine duserler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: PİYADE KIDEMLİ ALBAY

hocam bir turlü alamadım şu aracı satanda yok satarsanız bilgi verin Forzathon ne zaman gelcek kim bilir.

PSN:yuzi_TR / XboxLive:yuziTR
  • Yarbay
    6115 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

hocam bir turlü alamadım şu aracı satanda yok satarsanız bilgi verin Forzathon ne zaman gelcek kim bilir.

Herkes arıyor ya forza saçmalamıs zaten eski oyundaki e63 m3 e46 falanda zar zor çıkıyoe aşırı saçma granturismo daki gibi ödünç verme olsa keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35bk35 -- 17 Aralık 2018; 15:42:47 >
    |
    |
  • Yarbay
    4139 Mesaj
    https://flic.kr/p/P5SQHD

Bunu mu arıyorsunuz? Açıkcası hiç umurumda olan bir araba değil, haliyle satarım ama ucuz olmaz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kankkunen -- 17 Aralık 2018; 23:00:00 >
    |
    |

• Yarbay
    2200 Mesaj

hocam aynı araçtan birden fazla nasıl oluyor? wheelspin'de nasıl aynı araçtan çıkabiliyor?
    |
    |
    letmax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Wheelspin garajdan bağımsız. Olan da olmayan da çıkabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    eaglemania kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: x3x

Oyun içi çektiğimiz resimleri nasıl aktarıyoruz adım adım yazabilecek biri var ?
    Buradan live hesabinizla login olun community -

Gallery bölümünden

https://www.forzamotorsport.net/en-us/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi what_tha -- 18 Aralık 2018; 14:37:5 >

hocam satmak gerekir o zaman, yoksa anlamsız oluyor.

satma işlemlerinde ürünün kendi CR fiyatına yakın satış yapabiliyor muyuz? yoksa aracın popüleritesine göre değişiyor mu?

Bu arada, dün wheelspin'de ilk defa 10M CR'lık araç çıktı , satıp şu 15M'lik kaledeki evi alayım diyorum :)
    |
    |
    letmax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim. Bunlar da benden gelsin o zaman. Atmosferik yüklü çıtır modlu jdm s2000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x3x -- 18 Aralık 2018; 15:24:45 >
    |
    |
    what_tha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3040 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 18 Aralık 2018; 17:37:36 >
    |
    |
    LG 27UD58-B 4K IPS Monitör || Amd Ryzen 5 2600 4GHZ OC || Cooler Master Mastergel Maker || Cooler Master MasterLiquid 240L RGB || Gigabyte Amd Rx 580 8GB || Asus Prime x370-Pro 3200Mhz Ddr4 Am4 || Corsair Vengeance LPX 24GB (2x8GB)(2x4GB) 3200MHz CL16 Red Ram || Samsung 750 Evo 250Gb || 1Tb Western Digital Blue || Nzxt S340 White || High Power 1200W 80+ GOLD Astro GD || Windows 10 Enterprise 1909 x64 || Arch Linux x64 || macOS Mojave 10.14.5

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü

• Yarbay
    8141 Mesaj
    Toprak değil otoban istiyoruz. Bokunu çıkardılar dlc ile artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 18 Aralık 2018; 18:53:37 >

• Yüzbaşı
    313 Mesaj

Müzayedeye sadece nadir araçları koyuyorum onlardan bile satılmayan çıkıyor 24 saatlik müzayedede. Fiyatı kendiniz belirleyebilmek için setup veya dizayn konusunda sıralamanızın yüksek olması ve o aracın sizin setup veya dizaynınızla olması lazım. Aracı garajdan kaldır diyerek siliyorum fazla arabaları artık

|
    |
    eaglemania kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpcore -- 18 Aralık 2018; 19:47:59 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Toprak değil otoban istiyoruz. Bokunu çıkardılar dlc ile artık.

İngiltere baştan yanlış seçimdi, böyle olacağı belliydi. Açık ara en kötü Horizon haritası FH4 oldu. Sevmediğim Avustralya bile şu haritadan hem çevre çeşitliliği hem de yollar yönünden kat kat iyidir.

|
    |

Katılıyorum. Oyunu yalnızca driftçiler oynamıyor. Her kesime hitap edecek bir harita olmalıydı. Kuzey ışıkları falan iyi hoş da sürekli fotoğraf çekmiyoruz ki. Bir müddet sonra anlamsızlaşıyor. Ayrıca harita çok küçük. Hep aynı yerde dolaşmak bir zaman sonra sıkıyor. Bu horizon en az oynadığım Horizon oldu bu arada :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Outlaw-E kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8141 Mesaj
    Bu oyuna yapılacak en güzel iyilik horizon 5 in Almanyada geçmesi. Geniş otobanlarda kökleyeceğiz gaza başka yolu kalmadı.

|
    |

• Yarbay
    2486 Mesaj

Fotoğraf modunda nasıl araç içi kamera geçebiliyoruz ben sırf araba dısını çekebiliyorum birde yan koltuktan çekmişsiniz.
    |
    |
    x3x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN:yuzi_TR / XboxLive:yuziTR
  • Binbaşı
    1474 Mesaj

Sahibi olduğun evin önünde arabanın kaputunu, kapılarını, farlarını vs açıp kapatabildiğin bir mod var. Orada araç içine geçip çekmiştim.
    |
    |
    yuzi_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
3,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.