Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Forza Horizon 4 (Ana Konu) Metascore 92

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.093
Cevap
33
Favori
38.311
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Yarış >> Forza Horizon 4 (Ana Konu) Metascore 92
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3117 Mesaj
      15 Aralık 2018 18:41:18
      quote:

Orijinalden alıntı: cpt.semihaksoy

Beyler bir hafta oldu oyunu alalı bazı şeylerin cevaplarını kendim bulamadım bilenler varsa cevaplarsa sevinirim:

- araça çıkartmaları yaparken en soldaki kaliteli çıkartmaları (monster energy nin falan olduğu) seçince bunu yaparsan vitrine koyamazsın paylaşamazsın diyor. Fakat ben arabaya hazır çıkartmalardan ararken bunun kullanıldığını görüyorum. Yani adam kullanıp paylaşmış vitrine koymuş parasını da kazanıyor mis gibi bana neden böyle bir uyarı geliyor o zaman? Yoksa ben mi yanlış anladım olayı

- diğer sorum sezonluk yarışlarda yeni araba zorunlu mu. Yarışa gittim ralli arabası istedi. Bende zaten subaru impreza vardı ama ila sıfır istiyor neden?

-yapılmış bitmiş yarışları haritadan silmenin bir yolu yok mu? Şu anda bütün kategoriler lvl 10 civarı daha şimdiden harita doldu
      İlk sorunuzun yanıtını bilmiyorum, oyun çıkalı çok oldu eski arabalarda binlerce paylaşım var onların arasından sizinki öne çıkmaz pek uğraşmayın bence onun için.

İkinci soru s1, s2 ,x gibi gruplar var siz arabanızı x seviyesine çıkardıysanız ve yarışta s2 kuralı varsa s2 klasmanında araç ister ona göre geliştirin araçlarınızı, ayrıca yarıştan yarışa değişiyor araçlar, bütün araçlara izin verilmemiş ise belli marka ve modellere izin varsa ancak onları seçebilirsiniz.

Üçüncü soru için haritayı açtığınızda filtre bölümününden kaldırabilirsiniz.
      |
      |

• Onbaşı
      30 Mesaj
      15 Aralık 2018 18:50:06
      Teşekkürler söylediğinize göre deneyip sonucu yazarım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yarbay
      4045 Mesaj
      15 Aralık 2018 23:30:41
      quote:

Beyler bir hafta oldu oyunu alalı bazı şeylerin cevaplarını kendim bulamadım bilenler varsa cevaplarsa sevinirim:

- araça çıkartmaları yaparken en soldaki kaliteli çıkartmaları (monster energy nin falan olduğu) seçince bunu yaparsan vitrine koyamazsın paylaşamazsın diyor. Fakat ben arabaya hazır çıkartmalardan ararken bunun kullanıldığını görüyorum. Yani adam kullanıp paylaşmış vitrine koymuş parasını da kazanıyor mis gibi bana neden böyle bir uyarı geliyor o zaman? Yoksa ben mi yanlış anladım olayı

- diğer sorum sezonluk yarışlarda yeni araba zorunlu mu. Yarışa gittim ralli arabası istedi. Bende zaten subaru impreza vardı ama ila sıfır istiyor neden?

-yapılmış bitmiş yarışları haritadan silmenin bir yolu yok mu? Şu anda bütün kategoriler lvl 10 civarı daha şimdiden harita doldu

Çıkartmaların tamamını kendin yapman gerekiyor, tek bir nokta bile alıp kullansan paylaşamazsın. Paylaşanların hepsi %100 kendisi yapıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1/18 Super Sport Diecast

• Onbaşı
      30 Mesaj
      16 Aralık 2018 00:19:36

Peki mesela monster energy çıkartması görüyorum bunu nasıl yapabiliyor

|
      |
      Kankkunen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      2695 Mesaj
      16 Aralık 2018 00:22:55

Yetenek...

|
      |
      cpt.semihaksoy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      30 Mesaj
      16 Aralık 2018 00:42:56
      Anladım parça parça kendisi oluşturuyor

|
      |
    • Yarbay
      3117 Mesaj
      16 Aralık 2018 00:55:46

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 16 Aralık 2018; 1:7:29 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      420 Mesaj
      16 Aralık 2018 04:10:30
      Manuel olarak vites değişimi nasıl yapacağız? Bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Xiaomi a2 lite
      2011 Peugeot 3008
      2017 Ford focus 1.5 TDCİ st-line otm
      Xbox one s 1tb (TheStrange92)
    • Yarbay
      4289 Mesaj
      16 Aralık 2018 09:03:16
      Şimşek üstümüze düşerse şaşırmam :)

güzel olmuş dlc çok beğendim.

• Yarbay
      2829 Mesaj
      16 Aralık 2018 11:15:22

Yeni görseller Drive Club ı hatırlattı bana. (Biraz daha şans verilseydi potansiyeli çok yüksekti, Sony stüdyoyu kapatarak ayağına sıktı resmen.)

|
      |
      OPM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4045 Mesaj
      16 Aralık 2018 11:44:45
      quote:

Peki mesela monster energy çıkartması görüyorum bunu nasıl yapabiliyor
      Monster Energy çıkartması bir şey değil, adamlar anime karakterleri çiziyor arabanın üstüne :)

|
      |

1/18 Super Sport Diecast
    • Yarbay
      4289 Mesaj
      16 Aralık 2018 12:11:55
      quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Yeni görseller Drive Club ı hatırlattı bana. (Biraz daha şans verilseydi potansiyeli çok yüksekti, Sony stüdyoyu kapatarak ayağına sıktı resmen.)
      Drive Club'ı 1.5 yıl önce alıp platinlemiştim. PS'i ele alırsak evet oynanabilecek tek yarış oyunuydu ama Forza kendi kategorisinde rakipsiz, hiçbiri ile kıyaslanamaz. Konsol aldıracak bi oyundur.
      |
      |

• Yarbay
      3117 Mesaj
      16 Aralık 2018 12:22:53
      |
      |

• Yüzbaşı
      300 Mesaj
      16 Aralık 2018 12:41:02
      quote:

Bazı yarışlarda s1 s2 gibi class istiyor. O class için hazır arabanız olması lazım. Bazı etkinliklerde rwd cars gibi kısıtlama da olur. İll ki bir araba eksik olan yarış olacaktır çok kafaya takmayın. Bende 530 araba var aynı olanları garajdan kaldırdığım halde. Çünkü limit 550.

• Yüzbaşı
      300 Mesaj
      16 Aralık 2018 12:43:25

Ben sadece arabalar için oynadım. Arabaları aldım şimdi oynamıyorum bile. Sıralamalı takım macerası oynuyorum o nedenle adada bulmak zor

|
      |
      OPM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      300 Mesaj
      16 Aralık 2018 12:51:50
      quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

vitesi kulakçıkla düşürüp arttırdığım zaman r ye geçiş oluyor ama bu manuel sürüş sonuçta.ben ise otomatik vites kullanmak istiyorum(gaza bastığımda otomatik yükselip,frenle de azaltarak).normalde hız sıfıra geldiğinde frene basıldığında geri vitese geçer diye düşünüyorum.ama hem fren çok çok tepkisiz ve araç uzun sürede yavaşlıyor hem de hız sıfıra düştüğünde geri vitese geçmiyor.çözüm bulamadım hala.kolla istediğim gib oynuyorum ama direksiyon hayal kırıklığı oldu

Kontrol ayarlarına girin. X tuşuna basıp gelişmişi seçin. Oradaki deadzone ı 0 yapın. Ölü nokta ayarı var fren için. O fren hassasiyetini de etkiler. Dururken tekrar basınca geri vitese atar

|
      |

• Yarbay
      2795 Mesaj
      16 Aralık 2018 13:13:35
      quote:

Tasarımların nasıl olduğuna dair fikir vermesi acısından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi what_tha -- 16 Aralık 2018; 13:15:46 >
      |
      |

• Teğmen
      184 Mesaj
      16 Aralık 2018 13:45:21

Yaa hiç sorma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      alpert86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tepeden tırnağa cesaret her şey türkiyeyi sevmekten ibaret
    • Teğmen
      194 Mesaj
      16 Aralık 2018 16:47:13
      Demo yu indireyim dedim ama şöyle bir hata veriyor.

örünüşe göre Microsoft hesabınıza bağlı geçerli bir cihazınız yok.

:/
      |
      |

• Yarbay
      5866 Mesaj
      17 Aralık 2018 01:24:29

Apple İmac 21.5 Late 2013 2.7 Ghz İntel Core İ5
      Apple İphone 8 Plus 64 GB Space Gray
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.