Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU] (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.824
Cevap
27
Favori
98.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kankkunen

quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

vitesi kulakçıkla düşürüp arttırdığım zaman r ye geçiş oluyor ama bu manuel sürüş sonuçta.ben ise otomatik vites kullanmak istiyorum(gaza bastığımda otomatik yükselip,frenle de azaltarak).normalde hız sıfıra geldiğinde frene basıldığında geri vitese geçer diye düşünüyorum.ama hem fren çok çok tepkisiz ve araç uzun sürede yavaşlıyor hem de hız sıfıra düştüğünde geri vitese geçmiyor.çözüm bulamadım hala.kolla istediğim gib oynuyorum ama direksiyon hayal kırıklığı oldu

Fren için bir tuş atamayı dene, yani pedal dışında fren için bir de tuş olsun. Geri gitmek için tuşu kullanırsın

Alıntıları Göster
    ne yazık ki tuş atama gibi bir opsiyon yok.bir kaç profil var ama hepsinde fren sadece pedallarda.hatta izin verseydi debriyaja freni atayacaktım kullanım kolaylığı açısından ama izin vermiyor.pcde var ama xboxta yok ne yazık ki

• Aynı durum bende de var, çok savruluyor araç en ufak dokunuşta, ayarı falan mı var bilemedim bir de co op oynamak istedik beceremedik, yardımcı olabilecek varsa sevinirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jussikujala

Aynı durum bende de var, çok savruluyor araç en ufak dokunuşta, ayarı falan mı var bilemedim bir de co op oynamak istedik beceremedik, yardımcı olabilecek varsa sevinirim..
    Oyun sırasında arkadaşınız yada siz birbirinizin oturumuna katılcaksınız sonra yarısa gidin biriniz giriş yapsın coop olan ( o kısmın ismini unuttum) seçin beraber aynı yarısı oynayabiliyorsunuz takım gibi zevkli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jussikujala

Aynı durum bende de var, çok savruluyor araç en ufak dokunuşta, ayarı falan mı var bilemedim bir de co op oynamak istedik beceremedik, yardımcı olabilecek varsa sevinirim..

Zorluk ayarlarından traction control ve stability’i open, direksiyonu da normal yapın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

Bu mesaj silindi.
    Araba nerede ? Daha çok tv yi gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 12 Aralık 2018; 21:20:27 >
  • Gamepass den kaldırılır mı oyun?

• quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

Gamepass den kaldırılır mı oyun?
    Kalkmayacak, xbox exclusive oyunları gamepass den kalkmaz

• PearBear kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim.
    Dlc çıkacakmış sanırım yakında. Gamepass den p2 olarak oynuyorum ben , p1 ve p2 yararlanıyor mu dlc satın alınsa ? Veya dlc icin illa oyunu mu almamız gerekiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dlc bugün çıkıyor, oyunu almanız gerekmiyor sadece dlc yi hesaba almanız yeterli.

• Hala cıkmadımı dlc ?

• Ewarrr kullanıcısına yanıt
    Tv tam modeli nedir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dlc sanırım yine haritadan bağımsız hızlı seyahat şeklinde olacak. Dünkü canlı yayında gösterdiler. Sahil tarafında biryerde. Bence kötü oldu.

• Türkiye saati ile akşam 21:00'da gelecek genişleme paketi sanırım.
  • FlightClub kullanıcısına yanıt
    Bağımsız olması daha iyi farklı mekanlara gitmiş oluyoruz böylelikle. 3. oyuna çıkan Storm Island da böyleydi.

• Kış sezonu gelince oynamak istemedim, oyun hep sonbaharda kalsa.. Yolu yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wNchstR W kullanıcısına yanıt
    Her hafta online olarak mevsim değişiyor ama yarısları manuel şablon hazırlayarak iatediğin mevsim kurabiliyorsun. Serbest gezinme de havaya müdahale edemezsin.

• Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 13 Aralık 2018; 14:30:34 >
  • Servet adası DLC si çıktı ve game pass üyelerine %10 indirimli olarak 68,40₺

• Çıktı insin bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.