Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.824
Cevap
27
Favori
98.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Game pass sayesinde bedavadan biraz pahalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben artık xbox faniyim. dunyanin en iyi arcade i horizondur..

gamepass olayini biraz aciklarmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

ben artık xbox faniyim. dunyanin en iyi arcade i horizondur..

Microsoft un aylık 29 tl karşılığında sana belirli oyunları kütüphane olarak sunması. Her ay yeni oyunlar geliyor ve bazı eski oyunlar listeden kalkıyor + olarak Xbox exleri artık çıktığı gün gamepass e eklenecek ve ekstra ücret ödemeden oynayacaksın, horizon 4 de dahil tabiki. Harika bir sistem. Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Microsoft un aylık 29 tl karşılığında sana belirli oyunları kütüphane olarak sunması. Her ay yeni oyunlar geliyor ve bazı eski oyunlar listeden kalkıyor + olarak Xbox exleri artık çıktığı gün gamepass e eklenecek ve ekstra ücret ödemeden oynayacaksın, horizon 4 de dahil tabiki. Harika bir sistem. Tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    aldim zaten 1 tl ye

• quote:

Forza horizon arcade sayılmaz hocam arcade NFS gibi oyunlara denir :) horizon arcade - sim arası bir oyundur

• Fh 3 alacaktım. Fh4 ün Türkçe geleceğini öğrenmemle beklemeye başladım. O zamana kadar başka oyunlarla idare ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • One x de umarım 4K 60 fps olur yine 30 fps olursa sıkıntı :) forza 7 den sonra akıcı gelmiyor

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Evet One x te 4k 60fps olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlightClub

Kaynak var mı hocam ?

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    E3 te söylediler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hocam nıye xbox fanı oldunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kim Kitsuragi

quote:

Hocam nıye xbox fanı oldunuz?

Alıntıları Göster
    Sony'nin tembelliği ve vizyonsuzluğu yüzünden

GT sport 4 sene beklet bomboş bir oyun var, rakibi open world de mevsim yaparken sen pistte statik gece veya hava bile yapamıyorsun 4 senede.Ki 256 mb ramlik ps3'te yaptın bunu, hasar desen o da yok.Microsoft sadece 2 senede FH4 gibi bir oyun çıkartıyor, sen pist yapamıyorsun Playground 2 senede ülke mevsimler yapıyor hemde dinamik etkilerle.256 mb ram ile yaptıklarını aynı sürede 9 gb ramli makinede yapamıyorsun.
    Last of Us 'ta neye güvenerek bayan karakter koyuyorsun ve oyun boyunca onu bize dayatıyorsun üstüne yıl tarihi bile veremiyorsun.
    PlayStation markasına WRC ve Motorstorm serilerini kazandırmış Evolution Studios'u tarihin en iyi görsellerine sahip DriveClub'ın kötü satış ve incelemeleriyle yargılayıp kapatıyorsun.Polyphony Digital'e geince sırf gözler çekik diye kredi sonsuz onlara tabi boş cd de verseler uyarı dahi yok.Neymiş bedava her ay pist araba veriyormuş bana vermiyor oyunun eksikliklerini tamamlıyor.Bu Ticari bir şerefsizliktir PD tarafından yapılan. 4 sene boyunca ne yaptın derler adama?
    Ps4 PRo rezaleti de cabası 400 değil 500 dolarlık yap adam gibi işlemci koy proyu çıkartma yapımcılarıda teşvik etme daha iyi görseller proya koyun diye, tüketiciyi pro almaya zorlayacak ahlaksızlıklarda bulunma.

Daha tonla yaptğı dangalaklılar varda zamanımı harcamak istemiyorum. O yüzden bir sonraki nesil yüzde 99 Xbox tarafındayım.

• Oyunun fiyatı 260₺ den 228,75₺ ye çekilmiş tr store da.

• Kardeslikle Gold uyelik, GamePass, EA Access alininca oyunlarin onemli bir kismi tamam. Sonra indirim takip edip diger oyunlari kovalayacaksiniz. Xbox One X bu sistemle tam oyun makinesi oluyor..

Yeni Forza Horizon citayi cok ayri bir yere koyacak yine buyuk ihtimalle, araba yarisi sevenler icin tek basina konsol alma sebebi oyun..

• quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Kardeslikle Gold uyelik, GamePass, EA Access alininca oyunlarin onemli bir kismi tamam. Sonra indirim takip edip diger oyunlari kovalayacaksiniz. Xbox One X bu sistemle tam oyun makinesi oluyor..

Yeni Forza Horizon citayi cok ayri bir yere koyacak yine buyuk ihtimalle, araba yarisi sevenler icin tek basina konsol alma sebebi oyun..
    Eğer Londra'da taksi sürebileceğimiz görevler olursa başından kalkmam heralde, alırım siyah bir TX4 sürer dururum
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlightClub

4K 30FPS veya eklenirse daha düşük bir çözünürlük ve detay seviyesi ile 60FPS olması planlanıyormuş. Forza'nın forumunda söylenenler bu yönde. Zaten 4K 60FPS yapmış olsalar tanıtım videolarında 60 FPS görürdük şuana kadar youtube'daki tüm oynanış videoları 60 FPS yazıyor fakat hepsi 30 FPS kaydedilmiş.
    Bu oyundan 4k 60FPS beklemek hayal olur çok geniş bir açık dünyası var oyunun ve grafikleri muazzam gözüküyor. Forza Motorsport 7 ile kıyaslamayın bu oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simos35

4K 30FPS veya eklenirse daha düşük bir çözünürlük ve detay seviyesi ile 60FPS olması planlanıyormuş. Forza'nın forumunda söylenenler bu yönde. Zaten 4K 60FPS yapmış olsalar tanıtım videolarında 60 FPS görürdük şuana kadar youtube'daki tüm oynanış videoları 60 FPS yazıyor fakat hepsi 30 FPS kaydedilmiş.
    Bu oyundan 4k 60FPS beklemek hayal olur çok geniş bir açık dünyası var oyunun ve grafikleri muazzam gözüküyor. Forza Motorsport 7 ile kıyaslamayın bu oyunu.

Alıntıları Göster
    Aynen bende öyle düşünüyorum zaten 60 fps olacağına pek inanmadım ilk duyduğumda açık dünya ve 4K one x için zor bencede ama belli olmaz Microsoft iyi çalışıyor ters köşe yapabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Aynen bende öyle düşünüyorum zaten 60 fps olacağına pek inanmadım ilk duyduğumda açık dünya ve 4K one x için zor bencede ama belli olmaz Microsoft iyi çalışıyor ters köşe yapabilir

Alıntıları Göster
    Diğer arkadaşın dediği gibi 4K-30 fps ve 1080P-60 fps seçenekleri ile gelir diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Sony'nin tembelliği ve vizyonsuzluğu yüzünden

GT sport 4 sene beklet bomboş bir oyun var, rakibi open world de mevsim yaparken sen pistte statik gece veya hava bile yapamıyorsun 4 senede.Ki 256 mb ramlik ps3'te yaptın bunu, hasar desen o da yok.Microsoft sadece 2 senede FH4 gibi bir oyun çıkartıyor, sen pist yapamıyorsun Playground 2 senede ülke mevsimler yapıyor hemde dinamik etkilerle.256 mb ram ile yaptıklarını aynı sürede 9 gb ramli makinede yapamıyorsun.
    Last of Us 'ta neye güvenerek bayan karakter koyuyorsun ve oyun boyunca onu bize dayatıyorsun üstüne yıl tarihi bile veremiyorsun.
    PlayStation markasına WRC ve Motorstorm serilerini kazandırmış Evolution Studios'u tarihin en iyi görsellerine sahip DriveClub'ın kötü satış ve incelemeleriyle yargılayıp kapatıyorsun.Polyphony Digital'e geince sırf gözler çekik diye kredi sonsuz onlara tabi boş cd de verseler uyarı dahi yok.Neymiş bedava her ay pist araba veriyormuş bana vermiyor oyunun eksikliklerini tamamlıyor.Bu Ticari bir şerefsizliktir PD tarafından yapılan. 4 sene boyunca ne yaptın derler adama?
    Ps4 PRo rezaleti de cabası 400 değil 500 dolarlık yap adam gibi işlemci koy proyu çıkartma yapımcılarıda teşvik etme daha iyi görseller proya koyun diye, tüketiciyi pro almaya zorlayacak ahlaksızlıklarda bulunma.

Daha tonla yaptğı dangalaklılar varda zamanımı harcamak istemiyorum. O yüzden bir sonraki nesil yüzde 99 Xbox tarafındayım.

Alıntıları Göster
    Senle gt_55 i xboxa dönmüş gördüm ya,ölsem gam yemem

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.