Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Forza Horizon 4 (Ana Konu) Metascore 92

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.093
Cevap
33
Favori
38.336
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Yarış >> Forza Horizon 4 (Ana Konu) Metascore 92
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      5410 Mesaj
      27 Kasım 2018 23:17:22
      quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

Bize de paso korna cikiyor :) Tircinin sansi diye ergenligimde okydugum ilk hikaye aklima geldi 🤣🤣🤣

Bozcaada'li sen oynar miydin bunlari :) Bende Gerci artk isin daha eglencesine odaklanacam. Daha Casual filan. Hele su Forza Motorsports 7'nin 2019 Penalti ve ehliyet sistemi gelsin ona saracam bizim Xbox taki cocuklarla. Yeter artik setup setup icim sisti :)
      Bu oyunu oynarken kafam rahatlıyor sevdiğim aracı alıp sahil turu atar gibi yavaş yavaş dolaşıyorum. Oyun arcade fakat araçlar o kadar detaylı ve mükemmel yapılmışki insanı alıp götürüyor. Artık sim yarışlarını bünyem ve kafam kaldırmıyor çabuk yoruluyorum Bu forumdan bir kaç arkadaş 2 - 3 ay evel 120 tur Daytona attık odadan çıkarken odanın köşeyi viraj alır gibi döndüm.
      |
      |

• Kurmay Yarbay
      8077 Mesaj
      28 Kasım 2018 08:43:50
      Arkadaslar bir aksam toplanip stok GTR lar ile bir etkinlik duzenleyelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

χвσχLινє & ρѕη | wN6hstR

Eksiğiz varsa alın, fazlanız varsa dağıtın..
    • Çavuş
      41 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      yildzmene31

28 Kasım 2018 09:51:27
      forza horizon için dh klüp var mı varsa oraya katılmak isterim
      |
      |

• Teğmen
      160 Mesaj
      28 Kasım 2018 19:40:40
      İnanılmaz keyif alıyorum şu oyunu oynarken :)
      |
      |

• Yarbay
      4299 Mesaj
      28 Kasım 2018 23:52:10
      Oynadığım en eğlenceli oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OPM -- 2 Aralık 2018; 4:30:9 >
      |
      |

• Yarbay
      4299 Mesaj
      02 Aralık 2018 12:01:29

|
      |

• Yarbay
      5410 Mesaj
      02 Aralık 2018 15:42:14

Chevrolet Impala 1964
      |
      |

• Yarbay
      2290 Mesaj
      02 Aralık 2018 19:27:57
      arkadaşlar merhaba. xbox one x ile beraber forza horizon 4 aldım.hatta xbox ı almmamın ilk sebebi bu oyundur diyebilirim.aynı zamanda hakkını vererek ve daha fazla eğlenerek oynamak için logitech g920 direksiyon da aldım.yalnız sonuç tam bir hüsran.3 tane sorunum var.

1)geri vitese alamıyorum.yani bir duvara çarptığımda ya oyundan çıkmak zorunda kalıyorum ya da kol ile geri çıkıp öyle devam ediyorum,çünkü direksiyonda geri vites tuşu yok.oyun ayarlarında herhangi bir seçenek bulamadım
      2)fren tam olarak efektif çalışmıyor.yani ne kadar basarsam basayım çok uzun sürede yavaşlıyor
      3)direksiyonu kontrol etmekte çok zorlanıyorum.yani ani bir hareket yaptığumda bir daha toparlamak neredeyse imkansız oluyor.

AMD RYZEN 7 1800X+CORSAİR H100i| MSI X370 XPOWER GAMİNG TİTANİUM|Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming|2X8 GB G Skill F4-3200C14|Samsung 1TB 960 EVO M.2 Sata NVMe SSD+2 TB WD|LG SATA DVD-WR |DELL U2414H|CORSAİR 600T WHİTE|SEASONİC X760W|
    • Yarbay
      2044 Mesaj
      03 Aralık 2018 11:08:42

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      983 Mesaj
      03 Aralık 2018 13:46:14

gamepad için konusuyorum frende aynı sorunu yaşıyordum tam basmak yerine yüzde 30 50 arasında bastıgım anda sanki abs gibi hangi hızda olursam olayım çok seri yavaşlayıp durduruyor ama aniden basınca kitleyip kayıyor
      |
      |
      ozguradam1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dzkk
    • Yarbay
      2290 Mesaj
      03 Aralık 2018 14:27:09
      quote:

Orijinalden alıntı: berhan?

gamepad için konusuyorum frende aynı sorunu yaşıyordum tam basmak yerine yüzde 30 50 arasında bastıgım anda sanki abs gibi hangi hızda olursam olayım çok seri yavaşlayıp durduruyor ama aniden basınca kitleyip kayıyor
      frenle ilgili birçok deneme yaptım,ayar yaptım ama sonuç değişmedi.zaten frenle ilgili çok sorun yaşayan var(direksiyon kullanırken).yalnız sadece bende olan sorun ise yukarıda bahsettiğim araın geri vitese geçmiyor oluşu.bu problemi bir türlü çözemiyorum.kolla geri çıkıp direksiyonla devam ediyorum,bu da oyun zevkini tamamen yok ediyor
      |
      |

AMD RYZEN 7 1800X+CORSAİR H100i| MSI X370 XPOWER GAMİNG TİTANİUM|Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming|2X8 GB G Skill F4-3200C14|Samsung 1TB 960 EVO M.2 Sata NVMe SSD+2 TB WD|LG SATA DVD-WR |DELL U2414H|CORSAİR 600T WHİTE|SEASONİC X760W|
    • Yarbay
      2044 Mesaj
      04 Aralık 2018 19:00:34

|
      |

• Yarbay
      5410 Mesaj
      05 Aralık 2018 22:21:50

Duyanlara duymayanlara
      |
      |

• Binbaşı
      1722 Mesaj
      06 Aralık 2018 19:58:53

Baska oyunda da dene. Bir arkadasimin basina da geldi yaygin bir sorun. Frenin altindaki kaucuk tan dolayi tam basilmiyordu. Yemisim garantisini dedi arkadas sikup cikartti parcayi oyle suruyordu cok da iyi oldu dedi. Ha sen ben ugrasmam diyorsan akdigin yere gotur. YouTube da cok video var zaten

https://youtu.be/6WYeuQigcPw

|
      |
      ozguradam1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xbox one x Platform Gamer Tag Live Gold ID:Lazmuteahhit Forza Motorsports 7,Forza Horizon 4,Assetto Corsa, Ace Combat 7,Anthem ve Division 2, Ghost Recon 2 ve Rainbow Six, icin ekleyebilirsiniz. Oyun grubu Bilgilerimiz: 1)https://www.facebook.com/groups/BGTR.Oyun/ 2) Donanım Haber Forum:https://forum.donanimhaber.com/m_119462244/tm.htm
    • Binbaşı
      1722 Mesaj
      06 Aralık 2018 20:03:14
      Arkadaşlar 07.12.2018 Cuma 22:30 itibariyle her cuma Forza Motorsports 7 1.Sezonumuza başlayacağız. Toplam 10 yarışlık bir turnuva olacak pist ve araçlar belirlendi. Regülasyon aşağıda paylaştığım gibi. Hardcore Motorsporları grubundan ziyade bunu keyfe dönüştüren küçük bir topluluğuz 10-15 kayıtlı iştirakçi var ama malumunuz her hafta herkes aynı saatte uygun olamıyor bu nedenle XBOX üzerinden ya da Live Gold üyeliği olan ve PC den katılmak isteyenler bana PM Atabilirler.

SIRALAMA:
      5 Turluk bir sıralama seansı açılacak. Yarış "The Best Results: FASTEST
      LAP Şeklinde ayarlanacak. Oyunu kuran kişi ilk turuna başlarken herkese haber verecek ve 4.Turda yarışı tamamlamadan seanstan ayrılacak. 4.Turdaki zamanlara göre Yarış Seansına geçilecek.

KURALLAR:
      YARIŞ 20 TUR
      PIST: Aşağıdaki takvim sırasına göre herhafta farklı bir pist
      HOMOLOGATED ONLY
      ASSISTS: ON (CUSTOM RACE DE ASİSTLER AÇIK OLACAK İSTEYEN AŞAĞIDAKİ GİBİ KENDİ ASİSTLERİNİ GERÇEKÇİ ŞEKİLDE AYARLAYABİLİR)

[GERÇEKÇİ YARIŞ ASİSTLERİ YILDIZLA GÖSTERİLMİŞTİR. İSTEYEN DAHA ZORLU OLARAK BU ŞEKİLDE BAŞLAYABİLİR]
      ***NO FRICTION ASSIST
      ***MAXIMUM BRAKING ASSISTANCE ABS ON
      ***MAXIMUM STEERING ASSISTANCE ABS ON]

GENEL KURALLAR:

ALLOW UPGRADES: ANY
      ALLOW TUNNING: ANY
      OWNERSHIP: RENTAL (KİRALANABİLİR)
      CAR DIVISION: FORZA GT
      CAR CLASS: R
      PERFORMANS INDEX >ANY
      PERFORMANS INDEX <835

ARAÇLAR:
      2017 Porsche 911 RSR
      2011 Porsche 911 GT3 RSR
      2017 Bentley Continental
      2013 SRT GTS-R
      2014 Ferrari 458 Italia GTE
      2014 Ferrari 458 Italia GTLM
      2011 Ferrari Competizione 458 Italia GTC
      2016 Ford Racing GT Le Mans
      2014 Jaguar XK GT3
      2014 Maserati MC Trofeo
      2015 Nissan Nismo GT-R
      2006 Aston Martin DBR9
      2017 Aston Martin V12 Vantage GT3
      2016 Audi TT RS
      2014 Audi R8 LMS Ultra
      2017 BMW M6 GTLM
      2009 BMW M3 GT2
      2014 BMW Z4 GTE
      2011 Chevrolet ZR1
      2014 Chevrolet C7.R
      2018 KTM X-Bow GT4
      2015 Lamborghini Huracan LP 620 ST
      2014 Lamborghini Gallardo LP 570-4 ST
      2011 McLaren GT 12C GT3
      2014 Mercedes-Benz SLS AMG GT3
      2011 Mercedes-Benz SLS AMG GT3
      2014 Dode Viper GTS-R

YARIŞ PUANLARI
      Puanlama:
      30-27-24-21-18-16-14-12-10-8-6-4-3-2-1 DNF:0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 21 Aralık 2018; 15:37:7 >
      |
      |

Xbox one x Platform Gamer Tag Live Gold ID:Lazmuteahhit Forza Motorsports 7,Forza Horizon 4,Assetto Corsa, Ace Combat 7,Anthem ve Division 2, Ghost Recon 2 ve Rainbow Six, icin ekleyebilirsiniz. Oyun grubu Bilgilerimiz: 1)https://www.facebook.com/groups/BGTR.Oyun/ 2) Donanım Haber Forum:https://forum.donanimhaber.com/m_119462244/tm.htm

• Yarbay
      4299 Mesaj
      07 Aralık 2018 01:13:49
      |
      |

• Yarbay
      2281 Mesaj
      07 Aralık 2018 12:15:36
      yeni anakart aldım Teredo hatası yine veriyor daha önce sorunu halleden dns yöntemi bu kex işe yaramıyor. Ms oyunlarını online oynayamiyorum.işe yaradığı soylenen tum yontemleri denedim.Allah belani versin ms

• Yarbay
      4045 Mesaj
      07 Aralık 2018 12:28:31
      quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

arkadaşlar merhaba. xbox one x ile beraber forza horizon 4 aldım.hatta xbox ı almmamın ilk sebebi bu oyundur diyebilirim.aynı zamanda hakkını vererek ve daha fazla eğlenerek oynamak için logitech g920 direksiyon da aldım.yalnız sonuç tam bir hüsran.3 tane sorunum var.

1)geri vitese alamıyorum.yani bir duvara çarptığımda ya oyundan çıkmak zorunda kalıyorum ya da kol ile geri çıkıp öyle devam ediyorum,çünkü direksiyonda geri vites tuşu yok.oyun ayarlarında herhangi bir seçenek bulamadım
      2)fren tam olarak efektif çalışmıyor.yani ne kadar basarsam basayım çok uzun sürede yavaşlıyor
      3)direksiyonu kontrol etmekte çok zorlanıyorum.yani ani bir hareket yaptığumda bir daha toparlamak neredeyse imkansız oluyor.

Vites kolunuz yoksa tuşlarla vites yükseltip düşürüyorsanız, vites ufaltarak R ye almanız lazım, R için ayrı tuş olmaz zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1/18 Super Sport Diecast

• Yarbay
      2290 Mesaj
      07 Aralık 2018 12:40:18
      quote:

Orijinalden alıntı: Kankkunen

quote:

Vites kolunuz yoksa tuşlarla vites yükseltip düşürüyorsanız, vites ufaltarak R ye almanız lazım, R için ayrı tuş olmaz zaten.

Alıntıları Göster
      vitesi kulakçıkla düşürüp arttırdığım zaman r ye geçiş oluyor ama bu manuel sürüş sonuçta.ben ise otomatik vites kullanmak istiyorum(gaza bastığımda otomatik yükselip,frenle de azaltarak).normalde hız sıfıra geldiğinde frene basıldığında geri vitese geçer diye düşünüyorum.ama hem fren çok çok tepkisiz ve araç uzun sürede yavaşlıyor hem de hız sıfıra düştüğünde geri vitese geçmiyor.çözüm bulamadım hala.kolla istediğim gib oynuyorum ama direksiyon hayal kırıklığı oldu

• Yarbay
      4045 Mesaj
      07 Aralık 2018 12:43:47
      quote:

vitesi kulakçıkla düşürüp arttırdığım zaman r ye geçiş oluyor ama bu manuel sürüş sonuçta.ben ise otomatik vites kullanmak istiyorum(gaza bastığımda otomatik yükselip,frenle de azaltarak).normalde hız sıfıra geldiğinde frene basıldığında geri vitese geçer diye düşünüyorum.ama hem fren çok çok tepkisiz ve araç uzun sürede yavaşlıyor hem de hız sıfıra düştüğünde geri vitese geçmiyor.çözüm bulamadım hala.kolla istediğim gib oynuyorum ama direksiyon hayal kırıklığı oldu

Fren için bir tuş atamayı dene, yani pedal dışında fren için bir de tuş olsun. Geri gitmek için tuşu kullanırsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1/18 Super Sport Diecast
    Hızlı Cevap

Reklamlar
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
son dakika
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.