Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (377. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bu Forza Horizon 4'ün Steam sürümünde hala Club katılımları yapılamıyor mu, çok uzun bir aranın ardından denediğimde yine şu abuklukla karşılaşıyorum.

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • Oyuna bugün kimsenin beklemediği şekilde 410 Mb büyüklüğünde bir patch geldi. Herhangi bir açıklama yapılmadı veya patch notları yayınlanmadı ancak insanlar fh4 satışlarının fh5 karşısında ciddi tırmanışa geçtiği için geldiğini düşünüyor. İçeriğide bilinmiyor ama muhtemelen bug düzeltmeleri ve yeni festival playlist.

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oKsyqeN -- 5 Nisan 2022; 22:25:14 >
  • oKsyqeN kullanıcısına yanıt

Şöyle bir şey paylaşmışlar;

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]Forza Supporttwitter
    “Beginning with Series 47 on April 5, we will continue to feature your favorite moments from Series 7 to 32. #ForzaHorizon4”
    https://twitter.com/forza_support/status/1511010720401563651?s=20&t=BRq8VhoKu3-VEgu-yKFJ0Q
  • Forza Horizon 5 e geçtikten sonra bu oyunu bir daha oynamadım ama 5 e göre oyuncu sayısı daha dinamik görünüyor. Bunun nedeni ilk olarak fiyatı daha uygun bir diğeride daha sistem dostu olması diğer türlü evet güzel oyun ama Forza Horizon 5 her açıdan bu oyuna göre daha gelişmiş bir oyun, sistem yükü fazla olması ve çıktı çıkalı indirime girmemesi Forza Horizon 4 ü canlı tutuyor. Oyuna 5 çıktıktan sonra herhangi bir yeni içerik gelmedi sadece önceki sezonları tekrarlıyorlar ve gelen güncellemede buna yöneliktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UnicornKnight kullanıcısına yanıt

Hocam 0 dan alıp oyuna başlıcam ama bi sorum var online yarışlara direk girebiliyormuyuz

• Arkadaşlar bişey sorucam benim gibi online oynarken geçiş ekranında çok bekleyen var mi? bekleme ekranında çok bekliyorum en az 5 dk bekliyorum hızlı seyahat eden oyuncular filan orda da çok beklediğim oluyo nasıl çözeriz bunu benle alakalı mi yoksa genel mi internetim filan iyi

• Lordimus kullanıcısına yanıt

Bilgisayarında sorun var, bu kadar süre olmamalı, bende gtx 960 ile oynuyorum, geçiş ekranları saniyelerle geçiyor bende.

Pcdeki sanal bellek miktarına bir göz at istersen.

• herkese slmlar forza 4 de yeniyim sonbahar sezonunu üstün yetenek zorluğunda 3 yarışıda 1 nci bitirmeme ragmen sadece en duşuk odul olan 15.000 puan verip bir yıldız veriyor ve görevler tamamlanmadı yazıyor sarıya dönmüyor defalarca yapmama rağmen bir türlü çözemedin nedenini bilen ve yardımcı olabilecek birileri olursa çok sevinirim bir sürü zamanı aynı şeye harcayıp duruyorum sonuç değişmiyor

• aykut7980 A kullanıcısına yanıt

Garip bir durum ama şöyle birşey yapabilirsin, belki buga takılmıştır, yarışa başla, biraz ilerle yarıştan çık, oyunu kapat pcyi yeniden başlat , belki düzelir, aklıma başka bir şey gelmiyor şu an.

• bilgisayarı kapattım açtım denemediğim şey kalmadı ne kadar saçma bir şey anlamadım

• aykut7980 A kullanıcısına yanıt

Eğer olmazsa birlikte akşam deneyelim, pmden özelden bana xbox kullanıcı bilgileri at, arkadaş olalım birlikte yarışırız. belki olur.

• Merhaba 1-2 aydır oynamıyordum oyunu, 2 gündür giriş yapıyorum ama sunucuya bağlanamıyor hatası veriyor çevrimiçi oynayamıyorum. Oyun güncellemeler, windows güncellemeleri tam neden olabilir fikri olan var mı? Geçen bir güncelleme gelmişti onunla alakası olabilir mi acaba?

• Beyler bu araba al sat işinden para kasarım diye düşündüm ancak aldığım fiyattan yükseğe satamıyorum bu ne saçmalık. Ben mi yanlış yapıyorum yoksa nasıl oluyor?

• sunucuları ne zamana kadar açık fh4 ün.

• Merhaba arkadaşlar,

Steam'de güzel inidirme girmiş FH5 pahalı biraz , bu oyun tatmin eder mi acaba? Aşırı fark var mı FH5 ile?

• AloneAssassin kullanıcısına yanıt
    Bence fh4 fh5ten güzel. Kesinlikle Ultimate sürüm alın fh4, keyfinize bakin. İyi oyunlar şimdiden

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt

Duymak istediğim cevap hocam alıyorum bu yorum üzerine :)

• bilgennyk kullanıcısına yanıt

Hocam selamlar.

Sunucuları acikmi oyunun yani online oynamıyorum online oynayanlar varmı hala ?

• savcı963 kullanıcısına yanıt

Sunucular açık aktif oyuncu sayısı fazlasıyla yeterli o konuda şüpheniz olmasın.

• -Gardiyan- kullanıcısına yanıt

Forza 5 ve forza 4 premium aldım indirimdeyken kütüphanede dursun. 5 ile başladım oyuna ama fena yapmış adamlar yahu arabalar birebir

• 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.