Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (375. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lego dlc beklediğimden zevkli çıktı. Tamamlaması uzun sürecek gibi. Umarım 9 kasıma bitiririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar forza horizon 4de klavyede olsun ps3 kolla oynarken olsun (internet yüzünden değil) ben tuşa bastıktan veya işlemi yaptıktan çok daha sonra bu oyuna yansıyor e haliyle oyun bana zehir zıkkım oluyor son gazla veya normal giderken sola veya sağa neresiyse manevrayı yapıyorum tam 1 - 1.5 saniye sonra bu oyuna geçiyor (fren v.b de aynı şekilde) kaza yapıyorum bunun sebebi nedir 2 senedir çözüm bulamıyorum yardımcı olabilecek var mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ilkkezforumkullanangenc kullanıcısına yanıt

sistemin nedir

• Hayalci kullanıcısına yanıt
    İ5 7300HQ
    GTX 1050 4GB
    16 GB Ram

• ilkkezforumkullanangenc kullanıcısına yanıt

Oyun windows yüklü olan hardiskte olmasın, ikinci bir hardisk varsa oraya yükle. Artı sanal bellek miktarını 16gb olduğununa göre, başlangış olarak 16000 ve son olarak 24000 ayarla. ve sanal belleği en hızlı hardisk hangisi ise ona ayarla, tabi oyun ile sanal bellek aynı hardiskte olmasın

Bende gtx 960 4gb ve i5 4670 16gb ram ile oynuyorum.240gb ssd artı 2tb normal hardisk var, oyun 2tb hardiskte, logi f310 ile oynuyorum, hiçbir sorun yok

kanka sorun onda değil 128 ssdde windows var oyun 1 tb hdd'de.

youtubedan izlediğim videodaki şeyi yapıyorum görev yöneticisinden oyuna verilen işlemci çekirdeklerini kapatıyorum düzeliyor ama bu sefer oyun 60 65 fpsden 40 45 fpslere düşüyor dokular yüklenmiyor.

• Oyun işlemci üstündeki ekran kartı ile açmaya çalışmasın, nvidia ayarlarına baktınmı

kanka bu dediğin ve nvidia geforce experienceden oyunu optimize et demek dün gece aklıma geldi oyun indirik olmadığı için deneyemedim. Zaten 8 kasımda biliyosun FH5 çıkıyor onu şimdi önyükleyecem büyük ihtimal aynı sıkıntı onda da çıkacak onu çözmeye çalışırız bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkkezforumkullanangenc -- 3 Kasım 2021; 18:17:39 >
  • Selamlar, şuan online girebilen var mı ben hata alıyorum sadece bende olan bir sorun mu merak ettim.

• Arkadaşlar merhaba,

Forza horizon 4 th8a a vitesi aktif edemiyorum, yardım rica ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • klamopon K kullanıcısına yanıt

Steam sayfasında yorumlarda okudum, FH5 çıkınca FH4 sunucularını kapatmışlar, artık multi oynanamıyor, doğru mudur?

• Korgeneral kullanıcısına yanıt
    Ben dün akşam oynadığımda oyuncular vardı oyunda

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Korgeneral kullanıcısına yanıt

Kolay kolay kapanmaz FH4. En az 2-3 yıl gider.

• FH5 çıkınca kimse FH4'ün yüzüne bakmaz oldu herhalde. Sıralamalı takım yarışına oyun bulamayınca playground sezonluk etkinliğe girdim. 1V1 oynuyoruz şu an adamla.

• Elitforce kullanıcısına yanıt

Bende ikiside var ben fh4 oynuyorum valla hocam.

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

Şu atmosfer 5'te yok malesef. Kışı kaldırdılar beni kaybettiler. Fh4'e sıfırdan tekrar başladım gördüğüm kadarıyla microsoftun agresif fiyat politikası sebebiyle baya bi yeni oyuncu gelmiş forzathonlar aşırı kalabalık ama sıralamaya çıkmaları bi 2 3 ayı bulur. Sonuçta herkes hikayeyi oynuyor.

• oKsyqeN kullanıcısına yanıt

Ben de gamepass üzerinden oynuyorum 5'i ama maalesef 4 kadar beğenmedim. Açıp 4 oynuyorum. Kötü yanı online etkinliklere oyuncu bulamıyorum genelde. Belki de benden kaynaklı bir sorundur bilmiyorum ama 5 çıktığından beri online yarış bulması çok zorlaştı.

• Oyun Live sunucularına bağlanamıyor diyor ? Millet 5 alsın diyemi kapattılar arkadaşlar ?

• Bu oyunun en kötü tarafı trafiğin soldan akması

• DARKKNIGHT54 kullanıcısına yanıt

Tamam çözdüm microsoft hesabıma kayıtlı numaramı değiştirmiştim sms le doğrulayıp tekrar giriş yaptım düzeldi bilginize. :)

• byJuck kullanıcısına yanıt

Ona alışıyosun ya bide mücadeleye girince bi önemi kalmıyo. sadece yarıştan yarışa giderken işte. 4 ün haritası daha güzel ya 5 e alışamadım. Ama şu uzak çizimi falan düzelttiklerinde oynarız tabi değişiklik :)

• 
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.