Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (355. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam açılışta Lego'da başlamak istemiyorsunuz sanırım. Yapmanız gereken Legoland harici haritada evinize girip onu varsayılan ev olarak ayarlamanız. Ayarlama tuşu ise altta yazması lazım eve girdiğinizde.

• torkema61 kullanıcısına yanıt

haa bak onu yapmıyordum ben girip çıkıyordum mantıklı bi kurcalayayım sağolasın.ben forza'yı ilk çıktığında ms store'den aldım bi indirimde standart paket.lego hazine adası falan yok kafa rahat ama çılgın araçlar verdi la ferrari falan ama her windows kurulumunda bir daha indirdim eskisini kendime yetki vererek kendi windowsumda saçmalık sildim ve en ufak ayarla oynasam store açılmıyor bak yine oynayamıyorum.diğer makineye steam'den aldım baya hesaplı ve windowsu silsem de steam klasörü silinmedikçe bir daha indirmeyecem ultimate.steam iyi ya ama standarttaki güzel araçlar yok ne iş anlamadım 150'den fazla araç var la ferrari yok.standart mantığında ultimate oynarsan böyle oluyor demek ki.Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] 

• Olması lazımdı. Menüden DLC araçları kısmına baktınız mı? Bende var çünkü Laferrari vs.
  • Beyler kafayı yemek üzereyim. 1 haftadır online yok oyunda. Xbox konsol yardımcısında ağ teşhisinde bağlı başarılı yazıyor oyunda böyle. Ne yapmalıyım?

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Olması lazımdı. Menüden DLC araçları kısmına baktınız mı? Bende var çünkü Laferrari vs.

özellikle sömürdüm DLC kısmında ne var ne yok.o araç hediye geliyordu sanırım yani o hariç bütün ferrariler var deli oldum.belki biraz level atlayınca verir 30 küsürüm daha yeni.

• Şimdi kontrol edeyim dedim de bende de laferrari yok. Dlc aracı olduğuna emin miyiz

kesinlikle DLC olmadığından eminiz çünkü standart sürümde var ama ultimate'de yok.demek ki standart'ı yıllarca oynayınca vermiş hediye diye ama ultimate'ye vermedi bekleyecez.

• Ya da görev sırasında kazanmış olabilirsiniz

La Ferrari dlc aracı değil.

Bu şekilde de gereksiz kasıntı gibi geliyor bana. 2 gün uğraşmak nedir.

Yanına 1-2 arkadaşını alsa kolayca geçebilirdi. Öf pöf ediyor sonra , yarış esnasında milleti de prestij yıldızına göre değerlendirmeler ikide bir çık git demeler filan hoş değil yani.

• Hocam benim de öyle birlikte oynayacak arkadaşım yok. Olsa da "hadi gel deneme mücadelesini yapalım" diyemem yani. Yağız da genelde kendi girer, kazanır ve çıkar ama bu sezonki mücadele tek oyuncu için zorlayıcıydı. Gerçi şans işi yani ben 3. denemede geçtim mesela.

Bir de bu sonuncu için "oyundan çıksın." tabiri epeydir olan bişey. sonuncu çıkınca puanlar paylaşılıyor kazanma ihtimali artıyor diye genelde çıkıyorlar hep. Benim yarışlarda da denk geliyordum.

• Selamlar arkadaslar bir sorun var sanki oyunda. Simdi yolda giderken saga sola savruldugunda araba counter steering yapiyorum toplamak icin ama araba bu sefer diger tarafa kontrolsuz sekilde savruluyor sonra diger tarafa derken arabayi toplamam mumkun olmuyor sebebini cok dusundum sonra klavyeden t ye basinca girdi kisminda steering kismi counter atinca sonuna kadar donuyor sanki araba duruyormus gibi. Normalde hizlandikca direksiyon sona dayanmaz biliyorsunuz ama counter atarken dayaniyor ondan toplayamiyorum. Bunu nasil cozerim? Gamepad ile oynuyorum zorluktan sadece abs acik sekilde oynuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    Çekiş kontrolünü de açıp dener misin ayarlardan? Olmazsa çekişi kapatıp denge kontrolünü aç.

Denge kontroluyle oluyor ama o da surus hissiyatini azaltiyor baya. Viraj alirken vs sanki araba kendi kendine donuyor gibi hissediyorum. Baska cozumu yok mu acaba? Belki de alismakla alakalidir. Uzun sure kullaninca steeringi sona cekmemeyi ogrenirim belki yavas yavas. Bilmiyorum bakalim nasil olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frt-_-ctn -- 16 Mayıs 2021; 13:44:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    Hocam belki ince ayar menüsünden bişeyler yapabilirsiniz. O kısımla ilgili pek bilgim yok maalesef.
  • Forzathon mağazasındaki GT 500 e 600FP verilir mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oyunu en ucuz nerede bulabilirim?

• Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • Kru3gerBey kullanıcısına yanıt

verilir müzayede evinde 15 - 20 milyon cr'ye satılıyordu

• rambetiko R kullanıcısına yanıt

yaz indirimlerini bekle geçtiğimiz haftalarda normal sürüm 40-50 tl bandına düşmüştü ultimate versiyonuda 80 tl civarıydı

• 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.