Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (293. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DonanımHaber FM7 liginde bu hafta circuit of americas'daydık. Kapalı havada geçen yarış, geniş bir pist olmasına rağmen kazaya çok müsait virajları sayesinde oldukça çekişmeli sahnelere ev sahipliği yaptı. İzleyenlerin keyifli zaman geçireceğine eminim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• baribuga kullanıcısına yanıt

Harika. BMW M serisinin hayranıyım.

E46 M3 GTR efsanevi olanın hastasıyım. Keşke 2005 nfs most wanted taki gibi gtr bodykiti olsaydı :(

E92 M3 GTS de 2. favorim. Aynı bu ssdeki tasarımda var bende de. Müzayededen almıştım.

• yine döndük başa oyun açılmıyor sildim kurdum yine de açılmıyor... Açılırmış gibi yapıp pat kapanıyor. bir haftasonum var oyun oynayayım diyorum microsoft yine sağolsun iç etti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaterialScience -- 14 Şubat 2021; 18:29:50 >
  • Bir ön siparişe açılmadı gitti ya. Açsalar anında geçeceğim siparişi. Bıktım şu Microsoft Storedan.

• Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

😋🤓
  • Forza Horizon 5 için Japonya'da geçecek dedikoduları çıktı arkadaşlar galiba yeni oyunda yine trafik soldan akacak malesef.

• oKsyqeN kullanıcısına yanıt

100 tane tünelli bir yer yerine keşke Almanya,Fransa hatta Polonya gibi bir yer seçseler. Japonya'da doğru düzgün düzlük bile yoktur. Düz olan yerlerde de hep yerleşim var.

• oKsyqeN kullanıcısına yanıt
    Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

olmaz abiyaaa avrıpada gecsin lütfeennn😤😤😤
  • Toyota Supra ile turluyoruz 🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLdacTrack -- 21 Şubat 2021; 19:46:17 >
  • Oyunu PS5 Dualsense ile oynayan var mı PC platformunda ? İlla Xbox Gamepad'ı mi şart kılıyor yoksa.

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Ben PS4’ün Dualshock 4 Gamepad ile oynuyorum oyunu.
  • Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
    Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Ben PS4’ün Dualshock 4 Gamepad ile oynuyorum oyunu.

çok denedim becerememiştim hatta resmi algılasın diye oyunun kısayolunu steame eklemiştim ama kolu görmemişti. nasıl yaptınız hocam?

• Ekstra bir program falan yükleme gereği kalmadı inanın. Kablosuz deneyemedim henüz Bluetooth aparatım olmadığı için, ama kablolu takıp Dualshock 4 ile oynayabiliyorum oyuna girince direk algılıyor gamepad'i.

• Arkadaşlar Radyo Televizyonculuk okuyan kardeşimin projesi için bir youtube videosu çektik her 3 beğeni bir puan 300 beğeni gelirse 100 alıcak,izlemeseniz bile playstation 5 ,4 ve pc için çıkan Yeni nesil G923 direksiyon kutu açılım videosunu beğenir misiniz.Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantom_coal -- 24 Şubat 2021; 22:12:46 >
  • phantom_coal kullanıcısına yanıt

beğendim

• Dante kullanıcısına yanıt
    Ben ayarları full'de oynasam da bu grafikleri alamıyorum. Ekstra yaptığınız birşey var mı?
  • designr kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim beğenen ve beğenicek kişilere
  • beğendim

• quote:

Orijinalden alıntı: switel

Ben ayarları full'de oynasam da bu grafikleri alamıyorum. Ekstra yaptığınız birşey var mı?

Photomode aldatmacası görseller.

• 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.