Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (291. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Malesef hocam , defalarca denedim açmayı kapatmayı , nvdia denetim masasından da açıp kapamayı denedim yine olmadı.

• Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

Chevrolet Camaro Iroc-Z 1990

Taze yeni çıktı bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bayjkartal

Chevrolet Camaro Iroc-Z 1990

Taze yeni çıktı bakalım.

Hocam kusura bakmayın , ekran kartınız nvdia ise oyun içi ayarlarını ve nvdia 3d ayarlarını paylaşabilir misiniz ?

• evvelden sorunsuz açılıyordu, son formattan sonra oyuna girdikten sonra gri ekran geliyor atıyor oyundan. internette yazılan çoğu şeyi denedim yine atıyor. orijinal şeyde sorun yaşanınca çok gıcık oluyorum.

• Seycan53 S kullanıcısına yanıt
    Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

Oyun ayarlarım bu nvidia 3d ayarları derken denetim masasındakinden bahsediyorsanız onlara dokunmadım hiç. Belki biraz daha yükseltilebilir ayarlar ama fps düşüşleri oluyor arada.

• arkadaşlar selam, biliyorum biraz noobca bir soru ama festival oynatma listesini nasıl tamamlayacağımı bilmiyorum! kış sezonunda %22 ilerlemişim ama ne yaptım da ilerledim onu da bilmiyorum ve geri kalanını tamamlamak için ne yapacağımı da bilmiyorum. 90' chevy camaro için de %50 ilerleme tamamlamışım mesela %100 yapmak için ne yapmam lqazım bilmiyorum. kısaca; festival görevlerini nereden, hangi menüden neye tıklayarak hangi görevleri yaparak tamamlıyoruz? teşekkürler

• Beyler online kapalı görünüyor daha önce aylarca oynadım. Teredo açık. Nat type orta diyor. 70ms falan yazıyor. Sebep ne olabilir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HaciTTOR kullanıcısına yanıt

bende de oluyor zaman zaman, oyunu manual olarak microsoft store a girip güncellemem gerekiyor. belki alakalıdır.

• HaciTTOR kullanıcısına yanıt

sıralamalı yı diyorsan bende de kapalı şu an

• Donanım haber forza Motorsport 7 Ligi dubai grand prixini bu hafta gerçekleştirdik. İzlemek isteyenleri kanala beklerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cccursa C kullanıcısına yanıt

Festival oynatma listesindeki her yarış ve görevi yaptığında o yüzde yükselir. Camaro icin %50 ye ulasman yeterli. Gorevlerin aciklamaları yazıyor zaten uzerine geldiginde. Gorevlerin uzerine bastiginda haritadaki yerlerini gosteriyordu yanlis hatirlamiyorsam.

• Karlı ve soğuk bir İskoçya sabahı...

Honda S800 minik cabrio çok tatlı tam ingiliz işi aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayjkartal -- 4 Şubat 2021; 21:16:27 >
  • bayjkartal kullanıcısına yanıt

1967 yılında İngiltere'de satışa sunulmuş. Honda'nın ilk 100 mph (160km/s) ye çıkan otomobili. Honda bu modelden sonra uzun süre başka roadster üretmemiş. Taaaa ki s2000 e kadar.

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Umarım düzgün güzel bir fiyattan gelir. Xbox hesabımı bağlar gamepassten kaldığım saveden devam ederim steamden.
    Bu arada forza Horizon 5in ayak sesleri bunlar. Fh5 çıkmadan FH4e ulaşamayan oyunculara steamden satacaklar.
    Edit: önce motorsport çıkacakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 9 Şubat 2021; 0:5:57 >
  • R-10 kullanıcısına yanıt

Harika bir haber bu çok teşekkürler 🙂

• Steame gelmesine çok sevindim ya, kütüphanemde yer almasını en çok istediğim oyunlardan biriydi

• 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.