Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.868
Cevap
108
Favori
336.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 gün
  • Cevaplayan Üyeler 841
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 13
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 108
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • K E N (552 mesaj) Galatas4ray (296 mesaj) Bullseye_F16 (122 mesaj) K.Oze (78 mesaj) Emre-B (76 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4317 mesaj) Mobil (1049 mesaj) Tablet (70 mesaj) Mini (152 mesaj) Uygulama (540 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
Giriş
    4271 Mesaj

Bulut hesabına kaydediyor.Formattan sonra bişe yapmana gerek yok.
    |
    |
    Boldrex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    154 Mesaj

3 buçuk gb güncelleme gelmiş sabah yaptım güncellemeyi neler geldi acaba

|
    |
  • Yarbay
    6547 Mesaj
    Bende oynatma listesinin yarısı oynanmış gözüküyor, yapılmamışı yapınca kabul etmiyor.. eski sezonlardan etkinlikler var , başına gelen varmı?😁
    |
    |
  • Onbaşı
    34 Mesaj

selamlar arkadaşlar. buradan bir arkadaşın tavsiyesiyle a800 klasmanında nova 69 fe ile güzel dereceler alıyorum ama s1 de ne yaparsam yapayım hep hüsran. s900 den araç tavsiyesi verirseniz cok sevinirim mümkünse hangi setupla oldugunu da paylaşırsanız sevinirim. 08 viper demisler mesela bir sürü ayar denedim hep geride kalıyorum hatasız oynasam dahi. aynı şekilde corvette 02 de sonuç alamadım. şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cccursa -- 16 Ocak 2021; 8:0:48 >
    |
    |
  • Teğmen
    154 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/4a/3a/8f/4a3a8f449ddba8b39f0fb2a2033dbbba.png&t=0&width=480&text=1

Şu gerzek güncellemeyi yaptıktan beri oyunda sorun yaşayanlar var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncaygoksel -- 16 Ocak 2021; 15:43:12 >
    |
    |
  • Yarbay
    6485 Mesaj
    Arkadaşlar oyunu thrustmaster t300 rs gt veya başka bir direksiyon seti ile deneyimleyen var mı, oyunun sizce feedback kalitesi nasıl? Direksiyon seti aldım simülasyon dışında bu oyunun da direksiyon olayını merak ediyorum.
  • Binbaşı
    1824 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Arkadaşlar oyunu thrustmaster t300 rs gt veya başka bir direksiyon seti ile deneyimleyen var mı, oyunun sizce feedback kalitesi nasıl? Direksiyon seti aldım simülasyon dışında bu oyunun da direksiyon olayını merak ediyorum.

Merhaba,

G920 ile de T300 ile de oynadım, hassasiyet ve kontrol konusunda hiçbir sıkıntı yok. Yapay Zekaya karşı da gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ancak rekabetçi olarak oynayacak iseniz özellikle 900 derecelik geniş açılı kontrol dezavantaj olarak yansıyor; kısa açılara daha iyi olacaktır. Rekabetçide joystick ile oynamak daha mantıklı.

• Yarbay
    6485 Mesaj

Teşekkürler hocam. fazla rekabetçi gireceğimi sanmıyorum. kendi hesabımdaki forza saveini de yeni aldığım hesaba aktarabilirsem çok iyi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 17 Ocak 2021; 15:27:16 >
    |
    |
    R0ME kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    151 Mesaj

O olmuyor galiba
    |
    |
    bilgennyk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    694 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/83/26/1b/83261b0155c1255c547a3fb731281065.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj

arkadaşlar merhaba. forumda aradım ama bulamadım, direksiyon seti ile oynarken fiziki direksiyonu çevirdiğimde ekrandaki direksiyon gerçektekiylle aynı derecede dönmüyor. yarım dönüyor. bu sebwepten de ben ne kadar kırmam gerektiğini anlayamıyorum. yardımcı olursnaız sevinirim. teşekkürler.

• Binbaşı
    1824 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tommy1663

arkadaşlar merhaba. forumda aradım ama bulamadım, direksiyon seti ile oynarken fiziki direksiyonu çevirdiğimde ekrandaki direksiyon gerçektekiylle aynı derecede dönmüyor. yarım dönüyor. bu sebwepten de ben ne kadar kırmam gerektiğini anlayamıyorum. yardımcı olursnaız sevinirim. teşekkürler.

Merhaba,

Hangi direksiyon setini kullanıyorsunuz ?

Forza (Horizon, Motorsport) serisinde direksiyon grafikleri 180 derece olarak ayarlanmış durumda, bunu arttırabilmeniz veya değiştirebilmeniz mümkün değil.

Ancak en ideal sürüş performansını direksiyonun gözükmediği kokpit kamerası ve kaput üzerinden alırsınız; hatta kaput kamerasında süreleriniz biraz daha iyileşir.

|
    |
  • Yüzbaşı
    598 Mesaj
    arkadaslar slm cümleten t300rs gt direksiyon aldım ptesi elimde olucak naspse

konunun baslarından ve sonlarından 8-10 sayfa okudum ama cevap bulamadım sorularım olucaktı cevaplayan olursa sevinirim şimdiden saolun

1-forzayı direksiyonla daha gercekçi oynamam mümkünmü ets2 nin gercekçiliği forzanın grafikleri 🥴🤓
    2-loby kurup arkadaslarla konvoy yapma nasıl oluyor

3- bir horizon yasamı oturum aranıyor diyor amma belki yarım saat bekliyorum bulmuyor neden

TESEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman1933 -- 23 Ocak 2021; 17:10:49 >
  • Yarbay
    2924 Mesaj
    Oyuna çok saçma araçlar ekleniyor, sürmek istemeyeceğin cinsten. Piyasa da tonla yeni çıkmış araç var ama oyunda yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1824 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ottoman1933

arkadaslar slm cümleten t300rs gt direksiyon aldım ptesi elimde olucak naspse

konunun baslarından ve sonlarından 8-10 sayfa okudum ama cevap bulamadım sorularım olucaktı cevaplayan olursa sevinirim şimdiden saolun

1-forzayı direksiyonla daha gercekçi oynamam mümkünmü ets2 nin gercekçiliği forzanın grafikleri 🥴🤓
    2-loby kurup arkadaslarla konvoy yapma nasıl oluyor

3- bir horizon yasamı oturum aranıyor diyor amma belki yarım saat bekliyorum bulmuyor neden

TESEKKÜRLER

Merhaba,

1 - Direksiyon gerçekçiliği kullanıcıdan kullanıcıya göre değişmekte. Kendiniz için en uygun ayarı bulana kadar internette birkaç direksiyon ayarı videosu üzerinden doğru ayarı bulana kadar deneme yapmanız gerekecek. Böylelikle her ayarda ne neye etki ediyor kendiniz öğreneceksiniz ve kendiniz için en ideal ayarı bulacaksınız.  

2 - Oyunda multiplayere geçebilmeniz ve rekabetçi yarışabilmeniz için belli bir oyun içi seviyeye gelmeniz gerekmekte. Yanlış hatırlamıyorsam en son bu level 20 idi.

3 - Oturum bulamama sebebi level ile de kaynaklı olabilir teredo ile de kaynaklı olabilir.

Windows 10 üzerinde Başlat>

Ayarlar>Oyun>XBox Ağı kısmından NAT Türü kısmınızı kontrol edin. Eğer ''Açık'' olarak gözüküyor ise level ile alakalıdır. Sıkı yada Kapalı ise aşağıda yer alan videodaki ayarları uygulamanız gerekmekte.

• Yüzbaşı
    598 Mesaj

Kral adamsın Allah razı olsun verdiğin videodaki işlemleri yapınca acıldı teredo kapalıymış
    gercekten Aro süpersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman1933 -- 25 Ocak 2021; 15:1:43 >
    |
    |
    R0ME kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    158 Mesaj

arkadaşlar son bir tane gizli araba var onu nasıl buluruz bulamadımda

• Yarbay
    3332 Mesaj

Yeni araba yok galiba bu ay

|
    |
  • Yarbay
    6032 Mesaj

kalelerden birini satın alman gerekiyor

|
    |
    Emre-B kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    158 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

kalelerden birini satın alman gerekiyor

aldım ondan sonra napıcaz

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
konkasör
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.