Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (282. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resim çekmenin püf noktası varmı? Dan dun çekiyorum ben

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba,

oyunu alacağım fakat internet erişimi olmadan oyun oynanıyor mu?

oyuna giriş için internet erişimi istiyor mu ?

bu bilgilere ihtiyacım var. İş sebebi ile internetim olmuyor uzun dönemler, boş vakitlerimde oynamak için alıcam. Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatabilir mi beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkiboy

merhaba,

oyunu alacağım fakat internet erişimi olmadan oyun oynanıyor mu?

oyuna giriş için internet erişimi istiyor mu ?

bu bilgilere ihtiyacım var. İş sebebi ile internetim olmuyor uzun dönemler, boş vakitlerimde oynamak için alıcam. Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatabilir mi beni.

Oyunu satın alırsanız İnternet erişimi olmadan oynayabiliyorsunuz ama gamepass alırsanız İnternet olmadan oynayamazsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar müzayede listesinde 20k Lexus Lfa satılıyor ama ben 1.8k üzeri koyamıyorum , aslını bilen yardımcı olabilir mi?

• 20m satış hakkı sadece yaptığı tuning veya boya dizaynı belirli bir sayıda download edilmiş oyuncularda vardır.

• Gözüne güzel geldikten sonra her foto güzeldir. ^^

Bir kaç tane atayım konu renklensin, aslında yazılardan çok fotolar ile dolması lazım konunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 31 Ekim 2020; 15:34:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

Oyunu satın alırsanız İnternet erişimi olmadan oynayabiliyorsunuz ama gamepass alırsanız İnternet olmadan oynayamazsiniz

Alıntıları Göster

değerli cevabın için teşekkür ederim

• Yeni direksiyon seti aldım,yol yarışlarında gayet rahat sürebiliyorken arazi yarışlarında araba kontrolden çıkıyor her seferinde. Direksiyon derecesini 900'den aşağılara çekince bir nebze kolaylaşıyor ama yinede sürülecek gibi değil. Direksiyon seti kullananlar ayarlarını paylaşabilir mi ?

• Arkadaşlar fh4 ü xbox ta oynuyorum yalniz artik yeni yarışlar çikmiyor. İlla paralı festival vs satın alıp mi devam etmeliyim?

• haftalık forzathon var onları yapabilirsin

• Ucretsiz oyle mi hocam bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ThomasAngelo89

Arkadaşlar fh4 ü xbox ta oynuyorum yalniz artik yeni yarışlar çikmiyor. İlla paralı festival vs satın alıp mi devam etmeliyim?
    Sorununuz tam anlaşılmıyor; daha açık anlatır mısınız; hangi yarışlar bitti? Harita üzerindekiler ise evet onların bir sınırı var. Festival demişsiniz festival playlist her hafta yenilenir ve yeni yarışlar gelir zaten. Bir de tüm bunlar dışında online çevrimiçi macera yarışları var ki adı üstünde her yarış başka kişilerle mücadele olduğundan hiç bitmez gibi düşünülebilir.

• Haritadaki yarışlar bitti hocam aynen. Anladım şimdi sağolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThomasAngelo89

Haritadaki yarışlar bitti hocam aynen. Anladım şimdi sağolun.

Bir şey değil, iyi eğlenceler.

• Arkadaşlar birkaç gündür bir sorun baş göstermeye başladı. Oyuna her girişimde klavye kontrol profilim kendi kendine "wasd" önayarlı profile dönüyor. Her oyunda girdigimde sürekli özel kullanıcı ayarlıya geçiş yapıp kaydediyorum ancak oyundan cıkıp girdigimde yine "wasd" şekline dönmüş oluyor anlamadım. Oyundan masaüstüne çık seçeneği ile çıkıyorum.

• Aynı sorun bende de var. Güncellemeye düzelir sanırım. Özel profilleri nedense kayıt etmiyor. Her girişte ayarlarda özel profile alıyorum.

• Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • Merhaba dostlar

Birkaç donanım değişikliği sonucunda FH4 oyun içi Benchmark testim aşağıda paylaşıyorum.

Sonuçlar nasıl sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tech_00

Merhaba dostlar

Birkaç donanım değişikliği sonucunda FH4 oyun içi Benchmark testim aşağıda paylaşıyorum.

Sonuçlar nasıl sizce ?

Bence değerler çok normal hocam, fh4 zaten optimizasyonu çok iyi bir oyun, 1080p anladığım kadarıyla çözünürlüğünüz o da sistemi en az zorlayacak hatta bu oyuna ve sizin kartınıza çok hafif kalacak kadar rahat bir çözünürlük.

161 fps ortalama vermiş, bence şu 3 ayarda düşürme yapıp daha da yükseltebilirsiniz, görüntüye pek bir değişiklik fark ettirmez yarış içinde farkı anlamazsınız bile:

Gölgeler: Ultrada duruyor, ultra aşırı zorluyor sistemi, high yaparsanız hem fps artar hem görüntü pek fark etmez.

Ekstrem'de duran 2 ayar var, onları ultra'ya çekseniz biraz fps kazandırabilir, hem de görüntü pek fark etmez.

Bu yukarıdakilerle hiç kesintisiz 165 fps alırsınız diye tahmin ediyorum

• tech_00 kullanıcısına yanıt

normal

• 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.