Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] (281. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.591
Cevap
87
Favori
449.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlkbahar sezonunda 2 yeni araç dışında güncellemeden sonra 3 Yeni araç görünüyor. Horizon Sahne Arkası bölümü ile alakalı olabilir.

Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]
  • Bugün 17:30 dan sonra yeni araçlar bunlar olabilir. Bu araçlar varmıydı, emin değilim.

orjinal metin aşağıdaki gibidir.

Welcome to the Horizon Backstage! A place where some of Horizon's most exclusive cars can be found. These incredible cars can be redeemed in exchange for a Horizon Backstage Pass, which can be earned at 50% Series completion in Festival Playlist.

Make sure you visit the Horizon Backstage regularly, as every car is voted in by you each season! To cast your vote on which car you think should be added, simply go to the Community Vote tile within the Horizon Backstage. To celebrate the launch, there will be a daily vote starting October 15th for a week.

The Horizon Backstage is located behind the UK Horizon Festival Mainstage, but can also be accessed from the Pause Menu and Autoshow.

NEW CAR PACKS

JAPANESE HEROES CAR PACK

Experience what it’s like to drive some of Japan’s rarest and most iconic cars ever made. This pack adds 5 Japanese legends to your garage, including:

• 1974 Honda Civic RS
    • 2005 Honda NSX-R GT
    • 2003 Honda S2000
    • 2002 Mazda RX7 Spirit R Type-A
    • 2018 Nissan Sentra NISMO

**These cars are also included in the Forza Horizon 4 Car Pass.

OPEN TOP CAR PACK

Suns out, roofs off! This car pack comes with 5 open roof cars that are perfect for a relaxing drive around Horizon UK, and includes:

• 2018 BMW i8 Roadster
    • 1959 Cadillac Eldorado Biarritz Convertible
    • 1953 Jaguar C-Type
    • 2012 Lamborghini Gallardo LP570-4 Spyder Performante
    • 1929 Mercedes-Benz SSK

• betoner B kullanıcısına yanıt

Bunların hepsi car pass aracıydı zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU]

• Sağ üstte geçişleriniz kısmında 0 yazıyor, bu geçişleri nasıl elde ediyoruz anlayamadım. Yardımcı olabilecek birisi var mı?

• Selamlar.

Horizon 4 ultimate edition 200 TL'ye düşmüş. Aslında alasım var ama şöyle bir sıkıntı var.

Her 2 yılda bir Yeni horizon çıkıyor, 2020'de horizon 5'in çıkması lazım, çıkarsa anlamı kalmayacak online sayısı düşecek 4'ün.

Birde benim pc: Ryzen 3-rx 570 . Horizon 5'in sistem gereksimi çok uçuk çıkarsa kaldırmayabilir. Ne diyorsunuz?

• N20 kullanıcısına yanıt
    Bu sene forza motosport8 çıkacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N20

Selamlar.

Horizon 4 ultimate edition 200 TL'ye düşmüş. Aslında alasım var ama şöyle bir sıkıntı var.

Her 2 yılda bir Yeni horizon çıkıyor, 2020'de horizon 5'in çıkması lazım, çıkarsa anlamı kalmayacak online sayısı düşecek 4'ün.

Birde benim pc: Ryzen 3-rx 570 . Horizon 5'in sistem gereksimi çok uçuk çıkarsa kaldırmayabilir. Ne diyorsunuz?

horizon 4 alın veya gamepass ile oynayın bir müddet. Horizon 5'ten önce motorsport 8 var, 5 ne zaman çıkar belli değil şuan.

• aldım valla affetmedim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: N20

aldım valla affetmedim :D

İyi eğlenceler. Piyasada bu oyunun üzerine yok yarış ve araç konusunda. Son kuruşuna kadar hak ediyor. Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] 

• Öncelikle Bu oyun neden bu kadar abartılıyor hala anlamıyorum tamam grafikleri çok güzel bu konada lafım yok.Sürüş fizikleri arcadeden daha çok simülasyon.Oyunda hiç amacın yok hiçte eğlenceli değil sadece ilk 2 saatti sonrası boş 700den fazla araç var ama herkes metadaki araçları kullanıyor.Lego dlcsi var 5 tane lego arabası var haritanın yarısı normal diğer yarısı legodan burdada tamamıyla tembellik yapılmış.Bu oyun parasını hiç hak etmiyor.Tamam The crew 2den daha iyi yarım yapılmış ekiklerle dolu çöp nfs heattan biraz daha iyi.Oyunda eğlenemedim herşeyi %100de yüz yapmama rağmen sadece ilk 2 saatte eğlendim.Araba yarışı oyunlarını severim TDU favori araba yarışı oyunlarımdan ama bu oyun TDUnun yanına bile yaklaşamaz.Piyasada bu oyundan kat kat daha iyi sizi eğlendiren yeni nesil arcade oyunlar var.Bu oyunda araç sürerken eğlenemiyorsunuz.Bu oyunu alacaksanız sadece game passden alın paranıza yazık.Özellikle oyunun kitlesi çok kanser özellikle online oynarken.

Şunuda belirtmek isterim şimdi fanboylar gelip ağlayacak bu oyun iyi oyun değil babanızın oğlu yapmadı.Gerçekci olun oyunda araba padinaj çekti ağızımın suyu aktı felan boş boş övmeyin bu oyun ortalama oyun piyasada daha güzel kat kat aracade yarış oyunları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efos3332 -- 18 Ekim 2020; 17:3:9 >

• efos3332 E kullanıcısına yanıt

yüzlerce saat tdu oynamış biri olarak katılıyorum. tdu2 de çok oynadım o zaman arkadaşlarla sadece adalarda gezmek için saatlerce dolaşırdık. ne günlerdi be.

Bu oyunun artısı yüzlerce araç olması görüntü kalitesi bana başka bir şey sunmuyor oynuyorum ama aslında yokluktan gibi bişey. Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] 

online da kendi takım arkadaşlarım bile bana çarpıp yol dışına çıkarma derdinde yada o sayede viraj alma derdinde. Haritadan hiç bahsetmiyorum bile komple dolaşmak etrafını en fazla on dakika. Diğer haritalar en azından ana haritaya entegre olup harita büyümeliydi ama yapmadılar. Horizon 5 de çok farklı olacağını sanmıyorum kısmet tdu solar crown a.Forza Horizon 4 (2018) [PC ANA KONU] 

• Hocam seviyorsan ac oyna sevmediysen oynama bu neyin muhalefeti gömmesi anlamadım. Alt tarafı bir oyun iste. Her oyunun iyi kotu tarafi vardir. Bu oyunun grafikleri ve fotograf modu bile insani cok eglendiriyor sahsi fikrim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulkane

5 beklenmemeli, çünkü bu oyuna benim bildiğim bir büyük ek paket daha gelecek.

Microsoft store hocam. Hiç başka yollara sapma yolu yok. Müthiş keyifli ve Türkçe altyazılı bir oyun. Her karışı her iklimi birçok tür aracı müzikleri, içinde ayrı ayrı güzellikleri barındırıyor. Hele ana menüdeki tema müziği. Her girişimde A ya basmaya acele etmem, en az 2 kere döngüde müziği dinler ruhumu rahatlatırım. Sürüş çok keyifli. Hele bir de yarışlar konusunda da iyiyseniz akıp gidersiniz.

Demem o ki uzun soluklu bir oyun. Gamepass ile standart sürümde bir süre idare edip içerikleri tüketip, indirim geldiğinde ultimate sürümü yapıştırmak da bir diğer tercih. Bazı facebook xbox gruplarında p2 hesap satan güvenilir arkadaşlar da oluyor, onlardan da almak bir diğer alternatif.

Anladım hocam çok sağolun yazınız için. Peki şu anda %50 indirim var ultimate versiyonunda. Daha düşük bi fiyata satıldı mı? 200 lira da veresi gelmiyor insanın, az para değil bu devirde.

• Feather kullanıcısına yanıt

Hocam TL eridi gitti. 100 200 tl para değil bu zamanda bence. Bu kadar kaliteli yarış oyunu kaç tane var.

Bu fiyatın altına da hiç düşmedi. FH3 le birlikte olan bundleda bir istisna yapıldı, ikisinin de ultimate hali 168 TL idi ama artık FH3 satıştan kalktığı için bir daha o fiyatları bulamazsınız. Forzayı seviyorsanız, araç sürüşü olsun modifiye olsun keyif almak istiyorsanız, bu fiyata kesinlikle değer. Önceki kampanyadan almamış olsam ben şu an kesin alırdım.

Standart sürüm olsa 200tl pahalı derdim, tüm paketleri & genişleme yığınlarını içeren sürümdür ultimate. Uzun bir süre daha görünen o ki horizon serisinin 5.si çıkmayacak.

Forza horizon ı geliştiren stüdyo Playground games, şu an fable ın yeni oyununu yapmakla meşgul. Sıradaki forzayı , simulasyon serisi olan motorsport u geliştiren Turn 10 Studios yapıyor. Forza 8 Motorsport gelecek.

FH4 e de benim bildiğim, son bir genişleme paketi daha gelecekti. ki gelmeyecek olsa bile güncellemellerle desteklenmeye devam ediyor. Yapımcısı başka IP ile meşgul.

Serinin önceki oyunları gibi değil yani, öyle 2 yılda bir yenisi gelme olayı şu an geçerli değil. Daha uzun soluklu olacak şekilde tasarlanmış. Oyunda herşeyi geçtim ışıklandırma , atmosfer ve araçları sürmesi çok çok keyifli. Müzikleri de öyle.

Komple sürüm olduğu için içerik de çok. Ben daha ana oyundan servet adasına geçemedim bile.

• Yahu şu oyunu neden steame getirmiyorlar :(

• Oyunu satın alacağım duruyorum, diyorum şimdi alacağız seneye yeni bir oyun gelir almaktan vazgeçiyorum. 1,2 yıla yeni oyun gelir gibi geliyor bana.

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Seneye çıkar herhalde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.