Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU] (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
27
Favori
98.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Haritada gösterilenleri demiyorsunuz değilmi? Bulduğunuz zaman otomatik fragman giriyor hani :) bu değilse bilemedim :D

Alıntıları Göster

Aynen, böyle yıkık harabe şeklinde bir deniz yada göl kenarında başlıyor video.

araçlar hep yosun tutmuş, çürümüş şekilde. çalışır durumda ama kozmetik olarak kötü, ayrıca hiç bekletmiyor almak için, hemen kullanmaya başlatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShinQda

Aynen, böyle yıkık harabe şeklinde bir deniz yada göl kenarında başlıyor video.

araçlar hep yosun tutmuş, çürümüş şekilde. çalışır durumda ama kozmetik olarak kötü, ayrıca hiç bekletmiyor almak için, hemen kullanmaya başlatıyor.

Alıntıları Göster
    O kadar oynadım ama o şekilde karşılaşmadım hiç :) bir bakalım neymiş, ben sadece unutulmuş araçları topladım achievemnets için başkada bildiğim yok :) müsait zamanda videoyu paylaşırsanız bakarım ama :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ShinQda kullanıcısına yanıt

Onlar kendi arabaları. Aracı bolca oraya buraya vurmuş, hurdadan yeni bir araç nasıl yapılır diye video çekiyor. Rebuilding videolarını diyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Onlar kendi arabaları. Aracı bolca oraya buraya vurmuş, hurdadan yeni bir araç nasıl yapılır diye video çekiyor. Rebuilding videolarını diyorsun.

Aynen evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

Forza da kaplama sorunu çok dikkatimi çekiyor sizde var mı ? Kaplamalar geç geliyor yada çimenler ağaçlar değişiyor bazen bir anda

Bende de vardı bu sorun pc ile oynuyorum gtx 1060 ile 599xx e ile 460 470km ile giderken kaplamalar bazen yavaş bazen hiç yüklenmiyor

• ReiseReise kullanıcısına yanıt

Herhangi araçla 100 de giderken de öyle oluyor bende

• Horizon 5 ön siparişte :) 700 TL Premium sürüm.

• Horizon 5 çıkınca horizon 4 gamepassten de kalkar, store'dan da. Lisans vs nedeniyle eski yarış oyunları uzun yaşamıyor. Horizon 3 yok mesela. Oyunu seviyorsanız ve xboxta oynuyorsanız satın almakta fayda var. Hatta diskini alıp arşivlemekte fayda var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: williamwallace88

Horizon 5 çıkınca horizon 4 gamepassten de kalkar, store'dan da. Lisans vs nedeniyle eski yarış oyunları uzun yaşamıyor. Horizon 3 yok mesela. Oyunu seviyorsanız ve xboxta oynuyorsanız satın almakta fayda var. Hatta diskini alıp arşivlemekte fayda var
    5 çıktıktan sonra 4 ü ne yapalım

• canlee89 kullanıcısına yanıt

Meraklısına hocam. Ben hâlâ 3ü oynuyorum mesela. Biraz da seriye geç dahil olduğum için, 2020 yazında 3 ile 4ü bir arada , ikisi de ultimate bundle indirimde yakalamışken satın almıştım. O ana kadar 4ü sadece standart gamepassten oynuyordum.

Arada eski günlerin hatrına önceki oyunlara dönmek iyi oluyor. Ayrıca hız hissiyatı, daha fazla düzlük olması ve araç seslerinin büyük kısmının kıyas edilmeyecek derece daha iyi olması sebebiyle fh3 de acayip keyif veriyor bana. Arayüzü ve sunumu da bence daha başarılı.

• FH5'te umarım bu müzayede evine de el atarlar. Fifa UT oynayanlar bilirler 20-30 karta rahat rahat teklif veriliyor ama bunda 1 araca bile teklif vermek ölüm. Belki de ben alışmadığım için böyledir ama 3-4 araç kovalamak çok zor bence.

• Gunaydinlar. Bende 6 tane sahne arkasi gecisi var. Elimde olanlar:

Hoonigan RS200

Aston Martin Zagato

Mini X raid

Apollo

Maserati MC12

M3 GTR

Tuscan S

Ferrari 599XX Evo

Lotus Elise

Sizce baska hangilerini almaliyim 6 biletle ?

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Bir tane hoonigan focus vardı güzel araç alabilirsin.Daha önce almadıysan rtr mustang ler var . ikisi drift biri drag için çok iyi araç.

Mercedes in 2018 4 door olan nadir bir aracı var. motor sesi de çok güzel onu alabilirsin. Bir de quartz aracı var uzun böyle. Onun araç uzmanlığı kısmında, koca tekerli olanını da (eleyicideki 6 level olan) elde etmeni sağlayan perki var.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulkane

Bir tane hoonigan focus vardı güzel araç alabilirsin.Daha önce almadıysan rtr mustang ler var . ikisi drift biri drag için çok iyi araç.

Mercedes in 2018 4 door olan nadir bir aracı var. motor sesi de çok güzel onu alabilirsin. Bir de quartz aracı var uzun böyle. Onun araç uzmanlığı kısmında, koca tekerli olanını da (eleyicideki 6 level olan) elde etmeni sağlayan perki var.

Hoonigan RS200 Evo. ve Focus 9 olunca pek ona bakmadım ama bakayım. RTR Mustanglerin haricinde Hoonigan Mustang var o nasıldır?

Senin yayında gördüm Mercedes'i :) Hoonigan RS200 fena araç arazi hız denemeleri, drift veya atlayışlarda çok işe yarıyor hızlanması çok iyi olduğu için 300 e çıkıyor kısa sürede. Bir de kulaklıkla oynarken tam bir orkestra araç

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Hoonigan mustang çok iyi drift aracı oluyordu hatırladığım kadarıyla. Rs200 tam bir mucize. Kuru ıslak zemin yaz kış asfalt toprak bana mısın demiyor. Hepsinde fişek gibi hızlanıp acayip de yol tutuyor.

• Eylül ortasina dogru puanli forza Motorsport ligimiz 2 sezon olarak yeniden (son bahar 8.sezon-kis 9.sezon) baslayacaktir. Yarislar Cuma geceleri saat 23.00 yapilacaktir. Detaylar icin mesaj stabilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar oyunu oynayanlar varsa lütfen yardımcı olun. Online Macera'ya giriyorum lig sıralaması diye bir zımbırtı var orada biraz yarışayım dedim hangi aracı alırsam alayım ya 5. oluyorum yada sonuncu kafayı yemek üzereyim milletin arabasına bakıyorum mesela bende Ultima 1200 var diyelim adam yarışa Bmw yada daha düşük araç ile geliyor ya 1. oluyor ya da 2. oluyor ben anlamadım bu işi. Araçları ayarlıyorum online ayar buluyorum onları deniyorum ama yok özellikle yağmurlu havada yarış yapmak ölüm resmen frene basmamla arabanın sağa sola drift çekmesi bir oluyor istesem bu kadar güzel drift yapamam emin olun. Habire sonuncu olduğum için de lig puanım epey düştü yardımcı olur musunuz?

• Forza Horizon 4 - Competitive Car List - Google Drive bu listedeki araçları kullanmanızı tavsiye ederim

• Bir bakayım hocam. Ama şunu da sormak istiyorum illa ki bu araçlar mı gerekiyor? Yani nasıl desem yarışlara girdiğim zaman bir sürü değişik arabalar var insanlar en basit arabayla bile birinci oluyor.

• Arkadaşlar bu oyunu gamepass dan kaldırılma ihtimaline karşı satın almak istiyorum. Forza 3 kaldırıldı biliyorsunuz onu alamadığıma çok pişmanım. Bunda da aynı durumu yaşamak istemiyorum. İndirime ne zaman girebilir önümüzdeki günlerde?

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.