Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU] (90. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.824
Cevap
27
Favori
98.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Beyler gözü pek yeteneği nasıl yapılıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 4Yankee 4 kullanıcısına yanıt

Hocam yüksek hızda giderken npc araçlara makas atabilirsiniz, o şekilde yapılıyor. Araçlara dokunmadan, çok yakın sollama yaparak, tersten gelene de yakın gidip son anda direksiyonu kırarak.

Otobana çıkıp kolayca halledebilirsiniz.

• Sağol. Horizon arka sahneden 488pista aldım ama dolandırıldık galiba araç baya kötü

• 4Yankee 4 kullanıcısına yanıt

Nadir araçlardan biri, geçen ayki sezonlardan birinde tamamlama ödülü olarak verilmişti. Yani bence güzel ama ne beklediğinize bağlı. Bir 812 superfast veya 599xx evolution kadar etkili değil tabi.

Sahne arkasındaki araçlar , nadir ve sadece müzayede , etkinlik ödülü veya belli bir yıldız kartını tamamlamayınca elde edilen yani zor bulunan araçlar oluyor. Sezonluk görevleri yaptıkça geçiş biletiniz artar, diğerlerini de zamanla alabilirsiniz.

O listeden ilk kez araç alacaklara önerim , ferrari 599 xx evo & bmw m3 gtr olur. Yerleri bende çok ayrıdır. Gymkhana ford 10 fiesta + rtr mustang de güzel araçlar , değerlendirilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulkane

Nadir araçlardan biri, geçen ayki sezonlardan birinde tamamlama ödülü olarak verilmişti. Yani bence güzel ama ne beklediğinize bağlı. Bir 812 superfast veya 599xx evolution kadar etkili değil tabi.

Sahne arkasındaki araçlar , nadir ve sadece müzayede , etkinlik ödülü veya belli bir yıldız kartını tamamlamayınca elde edilen yani zor bulunan araçlar oluyor. Sezonluk görevleri yaptıkça geçiş biletiniz artar, diğerlerini de zamanla alabilirsiniz.

O listeden ilk kez araç alacaklara önerim , ferrari 599 xx evo & bmw m3 gtr olur. Yerleri bende çok ayrıdır. Gymkhana ford 10 fiesta + rtr mustang de güzel araçlar , değerlendirilebilir.

bilet geldikçe onlarıda almaya taşıyacam teşekkürler

• Bu oyunla ilgili merak ettiğim iki şey var daha yeni başladım çünkü.

-Xbox one s sahibi arkadaşım Xbox series konsollarla oynayabiliyor mu ?

-Dün Ferrari F50 gt vardı onu almak isteyince hoş geldin paketi satın al diye gösteriyor.Bir sürü araç paketi var.Oyunda olan tüm araçları oyun parası ile almamı sağlıyacak bir eklenti paketi varmı ? Ultimate paket var mesela onu alınca oyuna bugüne kadar gelmiş tüm araçları oyun içi parayla alabiliyormuyum.Oyun içi ihale varmış özel görevler varmış yeni başladığım için çözemedim bi türlü yardımcı olabilirmisiniz bana bu konuda.

• Oynayabilirsiniz, diğer soru ise, oyunda oyun içi parayla satılan araçlar, görevle açılan araçlar, şans çarkı ile açılan araçlar ve ayrıca görevlerle aldığınız sahne arkası bileti ile açabildiğiniz nadir arabalar da var. Ultimate alırsanız birçok araba açılacaktır, carpass ve diğer paketlerle beraber, müzayede de diğer araçlara oyun parasıyla ulaşabiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rand al Thor

Oynayabilirsiniz, diğer soru ise, oyunda oyun içi parayla satılan araçlar, görevle açılan araçlar, şans çarkı ile açılan araçlar ve ayrıca görevlerle aldığınız sahne arkası bileti ile açabildiğiniz nadir arabalar da var. Ultimate alırsanız birçok araba açılacaktır, carpass ve diğer paketlerle beraber, müzayede de diğer araçlara oyun parasıyla ulaşabiliyorsunuz.

Sağolun hocam o zaman ultimate almam yeterli sanırım.Ultimate alınca carpass falan içinde oluyormuş zaten.Peki ultimate pass ortak olarak alabiliyormuyuz oyun gibi.Yani arkadaşımın hesabından alıp ikimizde kullanabiliyormuyuz onu ?

• Seasonal playgrounda ta afk kalmaya yemin ettim artık ard arda 2 sezoundur hep oyunun amacını bilmeyen kişilerle eşleştiriyor karşı takımda da 300-500 lvl adamlar 1 el kaybediyoruz bi bakıyorum takımdan 2 kişi çıkmış 5v3 5v2 oynuyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Illusive Man kullanıcısına yanıt

Hocam bu kadar dert etmeyin bence. Birçok kişinin atladığı konu, sezonluk playground oyunları etkinliğini bir kere tamamlamak yetiyor. Kazanmanız gerekmiyor. Eskiden böyle değildi kazanmak gerekiyordu, o zaman kanser ediyordu haklısınız. Şimdi hiç kasmaya gerek yok, bırakın çıkan çıksın sizin için daha iyi. Çabucak biter 5 maç + iki taraf için de win. Son 2 sezondur bu etkinliği her oynayışımda takımda tek kaldım, canıma minnet oldu açıkçası hemen bitirdim 0 stres.

• Arkadaşlarımla oynamayı bir türlü beceremedim.İlk gün arkadaşımla konvoyda oynayabildik ondan sonra sürekli hata almaya başladık.Liderin oturumunda değil yazıyor ve bir türlü bağlanmıyor.Online dolaşırken gördüğüm yabancılara davet atınca hemen katılabiliyorlar fakat arkadaşlarımla bir türlü olmadı.Dns ayarını yaptık yinede düzelmedi.

• Oyunu gamepass'ten oynuyorum. Ek paket, dlc , araç paketi bunların hepsini parasını verip alabiliyor muyum? Ana oyunu satın almadım. Sadece Gamepass'ten oynuyorum. Dlc'leri satın almak için ana oyunu da mı almam gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05BCBF09E

Oyunu gamepass'ten oynuyorum. Ek paket, dlc , araç paketi bunların hepsini parasını verip alabiliyor muyum? Ana oyunu satın almadım. Sadece Gamepass'ten oynuyorum. Dlc'leri satın almak için ana oyunu da mı almam gerekiyor.

Dlc leri alabilirsin ana oyunu almana gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • normal online modlardaki loading yüzünden bunları oynuyorum tam ondada böyyle olunca adam sınır oluyor yav

• Bazı Youtube videolarında , gizlenmiş araçlar gibi değil de

mesela ; terk edilmiş harabe bir evin yanında , küflenmeye yüz tutmuş m5 , eski çürümüş araçlar çıkarıyorlar?

Buna ait de bir liste varmıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ShinQda

Bazı Youtube videolarında , gizlenmiş araçlar gibi değil de

mesela ; terk edilmiş harabe bir evin yanında , küflenmeye yüz tutmuş m5 , eski çürümüş araçlar çıkarıyorlar?

Buna ait de bir liste varmıdır ?

Haritada gösterilenleri demiyorsunuz değilmi? Bulduğunuz zaman otomatik fragman giriyor hani :) bu değilse bilemedim :D

• Forza da kaplama sorunu çok dikkatimi çekiyor sizde var mı ? Kaplamalar geç geliyor yada çimenler ağaçlar değişiyor bazen bir anda

• waleur5 kullanıcısına yanıt
    En fazla oynadigim oyunlardan biri, hicbirini yasamadim soylediklerinizin.

• wNchstR W kullanıcısına yanıt

Xbox güncellemesi den sonra oldu bende de olmadı bir garantiyi arayacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.