Şimdi Ara

Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU] (85. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.824
Cevap
27
Favori
98.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • online yarışlarda sıralamadaki yerleri sıfırlanan oldu mu
  • Krone K kullanıcısına yanıt
    Hocam güneş sabit durmadığı için oluyor, oyundaki gece gündüz döngüsünden dolayı yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Ağaçlık alanda gölgelerin hareket etmesi herkeste olan birşey mi ? Dikkat eden oldu mu ?

Evet saçma ve gereksiz bir gölge hareketi oluyor yani bunun için update geleceğini sanmıyorum umarım horizon 5 de düzelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kış gelip de üstü açık araçlarımızı garaja kaldırmadan önce biraz çılgın atalım dedik. Huzurlarınızda oyuna yeni eklenen Hoonigan Bronco

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

Kış gelip de üstü açık araçlarımızı garaja kaldırmadan önce biraz çılgın atalım dedik. Huzurlarınızda oyuna yeni eklenen Hoonigan Bronco

Ücretsiz mi hocam araç?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Ücretsiz mi hocam araç?

Alıntıları Göster

Evet ücretsiz, son bahar etkinliklerinden ismi ken Block la başlayan 3 yarışlık bir seri var onu birinci tamamlayıp alabilirsiniz.

• oyunda evimin konumunda müzayede alanına giremiyorum (eirişim sorunu alıyorum ), festivale gidince müzayede sayfasına girebiliyorum . sizde de öyle mi ?

pc de oynuyorum

• Arkadaşlar merhaba, standard edition sahibiyim. Ultimate eklenti yığınının sayfasında sepete ekle kısmının altında bu ürün bu cihazda çalışmaz yazıyor. Bu paket sadece xbox için mi acaba. Bilgisayarda oynuyorum

• dj batuhan D kullanıcısına yanıt
    Xbox Play Anywhere yazıyor özelliklerinde, hem pc hem xbox üzerinden oynanabilir olması gerekiyor. Yine de verdiği uyarı tereddütte bıraktı beni de
  • PearBear kullanıcısına yanıt

Hocam ben sezonluk etkinliklerden şampiyonaları tamamlıyorum ama yapmış sayılmıyor. Üstün yetenek drivatar ile mi yapmamız lazım.

• Evet üstün yeteneklide oynaman gerek.

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt

Teşekkürler Forza Horizon 4 (2018) [ANA KONU] 

• Kışın Koenigsegg sürmek hiç iyi bir fikir değil, hele ki çekiş kontrolü kapalı şekilde ama yeni yıl hediyesi vermişler madem, bize de sürmek düşer Herkese iyi yıllar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PearBear -- 31 Aralık 2020; 19:41:42 >

• Arkadaşlar oyunu online beraber oynamak güzel olur diye düşündüm.Oynayan arkadaşlar yazarsa arada beraber girebiliriz.
  • Egeozbaran kullanıcısına yanıt
    Online takım yarışları var hocam, isteyen olursa birlikte girebiliriz. Ben tek başıma girmeme rağmen fazlasıyla eğleniyorum, birlikte çok daha güzel olur. Beni de online oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilirler.

Hypnosis III
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egeozbaran

Arkadaşlar oyunu online beraber oynamak güzel olur diye düşündüm.Oynayan arkadaşlar yazarsa arada beraber girebiliriz.

Online bir arkadaşım ile oynuyordum pc konsolu satınca tek kaldım inanılmaz zevkli oluyordu nadır arabaları almak etkinlikler falan. Olursa bende gelmek isterim sezonluk yarışlar online daha eglencelı oluyor. İmzada hesap adım yazıyor grup kurulursa orayada gırerım sıkıntı degıl planlı bulusuruz .

• Oyunu gamepass ile pc’de oynuyorum.1500-2000 lira arası direksiyon önerisi olan var mı ? 2000 lirayı da biraz geçebilir.
  • Bu ara horizon 4ü biraz boşlayıp Motorsport a sardım. Nurburgring de gt3 rs e alev alırdım. Var mı süreme meydan okuyan Oynamak isteyen varsa cross platform olarak gamepass de mevcut tavsiye ederim.

• oyunda araçlarımı paramı kaybetmeden story moda yeniden başlama şansim varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

Bu ara horizon 4ü biraz boşlayıp Motorsport a sardım. Nurburgring de gt3 rs e alev alırdım. Var mı süreme meydan okuyan Oynamak isteyen varsa cross platform olarak gamepass de mevcut tavsiye ederim.

Bende Grid'e sardım bu ara. Çok iyi yapmışlar onuda.

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.