Şimdi Ara

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE) (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.250
Cevap
15
Favori
46.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pc surumu ile cok fark var mi arkadaslar? Grafik, Stuttering ve frame drop vb...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aaron greenberg herkese tesekkur etti,bu neslin en cok satan yaris oyunu serisi forza,tebrikler t10&playground games

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Yine mi soldan trafikli bir map :( .Oyunu alacağım ama bir tek şu beni uzaklaştırıyor.

Hocam isterse şerit çizgisinin üzerinden gidilsin, her türlü oynayın bu oyunu

@Salvatuon

Hocam karşılaştırma videolarını izlediğimde ahım şahım fark göremedim, gölgelerdeki tırtıklanmaya kasmışlar. MS fark oluşmasını istememiş Xbox ile PC arasında Fakat dediğim gibi sadece karşılaştırma videolarına bakarak söylüyorum bunu, kendim PC'de test etmedim.
  • merhaba arkadaşlar forza horizon 3 ü yeni aldım ama online e girerken network diagnostics hatası aldım ne yapmam gerekiyor yardım ederseniz sevinirim :))
    ayrıca oynayanlar ekleyebilirler xboxgamertag;OktayMPower
     FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OktayMPower kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazın ağ ayarlarına google dns i girin sorun düzeliyor

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Demek istedigim Xbox versiyonunda da kimi yerde frame dusmesi oluyor mu yada kasma. Yoksa stabil akiyor mu oyun?

• akt02 A kullanıcısına yanıt
    hocam çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

• quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

Demek istedigim Xbox versiyonunda da kimi yerde frame dusmesi oluyor mu yada kasma. Yoksa stabil akiyor mu oyun?

Stabil hocam, öyle olmasa bahsederdim zaten. Bahsetmediğim için anlamışsınızdır diye düşündüm
  • şu gran turismoyu bekleye bekleye saçı beyazlattık. bastım xone s aldım. güle güle playstation serisi, bekle forza serisi.
  • akt02 A kullanıcısına yanıt
    Nedense bende online'a girememeye başlamıştım son dönemlerde. Dediğini yaptım ve sorun halloldu. Bilgi için çok sağol
  • cabriyo kullanıcısına yanıt
    Keşke forza 6 alsaydın o zaman. Forza Motorsport ve Horizon serisi çok farklı hocam.
    Horizon daha çok arcade. Motorsport simülasyon.
  • Rofrexpo kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam iyi oyunlar dilerim . Bu arada Xbox gamertag'im Aydogdu02 . Ekleyebilirsiniz müsait oldukça beraber oynayabiliriz

• 4spenox kullanıcısına yanıt
    hepsini alacağım inşallah hocam sen merak etme. bu playstation gt çıkaracak diye çatladık resmen. telafi edecem geçen zamanı.

zaten ilk çıktığında almadık ps4 bekledim şu gt çıksın diye. baktım çıktı çıkacak aldım ps4 sonra bekle bekle çıkmadı dedim şu driveclub alim oynayim beklerken baktım g27 çalışmıyor haydaaa bu seferde tuttuk sattık bedavaya aleti gittik g29 aldık. birde ne görüm driveclub da direksiyonla oynamak facia adamlar arcade karışımı bişey yapmış. bekle bekle gt çıkacak diye beklerken adamlar aletin yenisini çıkardı ps4 pro diye. ula biz daha ps4 ü tam eskitemedikki ne alaka ps4 pro çıktı. en son ekim kasımda çıkacak yazıyordu ağustos ayında dedim mümkün değil çıkmaz. ki şimdi gördüm 2017 diyor ohaaa yani bunlara bir çüş çekilir. yani bu bir türk firması olsaydı millet bunları keserdi lime lime eder artıklarını bulamazdın. adamlar ps4 ün yenisini çıkardı bunlar 1 tane oyun çıkaramadı. hani hazırda bir oyun sunarsın ps4 ve dirteksiyon sahiplerine onlar oyalansın, sen kurcala dur yıllarca yenisi için. ama hiçbir gt oyunu çıkmadı. millet direksiyonla gta oynar oldu fantezi videoları var youtube da. neyse uzun oldu daha çok döşerim bu playstationa içimde yarası var.

• Horizon full arcade değil. Simülasyon sürüş modu var.

Arcade ile Simülasyon arası bir sürüş sunuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdwatcH

Merhaba;

Thrustmaster tx direksiyon kullaniyorum.

Horizon 3 te Feedback titresim vs. Ayarlari hakkinda bilgisi olan varmi?. veya bu ayarlar iyidir diyen ayarlari yazabilirmi? İnternette yabanci forumlarda denedim ama pek tatmin etmedi.

Tesekkur ederim

Bugün aldım oyunu, bende de aynı direksiyon var. Yalnız direksiyon ile oynamak baya sıkıntı. direksiyonu hafif çeviriyorum araba alıyor başını gidiyor,toplayamıyorum. Yardımcı olurmusunuz arkadaşlar? Direksiyonla kullananlar nasıl bir ayar yapmalı? Forza motorsport 6 da var aynı zamanda, onda hiç bir ayar yapmamama rağmen direksiyon çok daha iyi ve gerçekçi.
  • horizon 3 ultimate edition almak istiyorum. En uygun fiyatı nasıl bulabilirim? Sanal kredi kartı kullanacağım.
  • Arkadaşlar blizzard mountain ek paketinin fiyatı 19.90 dolar olarak açıklanmış

• Cok iyi gozukuyor Blizzard Mountain DLCsi. Daha yeni $25a Forza Motorsport 6yi aldim ondan buna $20 verecegimi dusunmuyorum ama ilk oynayanlarin izlenimi baya iyi twicthte.

• arkadaşlar merhaba şu blizzard mountain dlc sini almayı düşünüyorum aldıktan sonra hesabımdan arkadaşımda bu dlc yi indirebilirmi xbox hakkında pek bi bilgim yok o yüzden sormak istedim teşekkürler bu arada yeniyim eklerseniz oynayabiliriz :)) OktayMPower

• Arkadaşlar Forza horizon 3 ultimate alsak expansion pass ayrı mı almak lazım? Paketleri tek tek mi alsam yoksa ultimate alıp kurtulsam mı diye dusunuyorum
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.