Şimdi Ara

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE) (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.250
Cevap
15
Favori
46.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • odogru77 kullanıcısına yanıt
    Portlari actinmi usta xbox ta konusu vardi ordakileri yaparsan heralde hallolur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var, sorunu çözersen beni de bilgilendirir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skas

quote:

Orijinalden alıntı: YannicK

Oyunu kitapligina eklersen pcyede indirebilirsin belki dene istersen.

Cevabın için teşekkür ederim.. kitaplığa nerden ekliyoruz ?

Xbox one uzerine yuklersen zaten eklenmis olur.

• 2015 McLaren 650S Coupe

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE)
  • YannicK kullanıcısına yanıt
    Xbox'a yükledim oynuyorum zaten ama pc'de eklenmemiş hocam.. olmuyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skas -- 13 Ekim 2016; 0:31:00 >
  • LittleThings kullanıcısına yanıt
    abi ps4= remastered ps3. yani ps4 çıkacağına ps3 pro falan deselerdi adına daha iyi olurdu. bu xboxın çkardığı eski oyunları çalıştırması desteği playstationu bitirir. şimdi ps3 te fifa2017 çıktı 190tl. ancak ps4te 280tl. şimdi grafik neredeyse aynı olan bir oyuna neden ben ps4 diye 100tl fazla verim. gider ps3 versiyonu alır ps4 te oynarım. grafik farkı olan oyunada fazla para verir ps4 versiyonunu alırım. zaten 40" veya yukarısı tv yoksa, ps3/ps4 grafik farkını anlamak çok zor. ps4 bu saatten sonra mümkün değil bu kafayla gidemez. müşterilerini bir kaybetti mi de geri gelmez ki zaten abd gibi gelişmiş ülkelerde xbox biraz daha tutuluyor adamlar liste özelliklerindeki rakamlara değil neticeye bakıyor ona göre ürün alırken karar veriyor. bizim gibi ülkelerde ise popülerist hareket ediyor müşteri kesimi. bizim ülkede reklamını iyi yap şöyle iyice yağla balla, boyasını iyi yap neneni bile dedene tekrar satarsın.

• Horizon 3u cok begendigimden Xbox Live Deals with Golddan $5a Forza Horizon 1 ile $35a Forza Horizon 2 ile Motorsport 5 bundleini aldim. 1i de indirip oynamaya basladim iki oyun arasinda tabiki cok fark var ama o bile kac yil oncenin oyunu olmasina ragmen cok rahat oynaniyor hala.
  • Oyun nasil oyun?! Baslicam ps4 xbox one karsilastirmalariniza. Eskiden ne kadar dolu ne kadar guzel yorumlar olurdu hepiniz lactinizmi arkadaslar biraktinizmo oyun oynamayi coluk cocuga kalmis buralar!

• Xbox bölümü malesef ölü hocam. Oyun hakkında bilgiyi daha çok pc bölümünden alıyorum. Güzel paylaşım yapan arkadaşlar var. Hatta hemen hemen her akşam toplanıyorlar, fotoğraf paylaşıyorlar falan.

• Online yarışlara giremeyenler bölgeyi Türkiye yaparsa girebilirler. Bende usa bölge vardı bende de girmiyordu bölge hatası veriyordu. Bölgeyi Türkiye yaptım girdi.

• Quaresma2016 Q kullanıcısına yanıt
    Ne alaka kardeş benim store US hiç sorun yaşamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmiyorum bende usa bölgede online oyunlara bölge hatası kodu verdi. Türkiye yapınca girdi.

• Merhaba,

oyunu kutulu olarak aldım xbox one için, peki pc me nasıl yükleyebilirim. Windows store da üyeliğimle göremiyorum oyunu kütüphanemde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: numeruscl

Merhaba,

oyunu kutulu olarak aldım xbox one için, peki pc me nasıl yükleyebilirim. Windows store da üyeliğimle göremiyorum oyunu kütüphanemde.

Xbox Play Anywhere özelliğinden yararlanabilmeniz için oyunun dijital sürümünü satın almanız gerekmekte, yani oyunun Xbox One versiyonunu kutulu olarak satın aldığınızda PC'de oynayamazsınız.
  • Quaresma2016 Q kullanıcısına yanıt
    Ben dun bolgeyi degistirdim yinede acmadi online adventureu. TTnetin ZTE modemi bagli modemden midir sorun? Fifa ve Battlefieldde online sorunsuz aciliyor tek sikinti Forzalarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

Ben dun bolgeyi degistirdim yinede acmadi online adventureu. TTnetin ZTE modemi bagli modemden midir sorun? Fifa ve Battlefieldde online sorunsuz aciliyor tek sikinti Forzalarda.

Hocam geçenlerde bi arkadaşta da vardı aynı sorun,sadece forma horizon 3 de bağlanmıyordu,modemden upnp kapatıp Xbox a port açtı ve dns tanımladı ardından sorunsuzca bağlantı.bi deneyin isterseniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    ps3 playstationun zirvesiydi, gitarlar silahlar tenisler 3 boyut Allah ne verdiyse koymuşlardı. yahu bu ps4 te ne çıktı? bir until dawn diye şahane bir baş yapıt ula o da kısa sürüyor birkaç günde bitiyor. diğer oyunlar ps3 alıp kuyunun dibini gören adam için falafoş oyunlar. vr diye bilgisayardan çaldığı bir teknolojiyi o da yarım yamalak yaptı ha bu arada 2000 lira civarı bir fiyatla. yani ps4 hiçbirşey yapmadığı gibi xbox ise elinden geleni ardına koymadı. vallahi kendimi zor tutuyorum x1s almamak için. ki şimdi exclusive oyunlarıda ucuzlamıştır 2. el al oyna sat beleşe oyunları getiririm x1s te.
  • 1 hafta oldu çekeli

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE)
  • Oyun pc'ye ne zaman çıkar. Satın almayı düşünüyorum eğer araç sesleri başarılı ise.

Project Cars'a devam edemiyorum, tüm araçların sesi aynı gibi hiç hoşuma gitmiyor. Yarış oyunlarında en fazla önemsediğim şey ses, grafik değil.

Pc çıkış tarihi ne zamandır ?

Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.