Şimdi Ara

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE) (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.250
Cevap
15
Favori
46.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar oyunu amazondan digital kod olarak satın almaya calistigimda Turkiyede oldugum icin musade etmiyor . Hesabı US hesabı yapıp alsam ve kodu aktive etsem bir problem yasar miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gskerem

Arkadaslar oyunu amazondan digital kod olarak satın almaya calistigimda Turkiyede oldugum icin musade etmiyor . Hesabı US hesabı yapıp alsam ve kodu aktive etsem bir problem yasar miyim ?

Amerika adresi girmeniz lazım amazon'a öyle satın alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

quote:

Orijinalden alıntı: gskerem

Arkadaslar oyunu amazondan digital kod olarak satın almaya calistigimda Turkiyede oldugum icin musade etmiyor . Hesabı US hesabı yapıp alsam ve kodu aktive etsem bir problem yasar miyim ?

Amerika adresi girmeniz lazım amazon'a öyle satın alabilirsiniz.

Kodu kullanirken bir problem yasamam dimi 60 dolar bosa gitmesin . Amerikan hesabi acip veya kendi hesabimi amerikana cevirip aliyorum ve bir problem olmuyor anladigim kadariyla degil mi ?
  • gskerem kullanıcısına yanıt
    Hocam bende xbox'da yeniyim ama hesabınızın bölgesini değiştirip kodu girmeniz gerekiyor diye biliyorum.Sonra eski bölgenize dönebiliyorsunuz sanırım.Yanlışsa biri düzeltsin bende tam bilmiyorum

• Ben pc ye aliyorum hocam yanlis geldim heralde pc konusu baska sanirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Oyunu 4 gün önce %100 bitirdim ve 1000G yaptım toplam 77 saat sürdü bu süre zarfında oyundan en nefret ettiğim şey gerizekalı Drivatar'lar oldu. Görev icabı daracık yolda drift yapacam bu salak yapay zeka yüzünden yapamadım her fırsatta engel oldular game padi kırıyordum neredeyse. Bu script sorununu hangi özürlü programladıysa iyi sövdüm inşallah kulakları çınlamıştır. Bunun haricinde arazi yarışı ağırlıklı bir oyun ve bu tarzdan pek hoşlanmıyorum. 2. oyunun üzerine koysalarda Horizon serisinin artık değişime uğrama zamanı geldi. Sokak yarışları ağırlıklı, bolca trafikte makas attığımız ve kenarda yayalarında olduğu bir oyun yapsalar satışları ikiye katlarlar. 2018 de Xbox Scorpio ya Horizon 4'ü çıkartacaklardır bekleyelim görelim.

helal olsun kanka..ben daha %44 teyim ve bikkinlik geldi herhalde 6 aya bende bitirmis olurum :) su satisa koydugum araclari sevabina alda gamescore acilsin :D

• Arkadaşlar d&r baktım xbox one için var pc ye demi oluyo o kadar para vercez boşa gitmesin :) yani Xbox one için olanı alıp cd ile pc ye kurulabiliyo mu?

• mercedes e200 M kullanıcısına yanıt
    Hayır
  • Teredo sıkıntısını aşamadığım için online oynayamıyorum. Aşabilen varsa yardımcı olabilir mi ?
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Cevabın için teşekkürler

• odogru77 kullanıcısına yanıt
    Dns vs degistirerek oluyordu sanirim bendede vardi bi ara.

• Arkadaşlar Amerika dan Steelbook Ultimate Edition sipariş ettim.
    İçerisinden çıkacak Season Pass, Vip ve Car Pack kodları için bir sıkıntı yaşar mıyım?

İngiltere Bölgesi üyeliğim.
  • xbox konularına bakarak kendini tatmin etmeye çalışan bir ps4 mağduruyum.

birde aradabir ps4 e geçmek isteyen exclusive oyun aptallığıyla kandırılmak isteyen xbox sahipleri var. kusura bakmayın ama sizin o excl. dediğiniz oyunlar ps3 den dönme çakma ps4 oyunları 200-300tl veriyorsunuz bu çakma dönmelere. xbox ise exclusive dedimi xbox one için ürettiği yeni seri oyun çıkarıyor, eski 50-100tl lik excl. x360 oyunlarını da x1 de oynanabilir hale getiriyor. ps4 ise bunu cilalayıp size excl. yeni oyun diye 200-300 liralara kakalıyor. ps4 iyi kucakladı bizi. daha ps4 e özel oyun çıkmadan ps4 yeni makine çıkıyor. boşuna yatırım diye buna denir. bu pazarlama mantığını yapan sony e kahrolsun. dünyayı enayi öküz yerine koydular ancak ben bu kucağa bir kere otururum. töbe daha sıfır ps4 oyunu almam. kucak görsünler bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

xbox konularına bakarak kendini tatmin etmeye çalışan bir ps4 mağduruyum.

birde aradabir ps4 e geçmek isteyen exclusive oyun aptallığıyla kandırılmak isteyen xbox sahipleri var. kusura bakmayın ama sizin o excl. dediğiniz oyunlar ps3 den dönme çakma ps4 oyunları 200-300tl veriyorsunuz bu çakma dönmelere. xbox ise exclusive dedimi xbox one için ürettiği yeni seri oyun çıkarıyor, eski 50-100tl lik excl. x360 oyunlarını da x1 de oynanabilir hale getiriyor. ps4 ise bunu cilalayıp size excl. yeni oyun diye 200-300 liralara kakalıyor. ps4 iyi kucakladı bizi. daha ps4 e özel oyun çıkmadan ps4 yeni makine çıkıyor. boşuna yatırım diye buna denir. bu pazarlama mantığını yapan sony e kahrolsun. dünyayı enayi öküz yerine koydular ancak ben bu kucağa bir kere otururum. töbe daha sıfır ps4 oyunu almam. kucak görsünler bakalım.

Hocam yazdıklarını cok doğru ama millet görmüyor bunu. Ps4 neslini adamlar remastered ile geçirdi. Bir oyun tanıtıyorlar 4 yıl sonra falan cıkıyor. Microsoft cok daha fazla exc cıkardı bu nesil

• quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Arkadaşlar Amerika dan Steelbook Ultimate Edition sipariş ettim.
    İçerisinden çıkacak Season Pass, Vip ve Car Pack kodları için bir sıkıntı yaşar mıyım?

İngiltere Bölgesi üyeliğim.

Hocam nereden aldınız amazon mu?
  • Hocam açıkçası Amerika dan ürün getiren forumdan bir üyemize getirtiyorum. Ya Amazondan ya Best Buy dan alacaktı.

Başka oyunlarda sipariş verdim mesela Battlefield 1 gibi. Oyunlar RF fakat Bonus içerik kodları benim hesap ile çalışmazsa bir anlamı kalmayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 12 Ekim 2016; 14:55:39 >
  • cabriyo kullanıcısına yanıt
    Ben de PS4 sahibiyken Xbox one s aldim bu bahsettiginiz konulardan dolayi. Iki yildir Uncharted 4 disinda bir exclusive oyun almamistim PS4e. Aldigim oyunlarin cogu EA oyunu oldugu icin Xboxa direk EA Access uyeligi aldim. PS4de de en cok duzgun bir araba yarisi oyunu bulmak konusunda sikinti cekmistim. Araba yarisi oyunu olarak ise once Gran Tourismo 6yi PS3e cikardilar PS4 cikmisken. Driveclubi ciktigi gibi de PS Plus versiyonunu erteleyip durdular. Launchundan beri bir tane duzgun araba yarisi gormedim PS4te. GT sportta onumuzdeki yila ertelendi. Xbox ise Forza Horizon 2, Motorsport 5, Motorsport 6, simdi de Horizon 3 cikti. Xbox Livea gelen ucretsiz oyunlarda bu yil PS Plusdan hep daha iyi oldu. VR ve Pro cikacagindan dolayi exclusive oyunlar PS4de nasil sekillenicek bilmiyorum ama su an Xbox daha iyi gozukuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuak29 -- 12 Ekim 2016; 15:08:21 >
  • tidus kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de tam emin degilim bu konu hakkinda ama ben xbox one s'i italyadan aldim icinden cikan fifa 17'de avrupa icin diye dusunmustum fakat amerikan hesabinda kullandim ve butun bonus packleri sorunsuz indirebildim. Battlefieldde de ayni olur mu bilmiyorum ama bir sorun cikmadi onda.
  • Onlinea oyunda bir turlu giremiyorum session ariyor gibi bir yazi cikiyor sonra hicbir degisiklik olmuyor. Youtubeda birkac dns ayari degisikligi gosteriyor onlari mi yapmam lazim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YannicK

Oyunu kitapligina eklersen pcyede indirebilirsin belki dene istersen.

Cevabın için teşekkür ederim.. kitaplığa nerden ekliyoruz ?

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.