Şimdi Ara

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE) (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.250
Cevap
15
Favori
46.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok titizimdir xbox 360 zamanında peçete ile tek tek yerdim cipsi:D sorun yok o yüzden
  • Forza Horizon 2 de dlc ile harita genislemesi satildimi dostlar ?

Fh3 icin 2 genisleme paketi satilacak deniyor

harita genisleme eklentisi gibi bisey olurmu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Bu adamların yıllardır çıkardığı paketler bellidir.

Forza Horizon 2

Storm Island- Yeni bir ada burası ve extra eventlar ile araçlar içeriyor fiyatı 20$
    Porsche DLC- Efsane Porsche arabaları ve yeni eventlar 20$

Şimdi bu iki DLC extraya giriyor oyunun ultimate edition paketi sadece aylık çıkan araç paketini kapsıyor

Forza Horizon 3'e car pass harici 35$ değerinde 2 map gelecekmiş bakalım nereyi ekleyecekler? Bunun haricinde 1 yıl sonra illa ki Porsche paketi yine çıkartacaklardır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE)

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE)

Felaket mis

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Bu adamların yıllardır çıkardığı paketler bellidir.

Forza Horizon 2

Storm Island- Yeni bir ada burası ve extra eventlar ile araçlar içeriyor fiyatı 20$
    Porsche DLC- Efsane Porsche arabaları ve yeni eventlar 20$

Şimdi bu iki DLC extraya giriyor oyunun ultimate edition paketi sadece aylık çıkan araç paketini kapsıyor

Forza Horizon 3'e car pass harici 35$ değerinde 2 map gelecekmiş bakalım nereyi ekleyecekler? Bunun haricinde 1 yıl sonra illa ki Porsche paketi yine çıkartacaklardır.

tesekkurler hocam

harita eklentisi icin para veririm ama arac icin para vermem diye aklimdan geciyor

gerci porsche bi istisna olabilir

• Şu konunun daha canlı olması lazım. FH2 gibi bu da sönük olmaz inşallah.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    merhaba

ben hem pc tarafını hem de xbox tarafını takip ediyorum. pc kullanıcısıyım ve pc için aldım oyunu. forumda fh3 ün pc tarafındaki konusu buradan daha canlı ve daha aktif duruyor.

yanlış anlaşılmasın. kesinlikle xbox ve pc yi kıyaslamak gibi bir amacım yok ama galiba forumdakilerin çoğu pc için aldığından o konu daha hareketli. sonuçta iki platformda ayrı ayrı zevkli ve pc ile xbox oyuncuları zaten beraber oynayabiliyor bu sebepten aşağıdaki linkede bakmanı tavsiye ederim:

https://forum.donanimhaber.com/m_117655464/mpage_46//tm.htm#120718309
  • Bu oyun efsane) Oynayın, oynatın)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herhangi bir Xbox One konusunun canli olmasini beklemeyin arkadaslar. Sebeplerini konusmaya gerek yok sanirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • recep61 kullanıcısına yanıt
    PC konusunda oyunu konuşan yok her zaman ki gibi aynı eziklikler. Yok oyun pahalı, sıstemim kaldırmıyor, oyun inmiyor, indi ama açılmıyor, performansı nasıl artırırım, en ucuz nereden alalım bla bla bla her konu aynı terane nefret edıyorum şu PC oyunculuğundan ya böyle rezil bir platform daha yok!

• quote:

PC konusunda oyunu konuşan yok her zaman ki gibi aynı eziklikler. Yok oyun pahalı, sıstemim kaldırmıyor, oyun inmiyor, indi ama açılmıyor, performansı nasıl artırırım, en ucuz nereden alalım bla bla bla her konu aynı terane nefret edıyorum şu PC oyunculuğundan ya böyle rezil bir platform daha yok!

Sana konsolunla mutluluklar. Ben ne diyorum sen ne anlatıyorsun. Önce demek istedigimi anla. Ben burda platform övmedim. Boş muhabbetlere gerek yok.

• Dun aksam alip indirmeye basladim AKK ile dun aksamdan beri 9 GB inmis sadece aybasina kadar tamami iner herhalde. Preorder packlerini 1 gunle kacirdimda umarim ileride alinabilen DLClerdir
    Site ismini yazar misin?

• 34sem kullanıcısına yanıt
    Hangi site ?
    Oyunlarin fiyat karsilastirdigin site.

• 34sem kullanıcısına yanıt
    http://www.digitalgamesprices.com/xboxone.php
  • Expension olayı çok kötü. 100 dolar para ver, sonra üstüne bir daha para ver. :D Oyuncular bu kadar sömürülmemeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 28 Eylül 2016; 12:45:12 >
  • recep61 kullanıcısına yanıt
    Gayet ıyı anladım demek istediğini ama sen beni anlamadın sanırım, yukarıda yazdığım nedenlerden dolayı PC konusu daha hareketli ama burada öyle gereksiz muhabbet yok.

• quote:

Gayet ıyı anladım demek istediğini ama sen beni anlamadın sanırım, yukarıda yazdığım nedenlerden dolayı PC konusu daha hareketli ama burada öyle gereksiz muhabbet yok.

Sen diyorsunki pc tarafinda hep sorunlar yaziliyor oylemi. Oyun cikmadan konu acildi ilk gunden beri canli. Oyun cikmadan da sorunlardan bahsedilemez ya. Ayrica duzgun baksan oyunu oynayanlarin yorumlari, oyun ici fotograflar, etkinlikler ve farkli seylerlede konun canli oldugunu gorurdun. Isteyen istedigi platformda oynasin. Ben iki tarafida takip ediyorun. Yok pc çöp falan diyipte karsi tarafi ezmeye calisacagina yapici konusmakta fayda var. Hep beraber eglenmeye bakalim. Ayrica pc tarafina gelip yine pc yi kotulediginide hatirliyorum gerek yok. Bana gore xbox iyi de gec.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.