Şimdi Ara

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE) (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.250
Cevap
15
Favori
46.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba Xbox oyun konsolum yok o yüzden bilmediğim için yardımınızı rica edeceğim.

Biliyorsunuz ki oyun Windows store'da 260TL.

Amazonda xbox/Windows kodu standart edition için 59.99
    Link burada : https://www.amazon.com/Forza-Horizon-Deluxe-Pre-Load-Windows/dp/B01GW3PAYE/ref=sr_1_4?s=videogames&ie=UTF8&qid=1474636365&sr=1-4&keywords=forza%2Bhorizon%2B3&th=1

Sorum ise şu; Xbox'ım olmadığı için bu keyi alsam internet üzerinden bir xbox hesabı oluşturabilir miyim? eğer oluşturabilirsem ve oyunu konsoldan değilde ps4'deki gibi internet tarayıcısı üzerinden kodu girerek tanıtsam daha sonra oyunu Windows üzerinden indirip oynayabilir miyim?

Çok saçma olabilir sorum ama bilmediğim için soruyorum.

Teşekkürler.
  • Keşke ps4te olsa dediğim tek microsoft exc oyunu bu. Zaten yarış oyunları konusunda microsoft baya iyi iş çıkarıyor.
    Her Xbox One sahibi oynamalı bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orangeblu -- 23 Eylül 2016; 19:24:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugragursoy

Arkadaşlar merhaba Xbox oyun konsolum yok o yüzden bilmediğim için yardımınızı rica edeceğim.

Link burada : https://www.amazon.com/Forza-Horizon-Deluxe-Pre-Load-Windows/dp/B01GW3PAYE/ref=sr_1_4?s=videogames&ie=UTF8&qid=1474636365&sr=1-4&keywords=forza%2Bhorizon%2B3&th=1

Sorum ise şu; Xbox'ım olmadığı için bu keyi alsam internet üzerinden bir xbox hesabı oluşturabilir miyim? eğer oluşturabilirsem ve oyunu konsoldan değilde ps4'deki gibi internet tarayıcısı üzerinden kodu girerek tanıtsam daha sonra oyunu Windows üzerinden indirip oynayabilir miyim?

Teşekkürler.

Tüm sorularına evet. Zaten Xbox hesabı diye bir şey yok MS hesabı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

quote:

Orijinalden alıntı: gokhanext

Benim hesap USA hesap.

Hong Kong İP ile Hong Kong store dan kolaylıkla alabilirsin.

Hesabının bölgesi farketmez.

Hocam yeniyim de xbox da sizce usa hesap mı açmalıyım tr mi?

Xbox'da bölge farkı yok

istediğin zaman konsolun bölgesini değiştirerek istediğin store'dan alışveriş yapabilirsin

• fh2 oynamış arkadaslar bilir car pass a ilerde zam gelirmi? fh2de gelmişmiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YannicK

fh2 oynamış arkadaslar bilir car pass a ilerde zam gelirmi? fh2de gelmişmiydi.

Gelmez. Tüm araç paketleri yayınlandıktan sonra indirim bile gelir, seneye bu vakitlerde de öldü parasına alırsın eğer bekleyebilirsen. Car Pass içerikleri işe yarar olursa, hoşuna giden araçlarsa bekleme al ama olsa da olur olmasa da tarzı diyeceklerin olursa bekle derim.
  • Teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

Arkadaşlar merhaba Xbox oyun konsolum yok o yüzden bilmediğim için yardımınızı rica edeceğim.

Teşekkürler.

Çok teşekkür ederim kardeşim. O halde 260TL vermeye gerek yok, konsol olarak alıp pc'den aktif edebilirim.
  • Maximum_Carnage kullanıcısına yanıt
    tek dlc fiyatı ne kadardı . teşekkür bilgi için.
  • quote:

Car Pass 30 dolar da tekli DLC'lerin fiyatını soruyorsanız eğer o paketteki araç sayısına ve içeriğine göre değişebiliyor, ama kabaca şunu diyebilirim ki Horizon 2 zamanı tekli bir araç paketi 5 dolardı ancak o zaman Car Pass fiyatı ise 25 dolardı, en güncel örnek Forza 6'da ise aynı Horizon 3 gibi Car Pass 30 dolarken araç paketleri 7 dolara satıldı. Ayrıca Forza 6'da yapmışlardı ama Horizon 3'te tekrarlanır mı bilinmez, ki umarım tekrarlamazlar, Car Pass içeriğine dahil olmayan bir araç paketi çıkarabiliyorlar ve o paketteki araçları seviyorsanız eğer Car Pass'e ek bir de ona ücret vermeniz gerekebiliyor.

Bu şoku da ilk olarak Forza 6'ya indirimden Car Pass aldığımda yaşamıştım, ki o da oyunun çıkmış en güzel paketiydi bence ama zaten Car Pass'i bile indirimden o Pass içeriğine dahil olmayan paketin kendisi kadar bir fiyata aldığımdan bıraktım eksik kalsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Car Pass 30 dolar da tekli DLC'lerin fiyatını soruyorsanız eğer o paketteki araç sayısına ve içeriğine göre değişebiliyor, ama kabaca şunu diyebilirim ki Horizon 2 zamanı tekli bir araç paketi 5 dolardı ancak o zaman Car Pass fiyatı ise 25 dolardı, en güncel örnek Forza 6'da ise aynı Horizon 3 gibi Car Pass 30 dolarken araç paketleri 7 dolara satıldı. Ayrıca Forza 6'da yapmışlardı ama Horizon 3'te tekrarlanır mı bilinmez, ki umarım tekrarlamazlar, Car Pass içeriğine dahil olmayan bir araç paketi çıkarabiliyorlar ve o paketteki araçları seviyorsanız eğer Car Pass'e ek bir de ona ücret vermeniz gerekebiliyor.

Bu şoku da ilk olarak Forza 6'ya indirimden Car Pass aldığımda yaşamıştım, ki o da oyunun çıkmış en güzel paketiydi bence ama zaten Car Pass'i bile indirimden o Pass içeriğine dahil olmayan paketin kendisi kadar bir fiyata aldığımdan bıraktım eksik kalsın.

Ben Ultimate almıştım Forza Motorsport 6'yı ve o şerefsizliği gördüğümde şok olmuştum. En yüksek paketi sat, Car Pass diye bir şey çıkar sonra da arabayı ekstra ücrete sat. Tamam paracısın anladık ama bu kadarı da çok büyük şerefsizlik.

• Oyunu uzun uzuuuuun inceledim şöyle;

SUPER

• Tek kelimeyle diyorsun

• resim çekmekten oyunu oynayamıyorumki arkadaş :D

FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

Teşekkürler.

Çok teşekkür ederim kardeşim. O halde 260TL vermeye gerek yok, konsol olarak alıp pc'den aktif edebilirim.

Rica ederim hocam aynen öyle, xbox.com'dan girersin keyi.
  • alican88 kullanıcısına yanıt
    dostum foto lar harika..devamını beklıyoruz...
  • PC de güçlü sistemlerde bile baya performans sorunları varmış 10 kişiden beşi oyunu düzgün oynayamıyor işte bu yüzden konsolu tercih ediyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  FORZA HORIZON 3 (ANA KONU - XBOX ONE)

Ön sipariş tamamdır. Kervana ben de katıldım. Şafak 3 diyelim mi

Oyunun standart kutulu sürümünü tercih edecekler D&R'da 235,99'a ön sipariş verebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vio35 -- 24 Eylül 2016; 9:37:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

dostum foto lar harika..devamını beklıyoruz...

eyvallah dostum atarim tabiki..bu arada mujdemi isterim bizim tv ler hdmi 2.0a ile hdr isleyebiliyor hocam test edilip onaylandi :)

buda guguk arkadasimiz bana attigi mesaj ;

ju7500 de dahili hdr yok gelmeyecekte ama buraya dikkat samsung dediki size hdr veremiyorum ama harici takılan cihaz hdr destekli ise hdr görüntü almanızı sağlarım diyerek HDMI portlarına HDMI 2.0a desteğini sağlayan yazılımı gönderdi. Bizim cihazlarda bu yazılımı alarak HDMI 2.0a oldu ve harici HDR desteği olan bir cihaz takılınca bana destek veriyor. Aşağıdaki linkte bundan bahsediyor.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.