Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: venom800
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.579
Cevap
37
Favori
213.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu trailerı ne zaman izlesem tüylerim diken diken oluyor. Şarkıyla beraber harika olmuş.
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Hocam bende giriyorum buraya yazmaya siz önce davranmış oluyorsunuz, güzel bir video olmuş ama body kit kısmına değinmemiş olsun yinede süper.
  • Şafak 105
  • Abi neden FH2 tadı alamadım ben bundan ya. Avustralya yavan geldi sanki Fransa ve Italya sahillerinden sonra. Gerekli gazı alamadım ben videolardan üzgünüm. FH2'nin atmosferi müthişti.
  • Kimse yazmamış. Oyunun preorder fiyatı da göz dolduruyor hani. Standart 60, Ultimate Edition 100 dolar...

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 15 Haziran 2016; 0:59:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun çok iyi görünüyor ama çok sistem istemez umarım,tek korkum bu.
    Böyle kaliteli bir oyunu patchlerle,yamalarla mafetmelerinden korkuyorum,quantum breakteki gibi.
  • 60 fps yi yakalamak hayal ama 30 fps yi kilitli şekilde yakalarsam çok iyi olacak yoksa oynanmaz

• Ben çok beğendim. Xbox 360'da Horizon'u kaç saat oynadım tahmin bile edemiyorum XO yüzünden Horizon 2 den de mahrum kaldım (360'a da çıktı ama arkadaşlar pek önermedi XO'daki ile fark çokmuş)
    Horizon 3 şahane olacak benim açımdan. Adam gibi açık dünya araba yarışımız olur oh mis
  • menü harita

• harita horizon 2 nin 2 kati buyuklugunde olacakmis

ultimate edition icerigi

http://www.teamvvv.com/en/news/comments/Forza-Horizon-3-Ultimate-Edition-announced-heres-what-you-get

• ben çok fazla crew kokusu alıyorum fh2 deki arabaların oturaklığı yok gibi. Biraz storm island dlclerini izleyim bakalım fikir vericek mi.
  • antking kullanıcısına yanıt
    The crew ile hiç alakası yok bu adamlar işini iyi yapıyor win10 ile gelen oyunlarda optimize geliyor buda öyle olur the crew optimizasyon özürlüydü ama alternatif olmayınca oynadık daha doğru düzgün arabam bile yok oyunu bitirdim para birikmiyor gerçi giremsim bile gelmiyor o kadar çok yarış,açık dünya,arabaları sevmeme rağmen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

Pilot hileli gidiyor şikanları hep kesti.. İlker benide yaz bu oyunda baya vakit harcıcaz gibi. PC de opt sorunu olmazsa bu oyun tutar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

Pilot hileli gidiyor şikanları hep kesti.. İlker benide yaz bu oyunda baya vakit harcıcaz gibi. PC de opt sorunu olmazsa bu oyun tutar.

apexe bakınca opt. sorunu yaşamayız diye düşünüyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: EXios

The crew ile hiç alakası yok bu adamlar işini iyi yapıyor win10 ile gelen oyunlarda optimize geliyor buda öyle olur the crew optimizasyon özürlüydü ama alternatif olmayınca oynadık daha doğru düzgün arabam bile yok oyunu bitirdim para birikmiyor gerçi giremsim bile gelmiyor o kadar çok yarış,açık dünya,arabaları sevmeme rağmen.

aynı bende senin gibi o kadar kuruldum the crew için ama yok. Oynadık oynadık yattı kenarda. Benim için en büyük eksisi fiziklerinin çok kötü olmasıydı.
  • antking kullanıcısına yanıt
    İşte süper olur o zaman. Apex 'in konusuna bakınca oyunun duyurulduğundaki heyecan yok. Esasında bendeki yarış ve içinde araçla turlanan oyunlara olan merak en kötüsünü bile arşive eklememe vesile oluyor. Crew 'den bahsetmişler ilk çıktığında almıştım oyun içinde toplam yaptığım yol 50 km yi geçmez. Oyunu alır almaz gençlere bu oyun hayal kırıklığı diye mesaj bile atmıştım fakat bütün arkadaşlarım TDU beklentisiyle oyunu yinede almışlardı. İnşallah bu oyun beklentileri karşılıcak.
  • bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    bu oyunu iki şey taşıyıcak şehirde ki canlılık ve fizikler. İehir önceki oyunlara baktığımda çok boş kalıyordu. Pc ye gelmesi ile biraz canlılık katabilirler. Fizikler fh2 de iyi görünüyordu ama off road yapan lamboyu burada görünce aklıma soru işareti gelmedi değil. Kişiselleştirmeyi zaten konuşmaya gerek yok.
  • bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    abi bu oyun dehşet olacak

104 günümüz kaldı

ama fiyat baya tuzlu

258 lira(yazin dogalgaz faturalarindan tasarruf ettigimizi duymus olmalilar)

http://store.xbox.com/tr-TR/Xbox-One/Bundle/Forza-Horizon-3-Standard-Edition/fce49215-544e-4e28-93c3-b80802c8c12f

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 15 Haziran 2016; 20:23:21 >
  • son 104

2496 saat

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.