Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (373. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.579
Cevap
37
Favori
213.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu oyunu adam akıllı oynayamadım gitti. Oyun hiç açılmamaya başladı sildim tekrardan kurucaktım c diski ssd 128gb lık o yüzden d diskine kurucam d diskini görmüyor. wsreset attım bi kaç kere yine olmadı. Ne yapmalıyım sizce ?
  • Benzin 7, Horizon 3

• Teknik sorunları devam ediyor mu hala alınır mı?
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    Hala tek tuk sorunlar yasanabiliyor. Bana kalirsa bu kadar yaklasmisken horizon 4 alinmali.
  • Bullseye_F16 kullanıcısına yanıt
    Johnny Tran's S2000

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Johnny Tran's S2000

Aynen
  • Fh3 e en baştan başlanabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alees07

Fh3 e en baştan başlanabiliyor mu?
    Windows Ayarlar -> Uygulamalar -> Uygulamalar ve Özellikler kısmında "Bu Listeyi Ara" çubuğuna Forza yazarsanız FH3 gelir. Gelişmi seçeneklerine girip oradan sıfırlanıyor diye biliyorum. Ben denemedim. Sanırım mevcut oyununuz gidiyor. Bu aptal oyunda farklı bir save açıp oradan başlayayım diye bir şey yok.
    Çok saçma bir save sistemi var onlara da baktım youtube dan. yorumlarda çevrimdışında siliniyor fakat çevrimiçi olunca tekrardan ilk save dosyasından devam ediyor diyorlar. Uğraşmaya gerek görmedim o yüzden.. teşekkürler..

• alees07 kullanıcısına yanıt
    Tekrar oyuna girince soruyor buluttan yükleyeyim mi diye. Yükleme derseniz silinmesi lazım.
    Aynen katılıyorum oyunu kaydedip ben istediğimde yeni oyuna geçebilmem lazım banada çok saçma geliyor

• Bugün markete gireyim dedim indirim var mı diye gördüm ki fiyat 100e düşmüş direk. Almayı düşündüm ama direk 4'e geçmek daha mantıklı olacak gibi. Umarım 3teki sorunlar onda da yaşanmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2g ekran kartı ile low video memory hatası alıyorum low da bize yine nasip değil horizon motorsport a devam.

• Oyuna yeni güncelleme gelmiş sanırsam uprage kısmındaki simgeler değişmiş oradan fark ettim.Oyunu 4K Medium High arası oynuyorum araç içi kulladığım zaman artık bazı arabalarda ibreleri göremiyorum yani çözünürlükleri çok düşük okunmuyor.Ne yapmalıyım sizce?
    Ayarlar:https://i.hizliresim.com/b611o8.png
    Bozuk:https://i.hizliresim.com/7DJJj5.png
    Sağlam:https://i.hizliresim.com/mobbn0.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatic -- 5 Eylül 2018; 19:15:18 >

Uğraşmaya gerek görmedim açıkcası.. fh4 e yeni kariyer olarak başlarız artık..

• Xboxta oynuyorum ben oyunu bitirdim ama 19 ve 20. Barn nasıl açılıyor? Bir türlü beceremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fd_exelero -- 10 Eylül 2018; 20:15:23 >
  • benim takoz çalıştırır mı win 10 yüklesem
  • Bide build rehberi bulabilsek:/

• Forizon 3 + hotwheels dlc bulunan hesabımı satıyorum almak isteyenler pm atabilir

• 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.