Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (360. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.579
Cevap
37
Favori
213.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyunu indirdim ve şimdilik sorunsuz oynuyorum.
    Sadece üç konuda sıkıntı var ama 4 sorum olacak sizlere.

1.Oyunda zaman zaman kasılmalar oluyor. Özellikle internetten birkaç sayfa açık olduğunda, bunun üzerine oyunu açtığımda oluyor.
    Sistemim;

i5 4690k
    gtx970
    8gb ddr 3

2.oyunda yeni başladığımda festival alanından başlıyorum oyunu, haritanın sağ alt kısmından. Levelim 20 bu arada.
    Fakat haritada bir yerden bir yere gitmek istediğimde, o noktaya daha önce gidip yolu açtırmış olsam bile, oraya ışınlanamıyorum.
    Mecburen tüm yolu kat etmek zorunda kalıyorum. Haritada ışınlanma özelliği yok mudur ?

3. Ekranın sol altında mini harita var ve hemen bitişiğinde C butonu var. Buradan oyun boyunca benimle konuşan kızla iletişime geçiyorum ancak, C ye tıkladığımda 4 sıra konuşma metni çıkıyor ve sadece en üstteki satırı seçebiliyorum. L butonu ile ve cadde yarışı istermisin gibisinden soruyor. Alt satırlara inemiyorum. Nasıl yapabilirim ?

4.Oyunun en kapsamlı eklentisinde 44 araç satın alınabiliyor. Bunu en uygun nereden ve kaça satın alabilirim ?

5. Bu da bonus soru olsun. Oyunu **** den satın aldım geçen hafta ve standart versiyonu vardı sadece. Deluxe falan yoktu. Aklıma takıldı, üst versiyonu alsaydım, ekstra harita mı açılacaktı? Ve standart versiyonun üzerine cüzi miktar ekleyerek oyunu deluxe' e yükseltmek mümkün mü ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• dslrman D kullanıcısına yanıt
    Öncelikle aramıza hoş geldin.

1. Ram sıkıntısı çekiyor olabilirsin.

2.Fast travel var.Başlangıçta kolayca açtığın Festivallere gidebilirsin ayrıca istediğin yere gitmek için perks sekmesi altından fast traveli açman gerekli. Bonus (Şimşek sembollü) levhaları var onları kırdıkça f.t için vereceğin para miktarı azalır 50 tanesini(tamamını) kırarsan ücretsiz yolculuk yaparsın.

3.Online girmen gerektiği için olabilir veya oyunun başında olduğun içinde olabilir tam hatırlamıyorum.

4.Mağazaları tek tek kontrol ediceksin(indirimlerde başlığa yazıyorum) amazon,win10 vb...

5.Deluxe ve ultimate içinde yok ekstra harita için expansion pass(2 harita bulunuyor) alman lazım güzel indirimler gördü(win10 mağaza).Deluxe yükseltmek mümkün şöyle ki verdiği içeriği ayrı şekilde para vererek alırsın direkt yükseltme diye birşey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• EXios kullanıcısına yanıt
    2 gun once 600 liraya platin paket gibi bisey vardi gold uyelere 180 liraydı bulamiyorum ama artik :)

• mustiua M kullanıcısına yanıt
    İlk yazını gördüm ama bilmediğim için cevaplayamadım.Şimdi mağazaya baktım süresi bitmiş.

https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/fh3-platinum-plus-expansions-bundle/9n3rzqgc6k10?activetab=pivot%3aoverviewtab

• EXios kullanıcısına yanıt
    Artik forza 4 cikinca alinabilir olacak sanırım full paket benim için. Gördüğüm en pahali oyun bu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: EXios

Öncelikle aramıza hoş geldin.

1. Ram sıkıntısı çekiyor olabilirsin.

2.Fast travel var.Başlangıçta kolayca açtığın Festivallere gidebilirsin ayrıca istediğin yere gitmek için perks sekmesi altından fast traveli açman gerekli. Bonus (Şimşek sembollü) levhaları var onları kırdıkça f.t için vereceğin para miktarı azalır 50 tanesini(tamamını) kırarsan ücretsiz yolculuk yaparsın.

3.Online girmen gerektiği için olabilir veya oyunun başında olduğun içinde olabilir tam hatırlamıyorum.

4.Mağazaları tek tek kontrol ediceksin(indirimlerde başlığa yazıyorum) amazon,win10 vb...

5.Deluxe ve ultimate içinde yok ekstra harita için expansion pass(2 harita bulunuyor) alman lazım güzel indirimler gördü(win10 mağaza).Deluxe yükseltmek mümkün şöyle ki verdiği içeriği ayrı şekilde para vererek alırsın direkt yükseltme diye birşey yok.

Exios teşekkürler.

İnterneti açıkken giriyorum ama online kullanamıyorum. En azından çevremde online kimseyi göremiyorum. Bazen bazı araçların çevresinde yeşil hedef oluyor. Onlarla yarışıp kazanınca, galiba arabaları benim oluyor.

Ram sıkıntısı çekiyor olabilirim. 2x4 DDR3 ün yanında, aynı marka ve model bir gskill seti daha(2x4) alsam faydası olur herhalde. Zaten 64 bit Windows 10 yüklü, 16gb i da rahatça görür.

1.Siz oynarken, fps düştüğünde falan oyun en çok kaç gb ram kullanıyor?

2.Oyunda hangi klasmanda araç kullanırsam, o klasmanda araçlar beliriyor. Bu açıdan biraz saçma olmuş. Her çeşit araç olmalıydı seviye olarak.

Aklıma geldikçe sorularımla size rahatsızlık veririm :)

• dslrman D kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Her zaman sorabilirsin.

Ram kullanımına hiç dikkat etmedim.Tabi benim ki bir tahmin bazen saçma sapan sebeplerden optimizasyondan da olabiliyor.

Online sekmesi var ordan online oynayabilirsin zaten arama başlatıyorsun bulduğunda veya açtığında haber veriyor şu tuşa bas bağlan diye.Onun haricinde yanında gördüğün araçlar bot, yanlarında kornaya basarsanız konvoy oluşturabiliyorsunuz.Yeşil hedef ekstra para getiren olması lazım arabasını alma yok.

• mustiua M kullanıcısına yanıt
    G2a,kinguin gibi sitelerden 3-4tlye haftalik gold uyelik alinabiliyordu bir ara simdi durum nedir bilmiyorum.

• HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    Tamamdır aklımda bulunsun o paket kalkmış tekrardan gelirse bakarız artık.

• Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

• Tüm yarışları bitirdim 2 tane şampiyonam kaldı sadece bende trainer yükledim fakat pişman oldum geri alma şansım var mı sizce ?

• Arkadaşlar selam

Ps4 proda oynanacak 3 oyun arasında kararsız kaldım hangisini alayım sizce

Horizon3 (ps storeda göremedim bu arada)

Crew

Nfs payback

Hiçbirisinde 2 oyuncu yok bu arada değil mi?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldenHill -- 11 Mart 2018; 15:19:37 >
  • GoldenHill kullanıcısına yanıt
    playstationda forza yok.

• Yapma ya güzel oyundu

Geri kalanlar arasında hangisi tercihiniz olurdu?

• Oyun kaç GB arkadaşlar. Bu oyun için illa Windows 10 mu kurmak gerekiyor?

• Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    55 gb windows 10 şart

• Arkadaşlar merhaba.

Oyunu satın aldım ve yaklaşık 1 haftadır oynuyorum.

Her şey iyi hoş lakin oyunda random crash sorunu var. Tamamen rastgele durduk yere oyun crash olabiliyor.

W10 1709 tüm güncellemeler yüklü. Farklı Nvidia driver'ları denedim. Mikrofon kapamayı denedim ama sonuç alamadım.

Son çare yeni iso indirip sıfırdan W10 kurucam sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 14 Mart 2018; 13:12:11 >
  • Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

• 4. oyun gelecek mi arkadaşlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

Arkadaşlar merhaba.

Oyunu satın aldım ve yaklaşık 1 haftadır oynuyorum.

Her şey iyi hoş lakin oyunda random crash sorunu var. Tamamen rastgele durduk yere oyun crash olabiliyor.

W10 1709 tüm güncellemeler yüklü. Farklı Nvidia driver'ları denedim. Mikrofon kapamayı denedim ama sonuç alamadım.

Son çare yeni iso indirip sıfırdan W10 kurucam sanırım.

Dostum format da atsan sürücü de kursan bu sorunun çözümü yok. Her sistemde yaşanıyor maalesef çünkü oyun sorunlu. W10 1709 update'ten sonra oyunu bir türlü oturtamadılar ilgilenmiyorlar da açıkçası.

@Tutankhamun66 Forza Horizon 4 Kasım'da bizlerle.
  • 
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.