Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (355. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.579
Cevap
37
Favori
213.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: N20

quote:

Orijinalden alıntı: dejavu15

quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Başlat menüsünü açıp depolama yazın ya da arama yerine depolama yazın. Uygulamaların nereye kurulacağıyla ilgili bir ayar göreceksiniz. İstediğiniz sürücüyü orada seçebilirsiniz.
    +isostar siz de bahsettiğim bu yöntemi yapın. Seçtiğiniz sürücüye oyunlar ve uygulamalar otomatik taşınacaktır.

@GT_55 Powershell'i yönetici izniyle açıp, şu kodu girip enterlayın. İşlem bittikten sonra yeniden başlatın.
    quote:

Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"

Eger olmazsa oyunu aldığınız Microsoft hesabıyla bilgisayarınızda oturum açıp öyle deneyin.

@dejavu15 @N20 Ben de aynı sıkıntıyı yaşadım ama şunları yapınca düzeldi biraz. Öncelikle program ekle kaldıra girip Forza Horizon 3'e bir kez tıklayın. Altta gelişmiş seçenekler yazısına tıklayın. Sıfırla seçeneğine tıklayın. {Oyun silinmez bu yöntemle} Sonra oyunu açın. Oyun açılırken mikrofon izni istediğinde vermeyin, hayır deyin. Sonra oyuna başlayın bakalım donma olacak mı.
    Eger olursa yine sıfırlayın oyunu, yine mikrofon izni vermeyin, artı olarak bu sefer preset kullanmak yerine custom deyip kendi ayarlarınızı yapın.

cevabınız için teşekkür ederim fakat denetim masası-program ekle kaldır da forza gözükmüyor :S

başlat>ara>denetim masası>
    windows 10'un yeni program ekle kaldır menüsü var ona girerseniz görürsünüz.
    https://img.purch.com/o/aHR0cDovL3d3dy5sYXB0b3BtYWcuY29tL2ltYWdlcy93cC9wdXJjaC1hcGkvaW5jb250ZW50LzIwMTUvMDcvMTQzNzQxNTYzMV81MDAuMDMwNDk3NTkyMzQwMy5wbmc=

teşekkürler dediğiniz kısmı buldum fakat veri temizlemek oyundaki mevcut kayıtlı profilimi silecek mi ? 15 saate yakın oynama sürem var , ayrıca Sercan Ç. isimli arkadaş windows sürümü hakkında öneride bulunmuş. Şu an windows 10 pro sürüm 1709 kullanıyorum. Son sürüm bu mu acaba ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N20

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Başlat menüsünü açıp depolama yazın ya da arama yerine depolama yazın. Uygulamaların nereye kurulacağıyla ilgili bir ayar göreceksiniz. İstediğiniz sürücüyü orada seçebilirsiniz.
    +isostar siz de bahsettiğim bu yöntemi yapın. Seçtiğiniz sürücüye oyunlar ve uygulamalar otomatik taşınacaktır.

@GT_55 Powershell'i yönetici izniyle açıp, şu kodu girip enterlayın. İşlem bittikten sonra yeniden başlatın.
    quote:

Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"

Eger olmazsa oyunu aldığınız Microsoft hesabıyla bilgisayarınızda oturum açıp öyle deneyin.

@dejavu15 @N20 Ben de aynı sıkıntıyı yaşadım ama şunları yapınca düzeldi biraz. Öncelikle program ekle kaldıra girip Forza Horizon 3'e bir kez tıklayın. Altta gelişmiş seçenekler yazısına tıklayın. Sıfırla seçeneğine tıklayın. {Oyun silinmez bu yöntemle} Sonra oyunu açın. Oyun açılırken mikrofon izni istediğinde vermeyin, hayır deyin. Sonra oyuna başlayın bakalım donma olacak mı.
    Eger olursa yine sıfırlayın oyunu, yine mikrofon izni vermeyin, artı olarak bu sefer preset kullanmak yerine custom deyip kendi ayarlarınızı yapın.

cevabınız için teşekkür ederim fakat denetim masası-program ekle kaldır da forza gözükmüyor :S

başlat>ara>denetim masası>
    windows 10'un yeni program ekle kaldır menüsü var ona girerseniz görürsünüz.
    https://img.purch.com/o/aHR0cDovL3d3dy5sYXB0b3BtYWcuY29tL2ltYWdlcy93cC9wdXJjaC1hcGkvaW5jb250ZW50LzIwMTUvMDcvMTQzNzQxNTYzMV81MDAuMDMwNDk3NTkyMzQwMy5wbmc=

teşekkürler dediğiniz kısmı buldum fakat veri temizlemek oyundaki mevcut kayıtlı profilimi silecek mi ? 15 saate yakın oynama sürem var , ayrıca Sercan Ç. isimli arkadaş windows sürümü hakkında öneride bulunmuş. Şu an windows 10 pro sürüm 1709 kullanıyorum. Son sürüm bu mu acaba ?

yok herhangi bir kayıtı silmez.

• Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

Bu geceden.

• Direksiyon ile oynayanlar ayar paylaşabilir mi lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antking

Direksiyon ile oynayanlar ayar paylaşabilir mi lütfen

aynen ya. kimse bilgi paylaşmiyor.yardımcı olalim lutfen birbirimize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antking

Direksiyon ile oynayanlar ayar paylaşabilir mi lütfen
    Silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozcaadalı -- 3 Ocak 2018; 10:13:44 >
  • Oyun iyi güzel hoş 10 numarada.

Zırt Pırt olmadık yerde kapanıyor.

Başka bir çözümü olan var mı?
  • https://leadergamer.com.tr/forza-horizon-4-ilk-soylentiler/amp/

Japonya hayırlı olsun..

• Sırf bu oyun serisi için (2-3) xBox one bakmaya başladım. 650 civarına bulur bulmaz alıp oynayacagım bu keratayı .
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    Japonya çok güzel olur. Modifiye cenneti nede olsa. Ama Soldan akan trafikten bıktık ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlightClub -- 7 Ocak 2018; 1:57:9 >
  • Final fantasy witcher yada bir rpg oyunu oynarken fh3 kadar zorlanmadim...1 haftadir amacsizca oynuyorum..nereye gidecem hangi yarislara katilacam festival nedir hangi yarislari yaptim yada eksik anlamiyorum..menulerde karman corman.bi araba yarisi oyununu neden bu kadar karışık yaparlar bilmiyorum

• enesemre kullanıcısına yanıt
    Karışık değil aslında gayet basit. Açılan yarışları yapın. Yenileri açıldıkça onları da yapın. Renklerle ayrılmışlar zaten.
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    Haritayı büyük yapsınlar da capon da olur. Her türlü soldan akıyoruz zaten
  • arkadaşlar magaza degiştirip oyunu ucuz alma olayı kalkmıştı dimi
  • Gift kartı olan her ülkeden alabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SUBY
    Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]
  • "Sign in needed" hatası yüzünden oyuna giremiyorum. İnternette araştırıyorum da tam net bir çözümünü bulamadım. Klasik, oyunu sil yada format at gibi çözümler var ama bunlara da yanaşmak istemiyorum. Bu sorunu daha önce yaşayan var mı?
    Askerde olduğum için 6 aydır falan girmedim oyuna. Hem oyun hem de sistem güncellemelerini yaptım. Fakat bu hata yüzünden oynayamıyorum.
  • merhaba bu oyunu indirime girince almak istiyorum, ama neden ilk sayfadaki gibi zahmetli işleri var? windows storedan alıp indirsem sorun mu çıkacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mike4peace

merhaba bu oyunu indirime girince almak istiyorum, ama neden ilk sayfadaki gibi zahmetli işleri var? windows storedan alıp indirsem sorun mu çıkacak?

merhaba , oyunu 3 hafta önce satın aldım ve zahmetli bir işle karşılaşmadım. Satın alıp indirmeye başladım herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Fakat ben de dahil arkadaşlarımla 3 kişi oynuyoruz. Discord veya skype dan konuşurken hepimizin oyunu farklı zaman aralıkları ile önce takılıyor sonra kapanıp masaüstüne atıyor. Mikrofon devre dışı bırakma veya başka birkaç öneriyi de denedim ama çözemedim bir türlü. Bu sorun bazen can sıkıyor ve hevesinizin kaçmasına neden oluyor söyleyeyim
  • 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.