Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (347. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.579
Cevap
37
Favori
213.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aliveli3434 beni de ekleyin yeni başladım ama beraber oynamak isterim
  • Almayi cok istiyorum direksiyonsuz oynayanlar varsa oyle de keyifli mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @aragorn4554

Alan arkadaşlar yardımcı olsun bakmış olabilirsiniz yinede sorayım dedim: online alışverişe açıık mı? Limit düşük olabilir? Karta tam para yatırdıysan 5tl fazla yatır.Aklıma gelenler bunlar banka kartı olarak enpara ile alışveriş yapılıyor kampanyası var sizin kartta problem çıkması ilginç.

@osmandemi2

Listeye ekledim.Aramıza hoş geldiniz.

@Borgaerd

Oynanıyor neden oynanmasın ancak yarışı ne kadar sevdiğine bağlı sonra klavyeyi bahane edip oynamam diyebilirsin.

• Dostlar beni de ekleyin firlame33
  • EXios kullanıcısına yanıt
    Herşey tamam zaten microsoft mağazası ve origin hariç her yerden alışveriş yapabiliyorum. İlgin için teşekkürler artık başka bişeyler denemeye çalışacağım.
  • Listeye ekledim.
  • pc den oynayan var mı
  • Arkadaşlar xbox veya pcden başka mağazadan(us,hk vs..) aldığımız oyunu sorunsuzca oynayabiliyor muyuz? Dlc(tr) ile oyunu(us) farklı farklı ülkelerden alsak sorun olur mu?

Olmaz. Oyun ilk çıktığında Singapur Store'da çok ucuzdu ve çok fazla kişi oradan aldı. FM7'de Rusya Store'da çok uygundu yine bir çok kişi oradan aldı fakat bir kaç gün sonra Microsoft uyanıp fiyatını yükseltti.
  • Özlemişim
    Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgilendirme için bundan sonra bütün xbox mağazalarına bakıp alırım artık.

• Oyun nerde 100 tl

• İ7 4720 hq 8 gb ram ve geforce 960 m im var calisir mi

• Oyunu sonunda cepteteb banka kartıyla alabildim. Şu an yükleniyor. Oyun hazır olunca nickimi gönderip beni de listeye eklersiniz artık.
  • aragorn4554 A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, aramıza hoş geldin.

• Ya dostlar bir benim mi başıma geliyor Fall Create Update öncesinde ne mavi ekran hatası aldım ne bir atma sorunu yaşadım ama bu son 1709 sürüme geçince (temiz kurulum ile) oyun sapıtmaya başladı bazen oyundan atıyor bazen de kitlenip mavi ekran veriyor. Kaldırıp bir daha yüklemeyi de gözüm yemiyor malum boyutu, Windows mağazasının indirme sıkıntıları vs derken. Var mıdır bir çözümü ya da aynı derdi yaşayan kişi?
    Benide listeye ekle diyeceğim ama emin değilim.3 kez indirmeye başladım.İlk denememde storedan indirdim açmadı.İkinci denememde 40 gb indirmişken bağlantı sorunu ile yarıda kesildi bakalım bu sefer ne olacak.Dua edin bana
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    Son durumu bilmiyorum ama durduysa hiç düşünmeyin silin baştan indirin.Eğer internetin hızını 100mb yapma şansınız varsa öyle indirin diğer türlü sıkıntı çıkabiliyor şansa bağlı.

• İndirimde iken almayı istiyorum ama oyun indirme sorunları oyuna girememe sorunları yüzünden hevesim kaçıyor adam gibi yapamadılar 1709 güncellemesinden sonra oyunu
  • Nickim winc45. Listeye ekleyin lütfen :)
  • 
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.