Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (329. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.579
Cevap
37
Favori
213.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar oyunu aldım ama girmeye çalıştığımda böyle bir yazı çıkıyor yardım edermisiniz

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlightClub

Ne yazık ki yok.

yardım edermisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: X.İ.R

arkadaşlar oyunu aldım ama girmeye çalıştığımda böyle bir yazı çıkıyor yardım edermisiniz

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

1) Windows 10 üzerinde , Setting > Apps ten Horizon 3 ü bulup Data sını silin daha sonra oyunu açın save dosyanızı tekrar cloud tan download edicek.

2) Aynı adımları uygulayıp oyunu açın cloud tan save dosyanızı download ederken cancel a basın , bu oyunun sıfırdan başlamasını sağlıycak.

3) Uyarı mesajın da yazdığı gibi Support ile iletişime geçin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Maxwell1 kullanıcısına yanıt
    dediğinizi yaptım olmuyor aynı hata devam ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

Amd 17.6.1 ile oynayan var mi oyunu.Surekli bir oyun icinde kapanma problemi basladi simdi Temiz kurulum yaptim,yine ayni problem devam ediyor.

Edit:Win10 da game mode acik buyuk ihtimal onunla alakali bir sorun.Simdi kapattim bakalim ne olacak.

Oyun modunu ve oyun çubuğuyla ilgili her şeyi kapatınca baya düzeliyor, sıfırlanmıyor ama düzeliyor. Microsoft'un müthiş oyun modu kendi oyununda çökmeyi artırıyor.
  • Şu yol keşfetmede, 485/488'de kaldım.O kadar haritayı didik ettim, yinede keşfetmediğim bir yol bulamadım.Aranızda 488/488 yapan var mı?
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım hocam bende 487/488 de kalmıştım birkaç gün aramaya başlayınca sonrasında buldum, tavsiyem fast travel gibi şeyler için bölünmüş harita yapmışlar internette onları kullanarak arayın. Birde birkaç tane yol sadece başı ve ucu gözüküyor onlara dikkat edin haritada kesilmiş gibi gözüküyor yolun ortası yok yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atheet

Ben yaptım hocam bende 487/488 de kalmıştım birkaç gün aramaya başlayınca sonrasında buldum, tavsiyem fast travel gibi şeyler için bölünmüş harita yapmışlar internette onları kullanarak arayın. Birde birkaç tane yol sadece başı ve ucu gözüküyor onlara dikkat edin haritada kesilmiş gibi gözüküyor yolun ortası yok yani

Valla youtube'daki videolara da baktım.Yine de bulamadım.Acaba bug mu oluyor oyunda.Birde bölünmüş harita derken orayı tam anlayamadım hocam.
    Yaptım ben geçenlerde uğraşıp 488/488. Haritadaki bütün işaretleri kapatın tamamen çıplak kalsın, muhakkak çıkıyor toprak yolların ucunda falan tek noktalık açılmamış yerler. Tek tek uğraştım oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Yaptım ben geçenlerde uğraşıp 488/488. Haritadaki bütün işaretleri kapatın tamamen çıplak kalsın, muhakkak çıkıyor toprak yolların ucunda falan tek noktalık açılmamış yerler. Tek tek uğraştım oldu.

https://www.flickr.com/photos/djkustoms/29238687213
    Şu haritadaki ile birebir karşılaştırma yaptım, hiçbir fark göremedim.

şunlar gibi hocam birisi kesiliyor birisi bitiyor ve başka yol başlıyorForza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: atheet

şunlar gibi hocam birisi kesiliyor birisi bitiyor ve başka yol başlıyorForza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

Aynen, işte özellikle onlara baktım. Ve 487 bile değilim, 485'im. Yani bir tane gözden kaçırsam tamam da, 3 tane gözden kaçırmak ne bileyim, oyunda bir hata var gibi geliyor bana. :)

Bu iki linkte çeşitli fotolar paylaşılmış. Karşılaştırarak bakabilirsin.

https://www.trueachievements.com/a223064/i-know-these-roads-achievement
    https://www.trueachievements.com/forum/viewthread.aspx?tid=841469

Bug yok mutlaka göremiyorsundur aşırı dikkatli bakman lazım bende de 1 tane eksik kalmıştı 45 dk da ancak buldum tv nin içine girmiştim gözüm yaşarmıştı en son.

• Ulen öyle bir yeri kaçırmışım ki, neyseki hallettik arkadaşlar. Yardım için teşekkürler. Bu arada sadece barn finds kaldı.18/20 sanırım, önceki forzathonda açılan yerler, başka yolu yok mu eksik kalan 2 garajı bulmak için. :)
  • oyunu singapurdan almaya çalışıyorum ancak hata veriyor.en ucuz nereden ve nasıl alabiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam, microsoft'un indirimi dolayısyla bu oyunu almak istiyorum ama hala oyun pahalı olduğu için bazı tereddütlerimi sormak istedim, yardımcı olursanız sevinirim.

Elimde Logitech G27 var ve Asetto Corsa ve Project Cars oynuyorum genelde. Forza 6 Apex'i yeni indirdim ve oynadım. Oyun grafik ve içerik olarak çok iyi ama ne yazık ki direksiyon hissiyatı ve sürüş bakımından hayal kırıklığı oldu benim için.
    Sormak istediğim, horizon 3 de aynı Apex gibi mi? yoksa direksiyon hissi bakımından daha iyi/kötü diyebilir misiniz?
    Bunu iyileştirmenin bir yolu var mı? logiteh profiler ve oyun için ayarlar ile oynadım biraz ama pek bişey değişmedi açıkçası. Araç sanki buz üstünde gidiyor, yol tutuşunu hiçbir şekilde anlayamıyorum. Açıkçası oyunu da sürüş asistleri ile de oynamak istemiyorum.
    Asetto Corsa kadar olmasını beklemiyorum (onun sürüş hissi muhteşem, sanırım o şekilde bir oyun başka yok, neden yapamıyorlar onu da anlamış değilim), ama en azından project cars'a yakın olursa oynanbilirliği iyi olacaktır. Eğer kötü ise bu güzelim içeriğe ve grafiklere çok yazık gerçekten.

Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

• Cdkeys,amazon var.Cdkeys 42$, amazon 60$(indirimsiz),mic tr mağaza da şuan gold üyelere indirimli 130tl gold üyelik ücretsiz deneme sürümü pc için var mı bilmiyorum. 1-2$ tam fiyatını bilmiyorum birkaç günlüğüne gold üyelik alabilirsiniz kinguin veya başka bir siteden.
  • Arkadaşlar merhaba, ben PC'den expansion pass almak için 2 günlük trial code almıştım ancak hesabım daha önce bir xbox'ta açılmadığı için kodu aktive etmeme izin vermedi Microsoft. Ben durumun böyle olduğunu bilmiyordum tabii. Bu işin bir hal çaresi var mıdır, yoksa kodu işine yarayacak olan bir arkadaşa hediye etmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ghost-BSC G kullanıcısına yanıt
    Xbox live kodu aldiysaniz illa hesabin illa xboxda acilmasina gerek yok.Sadece bir defa kod kullanildiysa ikinci kodu kabul etmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.