Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (240. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.579
Cevap
37
Favori
213.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekledim hocam tabi ki katılabilirsiniz.Başlıkta yazdığım gibi Pazar saat 20:00'da toplanıyor araba olarak sadece BMW ile gelebilirsiniz.

DipNOT= Arkadaşlar BMW etkinliği en hızlısı en güçlüsüyle geleyimde şunları geçeyim demeyin gönlünüzde hangisi varsa onunla gelin eğer yarışa falan geçiş yaparsak BMW'ler arası geçiş serbest haksızlık olmasın diye.Yine de seçtiğiniz arabayla girebilirsiniz sonuçta biz bize keyif amaçlı oynuyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeanti22

Arkadaşlar şöyle bir sistem toplamayı düşünüyorum;
    8gb ddr4 ram
    Gtx 970 4gb ekran kartı
    İ5 6400 işlemci
    H110m ddr4 anakart

Bu sistem bu oyunu max ayarlarda 2k görüntüde sorunsuz oynatırmı ?

çok rahat oynarsın.. ancak ram yetmez 16 yapacaksın.. aynı ekran kartı ile işlemci i5 4690 ile 2560-1080 de ultra detay mxaa 8x ile çok rahat oynuyorum..
  • Şu oyunu oynayacak zamanım olsaydı direk Ultimate alıp bugün olan etkinliğe E30 ile gelirdim. Oyuna sahip olmasam da takip ediyorum bu konuyu ve sizden ricam SS'lerle destekleyin ki almayan/almayı düşünen arkadaşları da bu oyuna kazandıralım.
  • Windowsu sifirladim sozde kisisel bilgileri saklayarak,simdi xboxa girince fh3 gorunmuyor kutuphanede Kodu tekrar girdim ama bu kod kullanilmis hatasi veriyor.Olan oyun gitti hesapdan

Edit:Magazada alinmis gorunuyor ama yonet dedigimde hicbir degisiklik yok Windows guncellemelerinden sonra duzelecegini yazmis bazi yerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperXCrossfire -- 3 Aralık 2016; 14:51:11 >
  • viktor1574 kullanıcısına yanıt
    Ram'i yükselttiğimi varsayalım nasıl yani bu yazdığım sistem forza 3'ü oynatmaz mı diyorsun ? daha düşük özelliklerde ki sistemle arkadaşım oynuyor siz eminmisiniz bu yukarıdaki sistemle oynanmayacağına ? kafam karıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tropeus77

quote:

8gb ddr4 ram
    Gtx 970 4gb ekran kartı
    İ5 6400 işlemci
    H110m ddr4 anakart

çok rahat oynarsın.. ancak ram yetmez 16 yapacaksın.. aynı ekran kartı ile işlemci i5 4690 ile 2560-1080 de ultra detay mxaa 8x ile çok rahat oynuyorum..

Teşekkür ederim ram'i yüksek takmalıyım anlaşılan ama kafamda soru işareti kalmasın diye sormak istedim hocam yukarıdaki arkadaş imkanı yok yazmışta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandidas22 -- 3 Aralık 2016; 15:32:6 >
  • aşk

• Vay arkadas delirtcek bu windows magazasi ve xbox beni.

Magazada oyun gorundu,E diskine kurmustum normalde oyunu formattan once simdi yine ayni yeri sectim yuklesin diye,olan dosyalari yeniden okumak yerine silip 50gb yeniden indiriyor Yapacaginiz sistemi sizin ..Ne baska yere tasinabiliyor dosyalar,ne tekrar ustunden okuyabiliyor.Windows pcyi iyice oldurmus resmen konsol alin diye zorluyor insani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperXCrossfire -- 3 Aralık 2016; 16:2:47 >
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Hocam dün videodaki fotografların resmi olmadığını söylemiştim . Yanlış biliyormuşum özür dilerim . Videodaki fotograflar yeni eklenen blizzard mountain başarılarına ait miş . Oyunun başarılar bölümünde görünüyor fotoğraflar . Birde dün akşam oyundayken dikkatimi çekti , bucket list 28 de ford raptorun karlı mekanda fotoğrafı varmış hiç dikkat etmemiştim . Aynı zamanda credits bölümünede göz attım dün ve 1-2 detay dikkatimi çekti arctic trucks , international harvester scout , apr performance , brabus gibi lisanslar gözüküyor . Sanırım blizzard mountain paketinde bulup restore etmemiz için gelecek araç international harvester scout . Apr performance ve brabusa ait bir parça oyunda varmı bilmiyorum eğer yoksa gelme ihtimali var . En önemliside arctic trucks araç paketi gelecek sanırım . Bu arada credits bölümünde porsche veya volkswagen e ait herhangi bir lisans yazısı göremedim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akt02 -- 3 Aralık 2016; 16:16:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

8gb ddr4 ram
    Gtx 970 4gb ekran kartı
    İ5 6400 işlemci
    H110m ddr4 anakart

Teşekkür ederim ram'i yüksek takmalıyım anlaşılan ama kafamda soru işareti kalmasın diye sormak istedim hocam yukarıdaki arkadaş imkanı yok yazmışta.

Sadece rami arttır oyunu her türlü oynarsın. Ultra ya da ultraya yakın. Haritanın %10 u olan bi şehir bölgesi var bir tek orada sorun yaşayacaksın anlık ani düşüşler fln ama onu gtx1080 6700k bile alsan yaşayacaksın orası oyunun sorunu o yüzden kafana takma takılınca orada. :) Onun dışında her yer iyi.

• Karpuz jantları çektim etkinliği bekliyorum
  • quote:

quote:

quote:

8gb ddr4 ram
    Gtx 970 4gb ekran kartı
    İ5 6400 işlemci
    H110m ddr4 anakart

Oyun kendi başına 8300 ram harcıyor. Diğer yazdıkların gayet yeterli

• akt02 A kullanıcısına yanıt
    olsun hocam can sagligi olsun

harita basta cok buyuk gibi geliyordu ama simdi az cok her yani biliyormusum gibi hissediyorum

bu biraz moralimi bozuyor aslinda

yeni harita gelmesi guzel olacak

• 2 aylık bebeğim var. İndireli 1 hafta oldu sadece birkez 16gb ram taktıktan sonra oynayabildim. Zaman bulamıyorum

• MetalWave kullanıcısına yanıt
    Ömürlü olsun. Allah, analı babalı büyütsün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • toplanıyormuyuz
  • 70Charger kullanıcısına yanıt
    Benim oyuna girmiyor çok ilginç markette doğru düzgün çalışmıyor xbox uygulaması açılmıyor.Win10 güncellemeler tam.

Edit= Düzeldi güncellemeyi yapıp geliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 4 Aralık 2016; 20:11:34 >
  • Hadi beyler neredesiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teamspeak varmı?
  • 70Charger kullanıcısına yanıt
    https://discord.gg/wu8WfCh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 4 Aralık 2016; 20:24:12 >
  • 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.