Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (213. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.579
Cevap
37
Favori
213.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkürler satın alımı yaptım bakalım. Order confirmation maili geldi sadece. Code daha sonra mı geliyor?
  • .:Romeo_Redline:. kullanıcısına yanıt
    hazarRS kullanıcısına yanıt
    Salı buluşuyoruz ama marka model belirlemedik bence spor arabalar olsun ama grup ne der bilemiyorum.

@hazarRS

İlk onay olduğu için sonrasında geliyodur, normalde direkt key geliyor diye hatırlıyorum yanlış olmasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 29 Ekim 2016; 22:30:53 >
  • Beyler ben Toreto sorununu bir türlü çözemedim. Gelemeyebilirim. Ama uğraşıyorum haber veririm size.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EXios kullanıcısına yanıt
    sipariş open orderda bir süre bekleyip cancel orders'a geçti. 3 kere denedim onay vermedi hiçbirine. Kredi kartımın yurtdışı tanımlamasıyla alakalı bir şey olabilir belki. Ben de fazla zorlamadan windows mağazadan aldım.
  • Yönlendirdiği microsoft kısmından çözebiliyor olman lazım hepsini denediğine emin misin altta komutlar var onlarıda denedin mi? Aygıtlarda teredo yazanları silmen gerekiyor yoksa komutları dene kesin çözülmesi lazım sen birşeyleri eksik giriyorsundur en kötü bütün komutları gir gitsin.

@hazarRS

Hayırlı olsun keşke biraz daha deneseydiniz olmadı adres kısmına ekstra bir kaç şey yazsaydınız numara olur uydurma sokak olur.Burda çözen arkadaşlar var ama nasıl çözdüler o problemi bende tam bilmiyorum kendiliğinden sonrada düzeliyorda olabilir.

• EXios kullanıcısına yanıt
    Hocam bütün adımları denedim. Modeme reset attım. Dns değiştirdim olmadı. Artık birde xbox uygulamasını kaldırıp yeniden yükleyeceğim. Bide öyle deneyelim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dun oğleyin oyunu yarım saat kadar oynadım(kaldıgım yerden devam ettim) oyunu bitirdik.şiimdi eksik archevement ları yapmaya çalışırım..özlemişim oyunu
  • Ufak bir bilgi,bilenler vardir belki ama;

Special colors bolumunde bulunan mat,semigloss,metal falke,carbon gibi renkleri editleyip istediginiz rengi elde edebilirsiniz.Sonra microsofta sovmeyin benim gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

Ufak bir bilgi,bilenler vardir belki ama;

Special colors bolumunde bulunan mat,semigloss,metal falke,carbon gibi renkleri editleyip istediginiz rengi elde edebilirsiniz.Sonra microsofta sovmeyin benim gibi

Aynen zamanında bende sövmüştüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen çift yönlü yolda bir an için dalıp sol şeritten gittiğimi farkettim, hep bu Forza yüzünden, alışkanlık yaptı meret
  • arkadaşlar oyunu pc ye alıcam.ama alıcak platformu bulamadım.nerden aliniyor.yardımcı olursaniz sevinirim.
  • Oyunu amazondan alabilirsiniz. Seçeneklerden dijital versiyonu seçmelisiniz. Dijital versiyonu hem win10 hemde xbox one da kullanabilirsiniz.

• hocam ilk sayfada baktim amazon a ama xbox icin diyor.pc seceneği yok.yardımcı olursanız sevinirim.daha once bir kez daha sordum dalga gecer gibi cevaplar verdiler.
  • Bugün sahilde gezerken denk geldim. Oyundaki arabanın aynısı. Bmw

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

• arkadaşlar ben şimdi amazondan ultimate edition alacağım ancak adres konusunda hemen yardımcı olabilecek var mı acaba ?

Ülke olarak nereyi seçmeliyim united state seçince bu ilk sayfadaki adresi kabul etmiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezicioyuncu

arkadaşlar ben şimdi amazondan ultimate edition alacağım ancak adres konusunda hemen yardımcı olabilecek var mı acaba ?

Ülke olarak nereyi seçmeliyim united state seçince bu ilk sayfadaki adresi kabul etmiyor ?

İlk mesajda adres var.

• Arkadaşlar çektiğim resimler nereye kayıt oluyor acaba ? Forza hub'u indireyim dedim, Store'de şu anda kullanılamıyor yazıyor (hep böyleydi bu uygulamayı hiç indiremedim) . Direk lokasyon bazında bir klasör var mıdır acaba ?
  • Nereye kayıt ettiğini bilmiyorum fakat Forza Hub' ı indirmek için ülkenizi değişmeniz gerek. İndirdikten sonra tekrar düzeltebilirsiniz.
  • Çok teşekkür ederim hocam. Bunlarda benden olsun... gerçekten bu yıl parasını (amazon üstünden) hak eden yegane oyun oldu benim için !

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 30 Ekim 2016; 17:17:40 >

• Arabalara ve bu tür yarış oyunlarına pek ilgim olmasa da paylaşılan her görselle alma isteğim artıyor. Sırf boş boş dolanmak için aldıracaksınız şu oyunu.
  • 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.