Şimdi Ara

Forza Horizon 3 [ANA KONU] EFSANE ÇIKTI! Online Listesi ve Gerekli bilgiler ilk sayfada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
7.484
Cevap
48
Favori
182.840
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> Forza Horizon 3 [ANA KONU] EFSANE ÇIKTI! Online Listesi ve Gerekli bilgiler ilk sayfada
Giriş
    2043 Mesaj
    Bu haftadaki resimler.

|
    |
    //Intelİ7 6700K/Msi Z170A Gaming M7/Kingston Crucial 16 Gb DD4 2666/WD 2 TB Cavier Black/ PNY CS2211 240 GB/ Crucial Internal Solid State Drive 525 GB SSD M2/ZoTaCGTX 980ti AMP! EXTREME Edition OC/Evga 1000 Walt G2 Gold/AoC AgoN AG271QX//
    Aerocool Strike X-ST Big Tower///Logitech G510s/// Logitech G930///Logitech Z 906///Thermaltake Water 3.0 Ultimate///
    FreeMaNMeliH Korsan Oyun Bağımlısı... Steam///Origin///Ubisoft///Racenet///Social Club ID: FreeMaNMeliH ///Steam FreeMaNMeliH///
    ///Mustafa Kemal ATATÜRK Kronolojisi...///

• Yüzbaşı
    705 Mesaj
    Bende resim atayım bari, yapacak bir şey kalmadı artık...

|
    |

• Kurmay Yarbay
    36094 Mesaj
    1997 MAZDA RX-7

|
    |

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Oyunu en uygun nerden alabiliriz gençler ? Yok mu bi kampanya.

En uygun amazon şuan
    |
    |
    //Intelİ7 6700K/Msi Z170A Gaming M7/Kingston Crucial 16 Gb DD4 2666/WD 2 TB Cavier Black/ PNY CS2211 240 GB/ Crucial Internal Solid State Drive 525 GB SSD M2/ZoTaCGTX 980ti AMP! EXTREME Edition OC/Evga 1000 Walt G2 Gold/AoC AgoN AG271QX//
    Aerocool Strike X-ST Big Tower///Logitech G510s/// Logitech G930///Logitech Z 906///Thermaltake Water 3.0 Ultimate///
    FreeMaNMeliH Korsan Oyun Bağımlısı... Steam///Origin///Ubisoft///Racenet///Social Club ID: FreeMaNMeliH ///Steam FreeMaNMeliH///
    ///Mustafa Kemal ATATÜRK Kronolojisi...///
  • Binbaşı
    1106 Mesaj
    M4 kullanmak acayip keyif veriyor bana acayip zevkli bir araç İnline 6 silindir motor baya iyi bi Egzos bi hava filtresi 510 ps e çıktı tadına tat kattı
    https://www.youtube.com/watch?v=VgA-CjKnBMU

İntel İ5 4460 3.2 Ghz-Kingston 12 Gb Ram-Msi Gamig X Rx 470 8Gb -Gigabyte H81M-Corsair Vs550w-500 Gb Segate Disk-Samsung 250gb Evo -- Win 10 64Bit/New Mercedes C200 Kompressor/Apple İphone 8 64 GB Space Gray

• Teğmen
    148 Mesaj
    Arkadaşlar Allah aşkına şu oyunu almama yardımcı olun.Günlerdir almaya çalışmadığım site kalmadı microsoftun sitesi hariç.En son burda gördüm amazondan denedim ve oyunu alır almaz mail adresime mail geliyor ve anında alınan oyun iptal oluyor.Kafayı yemek üzereyim birisi yardım etsin bana.Yıllardır bekledim şu oyunu oynamak için pc de bi nasip olmadı bana.TeamViewer veririm başka birşey veriyim benim pc ye girip yardımcı olun lütfen.

Orijinalden alıntı: ricardo 11

Arkadaşlar Allah aşkına şu oyunu almama yardımcı olun.Günlerdir almaya çalışmadığım site kalmadı microsoftun sitesi hariç.En son burda gördüm amazondan denedim ve oyunu alır almaz mail adresime mail geliyor ve anında alınan oyun iptal oluyor.Kafayı yemek üzereyim birisi yardım etsin bana.Yıllardır bekledim şu oyunu oynamak için pc de bi nasip olmadı bana.TeamViewer veririm başka birşey veriyim benim pc ye girip yardımcı olun lütfen.

1 sayfadaki adresi bu şekilde doldur..

• Yarbay
    5262 Mesaj

Aynen ben de M4 kullanıyorum genelde. Çok keyifli.

|
    |
    mbc32amg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    INTEL i7 4790K 4.40 Ghz ~ GIGABYTE Z87-HD3 ~ ASUS ROG STRIX GTX1080 8GB ~ GSKILL 16 GB (4X4) RIPJAWSX DDR3 ~ SAMSUNG 500 GB 860 EVO SSD ~ 2X SEAGATE 2 TB BARRACUDA ~ COOLER MASTER HAF XM ~ OCZ FATAL1TY 750W 80 Plus ~ COOLER MASTER NEPTON 140XL ~ ASUS 24" VS248H ~ 2X COOLER MASTER JET FLO 120MM ~ 2X COOLER MASTER MEGAFLOW 200MM ~ CREATIVE SOUND BLASTER Z ~ CREATIVE MEGAWORKS THX 550 ~ CREATIVE GIGAWORKS T20 ~ LOGITECH Z-523 ~ PIONER DVR-S21LBK 24X ~ EPSON EH-TW5300
  • Yarbay
    3817 Mesaj
    Battlefield 1 cikti cikali oyunu acamaz oldum.ozledim valla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    AMD Ryzen 7 2700X 4.3Ghz İŞLEMCİ //AMD RGB WRİTH CPU COOLER//GIGABYTE AORUS X470 ULTRA ANAKART//(2*8GB) 16GB CORSAIR VENGEANGE DUAL DDR4 3000 Mhz RAM//11GB ZOTAC RTX 2080Ti TWIN FORCE EKRAN KARTI //LOGITECH Z906 5.1 THX DTS THEATER//SHARKOON 750WATT Series 80+ Bronze PSU//SANDISK ULTRA-II 480GB SATAIII 2.5" SSD// 500GB SEAGATE SATAII HDD//LOGITECH G502 RGB OPTIC GAMING MOUSE//MICROSOFT WIFI Gaming Mouse//FRISBY GAMEMAX FULL ALUMINYUM KASA//XBOX ONE WIRELESS CONTROLLER //SAMSUNG 65'' 65Q7C Series 4K QLED CURVED TV
  • Teğmen
    150 Mesaj
    Oyunu satmak isteyen sıkılan varsa pm ile irtibata geçebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

M4 keyifli araçtır

|
    |
    Bahsedilenler: burak08 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör mbc32amg

Orijinalden alıntı: tropeus77

quote:

Orijinalden alıntı: ricardo 11

1 sayfadaki adresi bu şekilde doldur..

Hocam dediğini yaptım bu seferde böyle bir hata veriyor.

• Binbaşı
    1106 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

M4 keyifli araçtır

bi ara onlineda bmw bulusmasi yapalim

İntel İ5 4460 3.2 Ghz-Kingston 12 Gb Ram-Msi Gamig X Rx 470 8Gb -Gigabyte H81M-Corsair Vs550w-500 Gb Segate Disk-Samsung 250gb Evo -- Win 10 64Bit/New Mercedes C200 Kompressor/Apple İphone 8 64 GB Space Gray
  • Binbaşı
    1106 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: burak08

Aynen ben de M4 kullanıyorum genelde. Çok keyifli.

Eski kasalarin havasi var aracta

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    36094 Mesaj

Ben bu adresle almıştım
    |
    |
    ricardo 11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Bende pcde 45 fps altina dusmemesine ragmen fps kilidi kapaliysa goruntu 20 saniyede bir sanki durakliyor, sonra devam ediyor. Fps dususu gibi degil. 30 fpse sabitledigimde son ayarlarda bu sorunu yasamiyorum. Acaba pcde bu sikintiyi yasayan var mi?

|
    |

quote:

Patates Savaşçılar Klanına Katılmak İçin Tıklayın!
  • Teğmen
    148 Mesaj

Ben niye hata alıyorum acaba.Yanlış birşeyde seçmiyorum ama.
    |
    |
    _Dominic_Toretto_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mbc32amg

quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

M4 keyifli araçtır

bi ara onlineda bmw bulusmasi yapalim

Mesela bu akşam
    INTEL i7 4790K 4.40 Ghz ~ GIGABYTE Z87-HD3 ~ ASUS ROG STRIX GTX1080 8GB ~ GSKILL 16 GB (4X4) RIPJAWSX DDR3 ~ SAMSUNG 500 GB 860 EVO SSD ~ 2X SEAGATE 2 TB BARRACUDA ~ COOLER MASTER HAF XM ~ OCZ FATAL1TY 750W 80 Plus ~ COOLER MASTER NEPTON 140XL ~ ASUS 24" VS248H ~ 2X COOLER MASTER JET FLO 120MM ~ 2X COOLER MASTER MEGAFLOW 200MM ~ CREATIVE SOUND BLASTER Z ~ CREATIVE MEGAWORKS THX 550 ~ CREATIVE GIGAWORKS T20 ~ LOGITECH Z-523 ~ PIONER DVR-S21LBK 24X ~ EPSON EH-TW5300

HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
son dakika
haberler
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.