Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (350. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.579
Cevap
37
Favori
213.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akt02

Hadi gözümüz aydın Horizon 4 için calışmalara başlıyor yapımcılar . 2 gündür instagramda anket yapıyorlar horizon 4 ün nerede geçmesini istersiniz diye . En son Tokyo ve Dubai arasında Tokyo öndeydi . Horizon 4 ün Tokyoda geçmesi muhtemel

hocam Dubai olsun bence.Tokyada trafik soldan bu oyundada soldandı iyice bunaltır insanı anketler instagramda hangi sayfadan yapılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akt02 A kullanıcısına yanıt
    hangi hesaptan yapıyorlar hocam bulamadım anketi
  • Officialforzanews sayfasından anket yaptılar arkadaşlar . Yani evet soldan akan trafik bencede bunaltır ancak tokyo yuda oyuncular seçiyor sonuçta

• Arkadaşlar garajımızdaki araçları satabiliyor muyuz ?
  • osmandemi2 kullanıcısına yanıt
    Auction House bölümünden satılıyor hocam

• akt02 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam . Diğer oynayanlara mı satıyoruz ?

• osmandemi2 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam diğer oyunculara satılıyor

• Sağol hocam teşekkür ederim

• Japonya`da 180kmh hıza sınırlı araçlar,o ne olacak

Atmosfer bakımından tabiki tokyo,dubai suan ki oyuna benziyor aslında yapı olarak.Sadece orman yok.Ama detaylı şehir içi vs.yapılırsa daha mantıklı olur.

Yapılan haritalar da çok küçük artık büyütmeleri gerek.
  • Japonya olursa umarım drift üzerine güzel harita modu vs gelir. Hele drivatarlara şöyle tandem drift yapay zekası yazsalar oyunu kapatmam bile.
  • Arkadaşlar online alışveriş giremiyorum hata veriyor neden olabilir ? Norton firewall engelliyor olabilir mi yoksa düzeltilebilir bir hata mı ?

• Arkadaşlar iyi günler.

Bu oyunu oynamak istiyorum.
    Ürünü bir internet mağazasından satın alacağım fakat oradaki canlı yardım' da görevli arkadaş bilmediği için sizlere sormak istedim.
    Kullanmış olduğum windows 10 orjinal değil.
    Oyun orjinal, windows sahte olursa oyunu oynamakta sıkıntı yaşarmıyım ?

Ayrıca 60gb oyun dosyası indirmek gerekiyormuş.
    İndirirken tekrar sorun yaşanırsa, bu kota artıyormuş tabii.
    Ayrıca oyun silinip tekrar yüklenmek istenirse, yeniden aynı işlem başlıyor falan.

Oyunu 144tl' ye buldum. Acaba çok fiyat farkı vermeden, ürünün kutlusunu alma şansım var mı?
    Yoksa bu fiyata almayı düşünüyorum(tabii korsan windows 10 sorun çıkartmayacaksa).

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dslrman

Arkadaşlar iyi günler.

Bu oyunu oynamak istiyorum.
    Ürünü bir internet mağazasından satın alacağım fakat oradaki canlı yardım' da görevli arkadaş bilmediği için sizlere sormak istedim.
    Kullanmış olduğum windows 10 orjinal değil.
    Oyun orjinal, windows sahte olursa oyunu oynamakta sıkıntı yaşarmıyım ?

Ayrıca 60gb oyun dosyası indirmek gerekiyormuş.
    İndirirken tekrar sorun yaşanırsa, bu kota artıyormuş tabii.
    Ayrıca oyun silinip tekrar yüklenmek istenirse, yeniden aynı işlem başlıyor falan.

Oyunu 144tl' ye buldum. Acaba çok fiyat farkı vermeden, ürünün kutlusunu alma şansım var mı?
    Yoksa bu fiyata almayı düşünüyorum(tabii korsan windows 10 sorun çıkartmayacaksa).

Teşekkürler.

korsan mevzusunu biliyorum fakat forumda korsan windowsda oynayan arkadaşlarda vardı galiba.oyun sadece dijital olarak çıktı pcye.çok degil 1 hafta önce falan indirimli haldeydi.yılbaşını beklerseniz uygun fiyattan alabilirsiniz

• Arkadaşlar online oyuna giremiyorum neden böyle oluyor???

• quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Arkadaşlar online oyuna giremiyorum neden böyle oluyor???

İlk sayfada yazan yöntemi dene.

• Hocam her şeyi yaptım ama olmuyor Windows Teredo Bilgisayarda yok
  • İyi güzel alıştık sağdan direksiyonada,trafiğede.. ama bi sezon daha çekilmez bu illet gazlamada hep bişey eksik gibi hissediyorum.Dubai de ağaç yok, orman yok, çamur da yok olmaz kumla bu iş

• 2 gün önceye kadar düzgün çalışan oyun sabahtan beri açılmıyor horizon 3 resmi geliyor 15-20 sn durup kayboluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir_hks

2 gün önceye kadar düzgün çalışan oyun sabahtan beri açılmıyor horizon 3 resmi geliyor 15-20 sn durup kayboluyor.

magazadan herhangi bir uygulama indirip deneyebilirmisiniz hocam.küçük boyutlu rastgele bir uygulama.aynı sorun gears of war 4 de oluyor arada,bende bu şekilde bir çözüm buldum internetten işe yaramıştı

• Arkadaşlar oyunda high ayarlarda 60 fps oynuyordum. Arada takılmalar olup donuyor oyundan atıyordu . Bende 60 fps yi 30 a çektim ayarları ultra yaptım sorun düzeldi. Benim gibi takılma sorunu yaşayanlar denesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmandemi2 -- 3 Aralık 2017; 15:16:30 >
  • 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.