Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (343. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.579
Cevap
37
Favori
213.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Sürücülerin onu alınmıyor gerçekten amd tarafında.

Edit: Eski sürücüye döndüm ve düzeldi sorun. Teşekkürler tekrardan. Bu arada oyunu da SSD'ye attım bayağı farketti. Araçlara bir bakayım dedim Pagani Zonda Free yazıyordu tıkladım ve garajıma eklendi. Sonra kontrol ettim bir kaç araçta da var bu free ifadesi. Ben zamanla alınır bu arabalar diye düşünüyordum da garip geldi o yüzden. Campingi bu araçla yaptıracak mı acaba

Yalnız ben bu Beta sürücüye bayıldım yahu Ultra ayarda şehir içinde bile 400 kmh ile giderken 1 saniye olsun 59 FPS'e düştüğünü görmedim hep 60'ta sabit. 5 dakikada yüklese de ben kullanırım bunu valla yeter ki böyle performans versin oyunu açacaksın Continue diyeceksin o sırada mutfağa gidip bir kahve koyacaksın dönüşte tuvalete uğrayacaksın geldiğinde açılmış ve Ultrada 60 FPS oynuyor olacaksın.

@bozcaadali Gürhan abi son durum nedir açabildin mi oyunu ?

• TMRT kullanıcısına yanıt

Olay basitçe bu Mert.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozcaadalı -- 20 Ekim 2017; 20:9:40 >
  • bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    Bunu bende de yaptı internet kesikken girdim açıldı. Tesadüf mü oldu bilmiyorum.
  • LiveForSpeed kullanıcısına yanıt
    PC ye format attım baştan yüklücem fakat son Win10 update inden sonra bu sorun çok kişide olmuş yeni update bekleniyor.
  • bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    Bende de yeni updateden sonra oldu. Çalışıyor ama şuan.
  • Oyundaki en iyi sese sahip araçlardan bence wankel+varex farkı galiba
    Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

• Byozgatlı B kullanıcısına yanıt
    Aynen. Rölanti sesi olsun yüksek devir sesi olsun FH3'te araç seslerini hiç iyi bulmamama rağmen en gerçekçi sese sahip araçlardan birisi. RX-7'de aynı şekilde. Ayrıca E92 M3, Audi RS4 ve 5'in sesleri de gerçeği ile hemen hemen birebir aynı. Diğer araçlar için maalesef aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Özellikle üst segment spor otomobiller ve supercar'ların sesi (Ferrari, Lambo, Pagani vb.) ne yazık ki facia ötesi. Bugatti Veyron gerçeğe yakın biraz sadece.
  • Oyunu bilgisayar için almak isteyen varsa iletisime geçebilir benimle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Aynen. Rölanti sesi olsun yüksek devir sesi olsun FH3'te araç seslerini hiç iyi bulmamama rağmen en gerçekçi sese sahip araçlardan birisi. RX-7'de aynı şekilde. Ayrıca E92 M3, Audi RS4 ve 5'in sesleri de gerçeği ile hemen hemen birebir aynı. Diğer araçlar için maalesef aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Özellikle üst segment spor otomobiller ve supercar'ların sesi (Ferrari, Lambo, Pagani vb.) ne yazık ki facia ötesi. Bugatti Veyron gerçeğe yakın biraz sadece.

Mercedes Amg kasaların da sesi birebir gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    17.10.2 sürücüsü çıktı fakat sorun bunda da devam ediyor. Bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

17.10.2 sürücüsü çıktı fakat sorun bunda da devam ediyor. Bilginiz olsun.

Bilgilendirme için sağolun hocam. En az 5 sürücü daha devam eder bu sorun o şekilde çözerler tıpkı önceden olduğu gibi. Umudum yoktu zaten. 4 sürücüden sonra ilgileniyoruz derler 5. sürücüde çözerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Olay basitçe bu Mert.

Aynı sorun bende de win10 son güncellemeden sonra oldu. Oyunu yeniden kurdum sorun düzelmedi alternatif çözüm yolu bilen var mı ?

• resul.aksoyy kullanıcısına yanıt
    Resmi Forza forumlarında bu sorundan oyunla birlikte yüklenmiş olan DLC'leri silip oyunu açtıktan sonra tekrar kurarak veya oyunu yüklü olduğu diskten başka diske taşıyarak kurtulduklarını söylüyorlar.
  • quote:

Resmi Forza forumlarında bu sorundan oyunla birlikte yüklenmiş olan DLC'leri silip oyunu açtıktan sonra tekrar kurarak veya oyunu yüklü olduğu diskten başka diske taşıyarak kurtulduklarını söylüyorlar.

Taşımamalarında fayda var taşıdık ne oldu gördün. 3 hart disk te pert oldu benim gözümde. Silinmiyen dosya yaratıyor ne kadar uğraşsan nafile..
  • quote:

ben oyunu başka diske taşımaya çalışırken de hata veriyor çözemedim ki ne iştir bu benim başıma

Taşımaya çalışırken çıkan hata da bu;

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

Edit; Oyunu sildim en baştan farklı diske indirmeyi deniyorum. İndirmeyi 1 kez durdurmam gerekti tekrar devam et dediğimde yükleme ilerlemesini göstermiyor sadece indiriliyor yazıyor kaynak izleyicisinden gördüğüm üzere indirme devam ediyor şu an.

Edit 2; Oyunu başka bir diske tekrar yükledim açıldı oynuyorum şu anlık sorunsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resul.aksoyy -- 27 Ekim 2017; 6:26:10 >

• varmı oyunda olan oynayan.
  • Oyunu başka bir diske tekrar yükleyerek çözdüğüm sorun bugün kendiliğinden tekrarladı bu kez de bu yüntemle çözdüm aynı sorunu yasayan arkadaşlara çözüm olabilir;
    https://support.microsoft.com/tr-tr/help/910336/windows-update-error-0x80070002-or-0x80070003
  • Artık yarış oyunu olmaması sıkıntısından bıkıp, Horizon 3'ün düzelmesi umuduyla Windows 10'un kendi format ayarını kullanmaya çalıştım bugün ancak "WinSetup.dll might be corrupt, error code 0x45a" hatasını aldım. Google'da çözümünü aradım ancak gerçek anlamda hiçbir yerde düzgün bir çözümünü bulamadım.
    Yardım edebilecek biri var mı?
  • 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.