Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (342. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.579
Cevap
37
Favori
213.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam. Yarın yetişirse halledeyim o zaman
  • Satılık forza horizon 3 + hot wheels bundle key 130 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu oyun için xbox alınır mı? Pc yeterli seviyede değil ve ps4e sahibim.

• "GurkanPingu" FH Şerefine :) Tek başıma sıkılıyorum valla ekleyin

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]
  • Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 17 Ekim 2017; 1:16:0 >

• Bu oyunu oynayıp meşhur Teredo problemini yaşamamış çok az kişi vardır bu konuda tahminimce. Muhtemelen indirme resetlemesi ile birlikte bu oyunun en çok sövdüren hatası. Ara ara yapıyor bunu ve online bağlanamıyorsunuz hiç bir şekilde. Dün akşam W10 Fall Update yayınlandı biliyorsunuz. Bu güncellemede teredo hatası ile ilgili güzel bir sorun çözümü keşfettim. Normalde W10 1709 sürümünden önce bu hatayı Xbox uygulamasını açıp Ağ kısmından denetliyorduk ve meşhur teredo uygun bulunmuyor hatası ile karşılaşıyorduk. Şimdi Microsoft bu ağ testini Xbox uygulamasından kaldırıp sistem ayarları içine taşımış. Buna bildirim merkezinin tüm ayarlar kısmından giriyoruz ve oyun'a tıklıyoruz. Daha sonra en altta Xbox ağı kısmına girdiğimizde xbox ağı ile olan bağlantımızı gösteren pencere açılıyor. Ben deneme için açtığımda durduk yerde Teredo olduğumu gördüm. Manzara bu şekildeydi.

Daha sonra alttaki düzelt butonuna bakalım ne olacak diye bastığımda hiç umudum olmamasına rağmen sorunu düzelttiğini gördüm.

Eskiden ne yapıyorduk ? Yok aygıt yöneticisinden gizli aygıtları bul Teredo adaptörünü kaldır bilgisayarı resetle, yok komut istemini aç YouTube videolarından bulduğumuz komutları gir bilgisayarı resetle. Çok uğraştırıyordu ve düzelmek bilmezdi. Çok kişi bu yüzden oyunu bıraktı veya sildi. Son Windows sürümünde buna güzel bir çözüm üretmişler sonunda. Çözüm üretene kadar sorun yaratmamasını sağlasalar daha iyi olurdu ama Microsoft bu. Konu sahibinden ricam bu bilgiyi ilk mesaja sabitlerse çoğu kişi için güzel bir çözüm önerisi olur.

• TMRT kullanıcısına yanıt
    Aferim Mert süper bilgi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Aferim Mert süper bilgi.

Teşekkürler abi.
    Hayati bilgi olmuş ellerine sağlık hocam,saklayın bunu arkadaşlar illaki lazım olacak

• Oyunu 2 gün kadar oynadım. Bugün girmeye çalıştığımda grafik ayarlarım resetlenmişti. Tekrar yaptım ve oyun loading ekranında kalıyor öyle. Sonsuz bir loadinge girdi çıkmıyor. Çözüm bilen var mı?

Edit: PC'ye reset attım şimdi hiç açılmıyor. Önyargılarım doğru çıktı 150 lirayı şu çöplük store oyununa verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 19 Ekim 2017; 19:24:4 >
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Ekran kartınız AMD mi ?
    Evet
    1709 üstüne son çıkan BETA sürücüyü mü kurdunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

1709 üstüne son çıkan BETA sürücüyü mü kurdunuz ?

Aynen fall update için çıkan sürüyü kurdum. Bu arada oyuna giriyormuş fakat bu süre yaklaşık 10 dakika kadar sürüyor. Yani bunu çalışıyor gibi varsayamam. Önceden 1-2 dakika sürüyordu maksimum. HDD'ye kurulu oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 19 Ekim 2017; 21:44:30 >
    O sürücüyü ben de kurdum. Ne yazık ki "infinite loading" dediğimiz sorun var. Bu sorun bundan 4 veya 5 sürüm önceki AMD sürücülerinde olan ve aylarca bilmem kaç tane sürücü çıkartıp çözemedikleri sorun. İnfinite loading olarak geçiyor oyunun açılması 5 dakika sürüyor. Son sürücüde bu kabus geri döndü ne yazık ki. Ben hemen yazdım AMD yetkililerine. Forza forumlarında çok küfür yemişlerdi bu sorundan dolayı. Size önerim bir önceki sürücüye dönmeniz veya 2-3 gün içinde fixlenmiş sürücü çıkar. Ben sildim şahsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

O sürücüyü ben de kurdum. Ne yazık ki "infinite loading" dediğimiz sorun var. Bu sorun bundan 4 veya 5 sürüm önceki AMD sürücülerinde olan ve aylarca bilmem kaç tane sürücü çıkartıp çözemedikleri sorun. İnfinite loading olarak geçiyor oyunun açılması 5 dakika sürüyor. Son sürücüde bu kabus geri döndü ne yazık ki. Ben hemen yazdım AMD yetkililerine. Forza forumlarında çok küfür yemişlerdi bu sorundan dolayı. Size önerim bir önceki sürücüye dönmeniz veya 2-3 gün içinde fixlenmiş sürücü çıkar. Ben sildim şahsen.

Teşekkürler hocam sürücüden kaynaklı o zaman. Geçmiş sürücüleri bende gördüm fakat sonradan düzeldiğini de görmüştüm. Tekrar hortlayacağı aklıma gelmemişti. İşin kötüsü eski sürücüde Overwatch da sorunlu çalışıyor. Son bir kaç aydır ya oyun firmaları yada amd sürücü tarafında çok sıkıntı çekiyor. 2 senedir görmediğim sorunları bu aylarda yaşıyorum.

Aynen Overwatch oynamıyorum ama forumlarda oyunda problem olduğunu duymuştum. Eskiden 6 ayda bir sürücü çıkartıyorlar diye kızardık şimdi haftada bir sürücü çıkartmaya başladılar 700 MB boyutu var bu sefer çok sürücü çıkıyor diye kızıyoruz. Beta'dan sonra WHQL imzalı 1709 resmi sürücüsü gelir Forza'yı o sürümde çözerler bence. Bu hafta içinde çıkacağını düşünüyorum.
  • Sürücülerin onu alınmıyor gerçekten amd tarafında.

Edit: Eski sürücüye döndüm ve düzeldi sorun. Teşekkürler tekrardan. Bu arada oyunu da SSD'ye attım bayağı farketti. Araçlara bir bakayım dedim Pagani Zonda Free yazıyordu tıkladım ve garajıma eklendi. Sonra kontrol ettim bir kaç araçta da var bu free ifadesi. Ben zamanla alınır bu arabalar diye düşünüyordum da garip geldi o yüzden. Campingi bu araçla yaptıracak mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 19 Ekim 2017; 23:36:44 >
  • Bazı araçları veriyor öyle, hem supersport bandında hemde farklı kategorilerde. Campaign için A/S1 öneririm. Yüksek zorluk seviyesinde oynuyorsanız R1-R2 de bayağ canınızı yakarlar. Ama cadde havasında hem tadında hem zorlayıcılık acısından ben hep A / S1 sınıfı arası araçlar kullanmaya çalışıyorum hatta bazen B
  • Microsoft 'un kamera şakasına geldim galiba. Oyunu silmiştim dün gece yükledim açılmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.