Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (338. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.579
Cevap
37
Favori
213.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu online ne zaman açılıyor oyunda 4-5 yarış yaptım...ilk festival alanını falan da açtım hala tık yok.

Ne yapmak lazım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burnout53 kullanıcısına yanıt
    Oyunu oynayanların ben dahil en az yarısı bu kontrolcüyle oynuyordur. Oyunu oynadığınıza göre Windows 10 kullanıyor oluyorsunuz doğal olarak. F710 W10'da sürücü gerektirmez. Kolu arkasından Xinput moduna alın. Eğer bir şeyler yüklediyseniz aygıt yöneticisinden F710'la ilgili her şeyi kaldırın daha sonra usb alıcısını çıkartın. Kolun ortasındaki tuşa basın yeşil ışık yanıp sönmeye başlayacak. Xinput modu seçili şekilde alıcıyı takın işlem tamamdır. Siz muhtemelen kolu Dinput moduyla kullanıyorsunuz. Oyun kolu Xbox kontrolcüsü olarak görmediği için algılamaması doğal. Xinput'a geçin düzelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMRT -- 15 Ağustos 2017; 14:45:36 >
  • 1.79 GB güncelleme gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozcaadalı -- 16 Ağustos 2017; 1:45:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlightClub

Ben Microsoft'un nedense horizon 3'e yeterli ilgiyi gösterdiğini düşünmüyorum. Oyunu 300 saatten fazla oynamama rağmen çıkan DLC'ler ve araç paektleri çok ilgimi çekmedi, pc'deki hatalar ve harita oyundan çabuk soğuttu. Oyunun çıkmasını beklediğim zamanları düşünüyorumda fazla heyecanlıymışım. Bu oyun daha iyi olabilirdi. Forza 7 çıktığı zaman horizon 3 unutturulur gibi geliyo.

Bu arada evet fiyatlar konsolla aynı olduğu için servet ediyor :)

Harita cidden ufak ama. Bir de uçsuz bucaksız Avustralya deyip de ufacık harita verince tatsız olmuştu. Daha haritanın ufak bi bölümündeyim diye düşünürken tamamını açtığımı fark ettim.

• Rica ederim, ben yazamadan halletmişsin hayırlı olsun. :))

Dün gece yazıcaktım yine dh yeniden dh problemleri şimdi de özel mesaj için cep telefonu onayını dayatmışlar. O yüzden ö.m ye cevap veremedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ek haritalari parca parca yerine,mevcut haritayi genisletme seklinde yapsalardi daha iyi olurdu.Insan bir tdu haritasi ariyor :)

• Arkadaşlar Hot Wheels + Blizzard Mountain'i içeren genişleme paketi %50 indirimde.

https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/forza-horizon-3-expansion-pass/9nblggh4t5ft

Sadece BM için 50 küsür vermiştim, pişman oldum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Yazdım bilgi için teşekkürler.

• jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Kaptım. Haber için teşekkürler.
  • Çok teşekkürler sayenizde halletim.
  • Oyun açılmıyor dünden beri playground ekranına gelince atıyor ne yapmalıyım?
  • merhaba blizzard ek paketi aldım ama paketin içinde ki ford gymkhana ne satışta ne garajda var. Nasıl açabilirim aracı
  • lime green
    Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]
  • TaRZaN FC T kullanıcısına yanıt
    O araç hikayede biraz ilerledikten sonra açılıyor. Veya düzeltmemişlerse dlc bölümünden bir bakın derim. Ordan alınabiliyordu.

• Arkadaşlar, oyunu indirirken indirme sıfırlanıyor 3-4 kez denedim ama hepsinde sonuç aynı. Oyunu aldıktan sonra oynayamamakta insanı gerçekten sinir ediyor.

YARDIM LÜTFEN!
  • FlightClub kullanıcısına yanıt
    Dlc kısmında yok. İlerleyeyim bakalım açılacak mı. Sağolasın
  • Triangulum T kullanıcısına yanıt
    İlk sayfa da indirme yöntemi var onu deneyin.Forzayı en güzel, internet sağlayıcında nitro(100mbps)vb.. bir paket varsa tek seferlik satın al kafan rahat etsin direkt indir.Kesinlikle wifi kullanma.Windows'un son sürüm olduğundan emin ol, mağazayı güncel tut.
  • Bu Tune kısmının detaylı türkçe anlatımı var mı?
  • Youtube'dan baktım. 970m ile düşükte oynayanda var. Orta ayarlarda oynayanlar var. 970m kullanıcısı hangi ayarlarda oynuyor. Oynayanların yardımlarını bekliyorum. Ben oyunu bütün paket DLC vs her şey dahil almak istiyorum. İndirime giriyor mu ? Giriyorsa indirim dönemi ne zaman oluyor ? Sırf Forza Horizon 3 için Xbox One S almak istemiyorum.

• Oyunu az önce aldım. Oraya bir kişi daha yazmanızı rica ediciğim
  • 
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.