Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (288. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.579
Cevap
37
Favori
213.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hep gran turismo gibi çok markanın birçok modelinin mevcut olduğu oyunları hayal etmişimdir.

Forza horizon 3 henüz gördüm. Alacağım ama bir sorum var.

Asla mp oynamam. Bu oyunun pc versiyonunda single player oynama bu car listini gördüğüm 300 küsür arabayı single player olarak kullanabilme var mı yoksa oyun mp mı ?
  • %98 az kaldı Bela vursun sana ttnet..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

İndirime girince konu canlandı birden. Ben kendimi online sanıyordum meğer oyun Xbox'a eklediğim FH3 oyuncularından AI yaratmış. Anna'dan free roam serverı bulmasını istediğimde Online kısmının henüz aktif olmadığını gördüm. Online'a erişmek için oynamaya devam et diyor. Kaçıncı levelde açılacak online dünya ?

Edit : Xbox'ta kulüp oluşturmamış kimse çok ayıp. Son güncellemenin en önemli özelliğiyd. Ben açtım bir tane şimdi. Bu başlıktaki bende ekli olan bir kaç kişiye davet attım. Daha kolay organize olunabilir. Kulüp DH Horizon yazılarak bulunabilir. Veya siz çoktan oluşturdunuz ama gizli olarak.

Hocam bende sizinle aynı kaderi paylaşıyorum.. İlk başlarda online oynadığımı sanıyordum meğerse yapay zekaya karşı oynuyormuşum.. hala online oynama kilitli bendede.. belirli ranka ulaşınca singlede.. online öyle açılıcak sanırım.. bakalım hala oynuyorum..

• mario gomeeeeeez kullanıcısına yanıt
    SP de oynayabilirsin MPde. MP oynaniyor arada forzathlon etkinlikleri ve gorevleri var onlari tamamlamak icin mecbur kaliyorsunuz bazen.
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Burda olusturulmus olan grup var.DHRT hatta tag kismi.
  • Amazon'dan alma konusunu tam olarak açıklayabilecek birisi var mı ? İlk mesajdaki adresi kullanıyorum. Türkçe karakter de yok. Kredi kartım yapı kredi. Fakat iptal ediyor amazon. Alamıyorum bir türlü. Alan arkadaşlar yardımcı olabilirse adım adım sevinirim.
  • E.T.01 E kullanıcısına yanıt
    Amazon hesabı onayladıktan,tel no yurt dışı olacak,kredi kartı online alışverişe açık mı?,3d security birşeyleri var onlar kapalı mı?,bakiye de varsa ve olmuyorsa adres değiştirip deneyin.Alaskadan farklı bir adres bakın.
  • Ferari 70.Yıldönümü özel arabası LaFerrari Aperta ve 70 yıllık duyguyu(Aşk) gösteren bir video ile sizleri baş başa bırakıyorum iyi seyirler.

http://70.ferrari.com/en/

http://auto.ferrari.com/en_EN/news-events/news/70-years-emotion/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 25 Mart 2017; 15:19:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EXios

Ferari 70.Yıldönümü özel arabası LaFerrari Aperta ve 70 yıllık duyguyu(Aşk) gösteren bir video ile sizleri baş başa bırakıyorum iyi seyirler.

http://70.ferrari.com/en/

http://auto.ferrari.com/en_EN/news-events/news/70-years-emotion/

Çok güzel ve anlamlı olmuş.Oyunda almak istiyorum ama çok pahalı Laferrari.Paylaştığınız için teşekkürler.

• Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

• Acik arttirma isinde iyice galericiye bagladim artik Ucuzdan alip pahaliya satiyorum.
  • arkadaşlar lamborgini #63 squadra corsa huracan... adlı araç benim sahip olduğum araç listesinde görünüyor ancak seçmek istediğimde markete ulaşılamadı diyip sürdürmüyor bu bir hatamı yoksa yapmam gereken birşey varda ben mi yapmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huso44 -- 26 Mart 2017; 2:12:9 >
  • Oyuna döndüm arkadaşlar. Optimizasyon sorunları nihayet giderilmiş, 60 FPS yüksek-ultra karışık arası alabiliyorum GTX 1050 ile.

Blizzard Mountain alamıyor muyuz oyunda? Microsoft Store'dan alamadım bir türlü.
  • huso44 kullanıcısına yanıt
    hocam o ücretsiz bir araba ama car pass e mi bir dlc ye mi ne özel. benim gibi standart sürüme sahipseniz kullanamıyorsunuz yani
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    o arayüzün yavaşlığı beni fıtık ediyor hocam siz nasıl dayanıyorsunuz bazen ucuz bi araba ise buyout yapıyor geçiyorum burda fiyat kovalicağıma yarışır para kazanırım daha iyi olur diyorum.
  • huso44 kullanıcısına yanıt
    Oyundaki hataydi sanirim o aracin alinamamasi.Kimse alamiyor yani.Hatta o yuzden lamborghini diablo veya countac he aracini herkese verdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atheet kullanıcısına yanıt
    5-10 dk kalanlara teklif veriyorum genelde.1-2 saat olanlarada teklif verip turlayip geri geliyorum :) Buy out bazen cok iyi fiyatlara dusuyor onu bende kullaniyorum.Basta herkes acik arttirmaya gidiyordu ama sonra paralar cogalinca buy out kismi daha cok kullaniliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaç resim..
    Silvia HE almayı unutmayın.

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

• HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    Taktiklerinle 10 bine F10 M5 kapattım full stock her şeyi. En az 30'a gider herhalde satsam. Sıfırı bayağı pahalı.
  • Sınav haftasına girmeden önce oyunun tadını çıkarıp turladım

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.