Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (287. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
37
Favori
213.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sistem özellikleriniz düşük malesef.. oyun açık dünyada geçtiği için işlemciye çok yükleniyor.. ekran kartınızıda upgrade yapmanız gerekli.. bence kesinlikle oyunu orjinal almalısınız.. bende dün akşam amazondan satın almıştım.. oyun parasının hakkını fazlasıyla veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

Sistem özellikleriniz düşük malesef.. oyun açık dünyada geçtiği için işlemciye çok yükleniyor.. ekran kartınızıda upgrade yapmanız gerekli.. bence kesinlikle oyunu orjinal almalısınız.. bende dün akşam amazondan satın almıştım.. oyun parasının hakkını fazlasıyla veriyor

parasını hak ediyor da sistemde denemeden almak istemedim. sağolun hocam bakalım
  • Oyun başlamıyor. Ana menüden Continue diyorum loading ekranında kalıyor. İlk çalıştırma da da başlamadı alt f4 çektim defalarca denedim hala açılmıyor.

Edit : Uygulama seçeneklerinden oyunu resetledikten sonra düzeldi. Microsoft'un kendisine sövdürmeden işlerin yolunda gitmesini beklemek başlı başına hataydı tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMRT -- 24 Mart 2017; 13:28:23 >
  • Bende amazon kampanyasından aldım 60GB adk da var 1 haftada anca iner :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nanobot -- 24 Mart 2017; 14:1:48 >
  • nanobot kullanıcısına yanıt
    microsoftun mağazasından indirme hata edersin bende 3 gün önce aldım mağazadan indirirken bir resete 15 gb ım gitti. ilk sayfadaki alternatif yöntemi dene. uygulamak da gayet kolay. bide pc bir reset atar ne olur kafayı yemezsin.
  • Geçen hafta evde değildim, gelemedim, bu hafta yok mu buluşma?
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    sıkıntı yok piknikte yaparız
  • atheet kullanıcısına yanıt
    Şimdilik yok.
  • EXios kullanıcısına yanıt
    geçen hafta noldu? oylamada 20 oy falan vardı saat 10 da discorda girdiğimde 3 kişi mi ne vardı
  • atheet kullanıcısına yanıt
    Yalan oldu 27 kişi oylamış bir de ben oylamadım 27 kişinin 7 si yoktu.
    Ne 20'si 3 kişiydik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de farklı birşey yazmadım yazıdan ne çıkardın öyle.

Yok 27 kişinin 7'si yok diyince. 20 kişi gelmiş gibi anladım ben

• Oyunu ya ben çok abartıyorum yada garip şeyler oluyor.

Haritanın kuzeyinde yeni horizon alanı açmam istendi supra aldım kendime bu arada supra'yı performans açısından kötü mi yapmıslar anlamadım araba bi yerden sonra tıkanıyor.

velhasıl yolda giderken konvoy denk geldi (ai) yarısa giriştik yendim, rotama devam ederken ai benim izlediğim yolu takip etmeye basladı.

yavaş yavas takip ederken hızlandım bi anda onlarda hızlandı anlam veremedim. bi kaç kere daha oldu bu daha sonra baya baya varıs yerine kadar kaptırdık ama herhangi bir yarıs içinde olmadan..

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

Sistem özellikleriniz düşük malesef.. oyun açık dünyada geçtiği için işlemciye çok yükleniyor.. ekran kartınızıda upgrade yapmanız gerekli.. bence kesinlikle oyunu orjinal almalısınız.. bende dün akşam amazondan satın almıştım.. oyun parasının hakkını fazlasıyla veriyor

parasını hak ediyor da sistemde denemeden almak istemedim. sağolun hocam bakalım

fps'yi 30a sabitledim bu arada zor oldu yapması ancak buna da şükür diyorum.

• quote:

Oyunu ya ben çok abartıyorum yada garip şeyler oluyor.

Haritanın kuzeyinde yeni horizon alanı açmam istendi supra aldım kendime bu arada supra'yı performans açısından kötü mi yapmıslar anlamadım araba bi yerden sonra tıkanıyor.

velhasıl yolda giderken konvoy denk geldi (ai) yarısa giriştik yendim, rotama devam ederken ai benim izlediğim yolu takip etmeye basladı.

yavaş yavas takip ederken hızlandım bi anda onlarda hızlandı anlam veremedim. bi kaç kere daha oldu bu daha sonra baya baya varıs yerine kadar kaptırdık ama herhangi bir yarıs içinde olmadan..

Evet AI' ler sizinle beraber hareket edebilir. Özellikle AI' leri konvoya alıp birde kendine bir rota belirlersen sen nasıl gidersen onlarda senin gibi hareket edip rotayı takip edeceklerdir. Bu arada Supra için vites ayarı yapmak lazım. Benim de aklımda olan birşey yapıcam onu.

• Biraz yükseltme ve biraz vitesle oyna supra iyidir. Ai ile olayın konvoy oluyor o da şöyle oluyor: yakınlarında ki ai'lere korna çaldığında ai'ler peşine takılıyor hızına göre onlarda tepki veriyor.Asistan ile konvoyu iptal edebiliyosun.Anlatımın süper .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 25 Mart 2017; 0:25:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duranUysaL

quote:

Oyunu ya ben çok abartıyorum yada garip şeyler oluyor.

Evet AI' ler sizinle beraber hareket edebilir. Özellikle AI' leri konvoya alıp birde kendine bir rota belirlersen sen nasıl gidersen onlarda senin gibi hareket edip rotayı takip edeceklerdir. Bu arada Supra için vites ayarı yapmak lazım. Benim de aklımda olan birşey yapıcam onu.

bilgilendirme için çok teşekkürler @EXios

daha araç tuning'ine giremedim bile oyun fazla derin, nfs'de kaldıgımız için şaşırtıyor haliyle

supraya bişeyler yapıcam aracın hızlanması vs gayet iyi ancak top speed dediğimiz olayda üzüyor işte :(

• İndirime girince konu canlandı birden. Ben kendimi online sanıyordum meğer oyun Xbox'a eklediğim FH3 oyuncularından AI yaratmış. Anna'dan free roam serverı bulmasını istediğimde Online kısmının henüz aktif olmadığını gördüm. Online'a erişmek için oynamaya devam et diyor. Kaçıncı levelde açılacak online dünya ?

Edit : Xbox'ta kulüp oluşturmamış kimse çok ayıp. Son güncellemenin en önemli özelliğiyd. Ben açtım bir tane şimdi. Bu başlıktaki bende ekli olan bir kaç kişiye davet attım. Daha kolay organize olunabilir. Kulüp DH Horizon yazılarak bulunabilir. Veya siz çoktan oluşturdunuz ama gizli olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMRT -- 25 Mart 2017; 3:38:14 >

• Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.