Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.579
Cevap
37
Favori
213.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam o lamborghini sesinin sebebi, eğer bütün upgradeleri yapacam diye sırasıyla allah ne verdiyse yükseltiyorsan büyük ihtimal motor swapı yapıyorsun. Yoksa hemen hemen her aracın kendine has sesi var.
  • ya arkadaşlar ben oyunu almakta biraz geciktim. şu an uygun olarak nerden alabilirim ? tavsiyesi olan varmı acaba ?
  • dreamboi kullanıcısına yanıt
    En uygun amazon ama indirim yeni bitti yine 60$ indirimli 37-40$ oluyor.
  • buluşmaya gelmek istiyorum ne gerekli katılım için acaba ?
  • HardTrouble H kullanıcısına yanıt
    quote:

03.03.17 Cuma Akşamı 21:00 da Sedan arabalar buluşması.Buluşma için zorunlu olan durumlar: Sedan araba,araba seçildikten araba değiştirmeme,En fazla A sınıf bir araba,Stock motoru değiştirmeden(v8,v12) modifiye yapabilirsiniz.

forza horizon 3 pc sürümü
    discord uygulaması, ilk sayafa adresi var
  • Çok sağlam sistem istiyor ama bu oyun için yakın zamanda sistemimi yenilemeyi bile düşünüyorum hakikaten değer.
  • EXios kullanıcısına yanıt
    Ayni gtr lar degil sanki.Birisi daha eski versiyonu
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    Olabilir bilmiyorum.
  • Her oyuna girişte grafik ayarlarım sıfırlanmış oluyor otomatik mediuma alıyo değiştirmem gerekiyo,grafik ayarlarımı kaydetmiyor oyun.Diger ayarlarda sorun yok kayıt ediyor.Aynı soruyu yaşayan ya da çözümü bilen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G.R.I.M.S.O.N888 kullanıcısına yanıt
    Kontrol ve grafik ayarlarım değişmiş oluyor benim de. Yabancı forumlardan baktım bazıları yeni güncelleme ile gitti diyor bazıları oyunu D'ye yüklemekten olabilir vs diyor. Her oyuna girişte 0'dan optimize ve klavye ayarı yapıyorum. Böyle bi hata mı olur ki çözümünü bulalım daha başlamadan vazgeçtim..
  • D ye yükledim ben de evet.Bende sadece grafik ayarları kaydedilmiyor hocam kontrollerde sorun yok

• HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ikiside aynı gt-r. 2012 black edition. Yalnız biri horizon edition.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 2 Mart 2017; 16:28:30 >
  • Taze nasıl dalgınlıga geldiyse bitimine daha 20 dakika olan düz Ford GT'yi , HE Boost'lu sandım 500k CR bastım fakat gördüm ki düz versiyonmus.. Giden 500k parama mı yanayım yoksa en azından belirli bi süre altında iptal seçeneği olmayan artırmaya mı..

Hadi 5 dakika altına iptal olmasın da en azından belirli süre üstüne iptal seçeneği gelsin. Aynı şekilde kendi sattığımız aracları da 15 dakika kadar üstünde iptal etme şansımız olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lelouch Lamparogue -- 3 Mart 2017; 6:0:9 >
  • Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]
  • G.R.I.M.S.O.N888 kullanıcısına yanıt
    bende oluyordu kendi kendine düzeldi
  • Arkadaşlar bugün toplanıyor muyuz? Kimler gelecek?

• Toplanıyoruz.
  • arkadaslar suan forza horizon 3 en uygun ve sorunsuz nerden alabılırım. amazondan bı arkadas artık alınmadıgını solemıstı
  • qaradavut kullanıcısına yanıt
    En uygun sorunsuz amazon ama fiyatlar 60$ oldu indirim zamanı 40$ oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.