Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (378. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.579
Cevap
37
Favori
213.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun ve tüm indirebilir içerikler (DLC) 28.09.2020 itibariyle satıştan kalkmıştır. Daha önceden bunları almış olanlar kısıtlama olmaksınız oynayabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 28 Eylül 2020; 15:33:16 >
  • Oyun başmaladan introda çöküyor. Çözümü var mı? Youtube'a baktım hepsi crackli oyun için, Microsoft Store'dan indirdim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Oyun başmaladan introda çöküyor. Çözümü var mı? Youtube'a baktım hepsi crackli oyun için, Microsoft Store'dan indirdim ben.

İlk optimizasyon işleminde rami baya dolduruyor ram yetersiz yada sanal bellek kapalıysa bu sebep olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

İlk optimizasyon işleminde rami baya dolduruyor ram yetersiz yada sanal bellek kapalıysa bu sebep olabilir.

Alıntıları Göster

Yetersiz ram olacağını sanmıyorum hocam. 16GB RAM var ve Gamepass ile Forza Horizon 4'ü sorunsuz oynamıştım. Her şeyi denedim sürekli oyun çöküp duruyor daha açılmadan.

Sanal bellek ne oluyor, ne yapmam gerek?

• 0MG90 kullanıcısına yanıt

16gb yeterli.

Sanal bellek ayarları anlatımı alttaki linkte yüksek ihtimal açıktır sizde ama yinede bakın.

https://www.firatboyan.com/windows-10-virtual-ram-sanal-bellek-yapilandirma.aspx

Forza serisinin tüm oyunları için ara ara tekrarlayan kronik bir sorun bu.

Ben Forza horizon 3, 4 ve motorsport 7 için defalarca yaşadım.

Tek çözümü komple kaldırıp baştan kurmak.

Her seferinde indirmekle uğraşmamak için oyun ms storedan inerken fiddler ile download linkini yakalayıp, internet download manager ile indirebilirsiniz oyun imajını.

Sonra indirdiğiniz imajı powershell ile manuel kurabilirsiniz.

• azos A kullanıcısına yanıt

ben de şu anda forza 7'de yaşıyorum. oyun açılıyor, bazen oynamama da izin veriyor. ama araba değiştirmeye yada pist değiştirmeye kalkarsam oyun kapanıyor. kariyer moduna girersem cutscene gelince kapanıyor. çok can sıkıcı.

• azos A kullanıcısına yanıt

Aynen hocam silip yeniden yükleyeceğim. Denemediğim şey kalmadı, düzelmiyor. Steam'deki gibi dosyaları kontrol et seçeneği olsa belki düzelirdi. Büyük ihtimal inerken bazı dosyalar inmiyor, karışıyor vs.

Windows store üzerinden indirmayin xbox app üzerinden indirin birde baştaki optimizasyon işlemi sırasında başka birşey yapmayın bekleyin o işlemin hatasız sonuçlanmasıda önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 9 Ekim 2020; 21:14:6 >
  • Xbox programıyla indirdim yine çöküyor hocam. Forza Horizon 3 ekranı çıkıyor ardından Microsoft 2016 falan uzunca yazı çıkıyor siyah ekranda orada yüklenirken çöküyor.

Bir daha Microsoft Store'dan bir şey satın almam.

• Store dan kalkmadan alayım dedim de ben ne yaptıysam xbox 360 kolunu oyunda kullanamadım. Yani ıvır zıvır neredeyse tüm oyunlarda direkt tanıyan kol bunda çalışmıyor şaka gibi. Var mıdır çözümü arkadaşlar. kol kablosuz olanlardan.

Sistemde mikrofon takılıysa çıkartıp deneyin.

Birde oyunların üstünde bilgi ekranı açan programlar varsa kapatın afterburner gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 10 Ekim 2020; 14:44:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam mikrofon, kamera erişimi kapalı zaten Windows ayarlarda. Her şeyi denedim olmuyor. GeForce güncel, her şey normal, oyunu açarken diğer her şey kapalı yine olmuyor çöküyor.

• Bu oyunda stok olarak kaç araç var? ek araç paketlerine sahip olmasak bile araçlar galeride yer alıyor sanırım.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Blizzard Dağı Dlc microsoft store da satılmıyor artık neden olduğunu bilen var mı?

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt

Malesef forza horizon 3 storedan tamamen kaldırıldı kaldırılmadan öncede bir indirim yaptılar bu konudada konuşuldu almak isteyenler için son şans diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Malesef forza horizon 3 storedan tamamen kaldırıldı kaldırılmadan öncede bir indirim yaptılar bu konudada konuşuldu almak isteyenler için son şans diye.

Bende ana oyun var ama bu dlc yi de merak ediyorum key satan sitelerden alsam sorun olur mu acaba

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt

Onu bilmiyorum.

• Yine indirdim, yine açılmıyor. Oyun daha başlamadan çöküyor.

Kaç yıllık oyunu Microsoft bir türlü düzeltmedi. Google'da arattım herkes bu sorunu yaşıyor. İlla crackli mi indirmem lazım bu oyunu ya. Boşu boşuna 20 lira verdim satıştan kalkmadan önce.

• 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.