Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (362. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.579
Cevap
37
Favori
213.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 gün önce fh3 aldım bir siteden store 'a kod girip oyunu indirdim. Fakat oyun açılmıyor , ikona tıklıyorum ilk ekran geliyo bi sonraki 2016.vs yazan siyah ekranda çark dönüyor bir kaç sn sonra donuyor ve oyun kendi kendine kapanıyor. 3 kere silip tekrar indirdim kota falan kalmadı. bütün sürücülerim güncel , gtx960m ve i7 4710mq işlemci var bu konuda her hangi bir çözümü olan arkadaş var mı ?
  • Merhabalar, herkese selam. Konsolda oynadığım için devamlı, ilk defa oyun bilgisayrında yani PC de oynayacağım. Cahilliğimi mazur görün. Bu oyunu oynamak için illa 200 TL Para verip microsofttan almamız mı gerekiyor, bir hayır sever var mı yol gösterecek ? Teşekkür ederim.
  • marju kullanıcısına yanıt
    Eğer dijital oynuyorsan aynı hesap ile ücretsiz oynayabilirsin.cd’li ise tekrar satın alman lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Forza_Horizon_4_E3te_Tanitilacak-90634.htm
    Daha yeni satın aldık yahu

• Bir 10 saat kadar oynadım ve oyun gerçekten çok kapsamlıymış. Bir festival geliştiriyorum 6-7 yarış birden açılıyor. Harita icon kaynıyor resmen.
  • Arkadaşlar selam. Elinde FH3 olupta oynayamayan, sıkılan, takas etmek isteyen var mı? Escape From Tarkov isimli FPS oyunu olan hesabımla takas edebilirim. İlgilenen varsa özelden msjları bekliyorum.İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Painkiller.

Oyundan atma sorunu nihayet cozulmus. Yeni oyun cikacak neredeyse ama sorun daha yeni cozuldu. Bu durum bana iyi niyetli gelmiyor.
    nasıl çözülmüş , uzun zamandır girmiyordum oyuna son 2 gündür gireyim dedim 1 saat sonra falan kapandı yine , bu olay kanser etti beni artık.
  • Oyunda toplam kaç araba var bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 10 Mayıs 2018; 22:10:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Oyunda toplam kaç araba var bilen var mı ?
    DLC'lerle birlikte 528 adet.
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Dlc siz kac acaba. :)

• quote:

Teşekkürler. Dlc siz kac acaba. :)
    Forzathon ve trafikte gezen araçlar hariç 400 civarı hocam.
    Sayı çok iyi. Özellikle Ford'un klasik araçları için sabırsızlanıyorum.

• quote:

Sayı çok iyi. Özellikle Ford'un klasik araçları için sabırsızlanıyorum.
    Forza Motorsport serisi ile karşılaştıldığında eksikler var. Forza Motorsport 7'de 800 adet araç var. Volkswagen yok en başta. Ne bileyim Audi RS6, RS7 yok, BMW M5 E60, E39 yok... Bu araçların Eylül'de çıkacak Horizon 4'te olması tek umudumuz.
    Xboxu yeni aldım bende. H4 u direk ön sipariş geçerim. :) Forza 7 de alıcam en yakında.

• quote:

Xboxu yeni aldım bende. H4 u direk ön sipariş geçerim. :) Forza 7 de alıcam en yakında.
    FM7'yi ben de hemen hemen yeni aldım sayılır bir kaç ay oldu. E60 M5'ten başka araç sürmüyorum desem yeridir. 5.0 V10 senfoni orkestrası malum... En uygun fiyat burada, ben de buradan almıştım ihtiyacınız olursa. Microsoft Mağazada dijital olarak satılan versiyonu bir kaç hafta önce indirimdeydi sanırım 150-160 TL civarına düşmüştü şu an indirimi yok 260 TL. Çok sık indirimi olmuyor bu oyunun.

https://www.hepsiburada.com/forza-7-motorsport-xbox-one-p-HBV000008M24P?magaza=Pega%20Bili%C5%9Fim
    Hocam Xboxa alıcam. :) Denk gelir denk gelmez. Xboxu alma sebebim forzadır. Tüm yarış oyunlarını oynadım. İçimde uhte kalmıştı forza. :)

• arkadaşlar 130 tl ye hot wheels dlc si ile birlikte bi siteden almayı düşündüğüm oyun dlc siz 202 tl olmuş fh4 ü beklemelimiyim sizce
  • Haziranda indirim olurmu

• Şu E3 gelsin artık ya. Bu sene ayrı bir ümitliyim oyunlardan.
  • 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.