Şimdi Ara

Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU] (359. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.579
Cevap
37
Favori
213.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben yeni alıyorum internetten xbox one s yanında forza 3 horizone 3 kuponu varmış. tel internetiyle indirebilirmiyim? indirme dosyası kaç gb ımı yer?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DUKE_ouranus kullanıcısına yanıt
    Oyun 50 gb civarında dosya indiriyor hocam . Telefon internetiyle indirmeyin

• Forza Horizon 3 (2016) [ANA KONU]
  • Format attım forzanın yüklü olduğu hddyi söküp yine onu seçtim eski forza yer kaplıyor hdd'de ama şimdi tekrar 50 indiriyor eski dosyaları kullanması için ne yapmalıyım?
  • Fatic kullanıcısına yanıt
    Uygulamalarım kısmından taşımayı dene.
  • EXios kullanıcısına yanıt
    Hocam indirmiş deneyene kadar ama oyuna girmiyor pencere oluşuyor ve oyundan atıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatic

Hocam indirmiş deneyene kadar ama oyuna girmiyor pencere oluşuyor ve oyundan atıyor.

Bu oyunun en büyük problemi heralde şu yükleme süreci.Oyun zaten büyük bir dosya yapısına sahip.Sil bir daha yükle.Olmadı birdaha başka bir şey denemek için bir daha yükle.

Çok duydum şu konuda aynı mevzuları.
    İlk sayfa da mikrofon çözümü var onu bir deneyin.
  • EXios kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam pencere açılır gibi oluyor anında kapanıyor tekrar sildim tekrar indiriyorum.
    Senin dedigin sorun gerizikali microsoft store sorunu.Son guncellemeler ile geldi bu olay.Magazadan bir uygulamaya indirmeye basla ve durdur.Sonra oyuna girecektir.
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    Vallahi hocam yine mesajı görene kadar indirmiş oyun ve sorunsuz açıldı. Ama bu saatten sonra yine bir sorun verirse yüklemem artık bitirdim zaten boş boş sokakta gezme modundayım.
  • Dün Horizon 3'ü satın aldım ve indirdim. Oyunu indirirken elektrikler kesildi ve elektrikler geldiğinde indirme işlemi devam etti. Şu an oyunu açtığımda ana menüde bir anda kapanıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=XJM03FZvwSE

Bilgisayarımın Özellikleri:

İşlemci : Intel i5-4590
    Anakart : Asus H97 Plus
    RAM: Corsair 2x4
    Ekran Kartı: Zotac 1050 Ti

Hatalı uygulama adı: forza_x64_release_final.exe, sürüm: 0.0.0.0, zaman damgası: 0x59ee2038 
    Hatalı modül adı: forza_x64_release_final.exe, sürüm: 0.0.0.0, zaman damgası: 0x59ee2038
    Özel durum kodu: 0xc0000005
    Hata uzaklığı 0x0000000002222d38
    Hatalı işlem kimliği: 0x29a8
    Uygulama başlangıç zamanı: 0x01d3b3dc298b61c3
    Hatalı uygulama yolu: C:\Program Files\WindowsApps\Microsoft.OpusPG_1.0.101.2_x64__8wekyb3d8bbwe\forza_x64_release_final.exe
    Hatalı modül yolu: C:\Program Files\WindowsApps\Microsoft.OpusPG_1.0.101.2_x64__8wekyb3d8bbwe\forza_x64_release_final.exe
    Rapor kimliği: cd8f1b82-d67b-479c-8373-245712fc11c7
    Hatalı paket tam adı: Microsoft.OpusPG_1.0.101.2_x64__8wekyb3d8bbwe
    Hatalı paketle ilgili uygulama kimliği: OpusReleaseFinal

• HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    İlk sayfaya ekledim teşekkürler.
  • Sizce bu oyun klavye mouse ile oynanır mı ?

• Oynanır neden oynanmasın.
  • Oyunun şu an tüm çıkmış paketleri dahil fiyatı 180 lira ama gold üyelere. Keşke 1 tl'ye gold üyelik alınsaydı :) 30 lirada golda verince 210'a çıkıyor fiyat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunun standart edition leptopum da oynamak için satın almayı düşünüyorum.Sizler daha tecrübeli olduğunuz için sormak istedim oyunu almamamı öneren var mı ? Parasını hak etmediğini düşünen vb.

• iyi haber :)

• Microsoft oyundan adeta elini ayağını çekti ne güncelleme var ne araç paketleri var bu kadar hata alan insanların sorunlarını çözmeden oyunu saf dışı bıraktırlar horizon 4 ü alır mıyım bilmiyorum

• Dün oyun + tüm dlclerin olduğu paketi bugün bulamadım kaldırmışlar mı acaba? Oyun olmadan tüm dlclerin olduğu bir paket var görebildim sadece.

• 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.